Ocak ayı Terazi burcu yorumu

Ocak ayında iş alanlarınızda güzel ve etkili ilişkiler kurarak ilerleyebilirsiniz sevgili Teraziler...

Ocak ayı Terazi burcu yorumu

İş hayatınızda  çok fazla istekli olmasanız bile, bu alanda diğer insanlara ve beraber çalıştığınız kişilere yardım etmek gibi etkileriniz yüksek olacak.

 

7-8 Ocak tarihlerinde evinizle ilgili yapılması gerekenler devreye girecek. Kendinizi bu alanlarda şanslı hissedeceksiniz.

 

13 Ocak aşk hayatınızdaki etkilere kendinizi kaptırmak için harika bir gün. Sevdiğiniz insanla romantik ama keyifli etkileşimler altında olacaksınız.

 

9 Ocak'ta  ev ve aile hayatınızda, birtakım gerilimleriniz ve sorunlarınız oluşabilir. Bu dönem hayatı fazlasıyla ciddiye alıyor olacaksınız. Biraz rahatlamaya ihtiyacınız var ve bu rahatlamayı  20 Ocak sonrası üzerinizde hissedeceksiniz. Aşkı arayanlar, yaşamak isteyenler ve bekar olanlar  20 Ocak sonrası bir ay boyunca şanslı ve olumlu etkiler altında olacaklar.

 

9 Ocak'ta oluşan dolunay, kariyer ve iş hayatınızda önemli işleri gündeme getirebilir ya da var olan işlerinizde bir sürecin sonuna ulaşabilirsiniz.

 

14 Ocak ve sonrası üç hafta boyunca iş alanlarınızda iyi ilişkiler kuracak ve çevrenizdeki insanlara yardım edeceksiniz.

 

15 Ocak iş ve ortaklaşa para alanlarınızda güzel bir gün olarak not alınmalı.

 

20 Ocak'ta evinizde hayatınıza yönelik müdaheleler olabilir ve ev ve aile ilişkilerinizde zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Ailenizden beklediğiniz yardımı alamamanız sizi üzebilir.

 

24 Ocak'ta gerileyen Mars sizin kadersel alanınızda gerileyecek. 14 Nisan'a kadar dikkatli adımlar atmalı, fazla para harcamamalı, ortaklı işleriniz özen göstermeli ve bütçenizi yeniden oluşturmalısınız.Mars gerilemesi, en fazla evli olan Terazileri ve uzun soluklu ilişkisi olanları etkileyebilir. Kadersel etkiler altında olacaksınız, 14 Nisan'a kadar ilişkilerinizde dikkatli olmanız gerekecek.

 

Sevgili Teraziler, 24 Ocak'ta Marsın gerilemesi sizi en çok sağlık alanlarınızda etkileyecek. Enerjinizi ortaya koymakta zorlanabilirsiniz. Yaşam mücadeleniz bu dönem çok çabuk etkilenebilir. 14 Nisan'a kadar sağlığınızı kontrol altında tutmalı ve enerjinizi yükselmek için vitaminlerinizi ve kontrollerinizi ihmal etmemelisiniz. Bağırsak ve sindirim sisteminizde bozulmalar ve enfeksiyonlar görülebilir.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0
HTHayat Okuru ne diyor?
  •  
    19 Aralık 2014 Cuma 06:50

    Cok guzel yaaa burc yorumlari.ask hayatina ait bir az fazla yazmanizi rica ediyorum;-)

    Cevapla

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön