2012 Kova burcu yıllık burç yorumu

2012 Kova burçları için nasıl bir yıl olacak?

2012 Kova burcu yıllık burç yorumu

Bağımsız, bireysel, orijinal Kovalar, bu yılda eğitim, seyahat, hukuk, ticaret alanlarınızda sınanmaya ve test edilmeye devam edeceksiniz. Yaptıklarınızın meyvelerini toplamaya başlayabilirsiniz. Bakış açınızda dar görüşlü olmamaya, kendinizi yeni keşiflerden soyutlamaya kalkışmayın. Seyahatleriniz veya yolculuklarınız sorumluluk verici ve öğretici olabilir. Yüksek eğitim, din, metafizik, felsefe ve hukuk gerektiren konulara ilginiz artabilir. 5 Ekim 2012'den sonra kariyeriniz ve iş hayatınız da testleriniz başlayacak. Geçmiş dönemde inşa ettiğiniz kariyeriniz türlü aşamalardan geçecek. Sağlam alt yapısı olmayan temeller yıkılıp gitmeye mahkum olacak. Tam anlamıyla yaptıklarınızın karşılığını görecek, ne kadar çalıştıysanız o kadar mahsul alacaksınız.

 

Bu yıl,  Jüpiter'den alacağınız etkilerle ev ve aile konularında inanılmaz şanslarınız olacak. Emlak alım satımından kazanç sağlayabilir, istediğiniz bir ev varsa  onu alarak hayallerinize kavuşabilirsiniz. Evlenmek ve yuva kurmak istiyorsanız harekete geçmenin tam zamanı. 11 Haziran ve sonrası, aşk, eğlence, yaratıcılık, sanat ve çocuklar konusunda  inanılmaz şanslar yakalayacaksınız. Çocuk sahibi olmayı düşünüyorsanız harika bir yıl. Yine bu dönem içerisinde tanışacağınız bir insanla büyük bir aşk yaşayabilir, beraberliğinizi evliliğe taşıyabilirsiniz. Eğlenceli ortam ve aktivitelerden fayda sağlayabilir, borsa gibi spekülasyona dayalı işlerinizde veya şans oyunlarında talihinizi konuşturabilirsiniz.

 

Ocak ayına her konuda isteksiz olarak başlıyorsunuz. Enerji düşüklüğü, istediğiniz projelere ve konulara eğilmenizi zorlaştırabilir. 14 Ocak itibarıyla üç hafta boyunca parasal konularda güzel ve şanslı etkiler altında olabilirsiniz. 23 Ocak ve sonrası artık sizin döneminiz başlıyor. Kişisel istek ve planlarınız için, başlangıçlarınız için bu tarih sonrası on beş gün rahatlıkla harekete geçebilirsiniz. 15-20 Ocak tarihleri parasal kazanımlarınız yüksek olabilir.

 

10 şubat ani ve beklenmedik iş teklifleriyle karşılaşabilirsiniz. 19 Şubat itibarıyla artık tamamen para konularına odaklanabilirsiniz. Her tür girişiminizin sonuçlarına maddiyata dökeceğiniz bir ay olacak.

 

Mart ayı yakın çevre ilişkilerinizde bu değişimleri yaşayacağınız bir ay olabilir. Yine 13- 14- 15 Mart tarihleri eviniz veya aile hayatınızda önemli şanslar sizleri bekliyor. 8 Mart'taki dolunay, başkası için yapmak zorunda kalacağınız bir ödeme sonucu canınız sıkılabilir veya para konularında hassas birkaç gün geçirebilirsiniz.12 Mart  ve 23 Mart arası Merkür satış, reklam, pazarlama, iletişim alanlarınızda gerileyecek, bu alanlarda aksiliklere ve iş ertelenmelerine açık olmalısınız.

 

3 Nisan'da aşkı konuşmak, hissetmek ve yaşamak isteyeceksiniz. Aşk ilişkileriniz çok iyi olacak. Varsa çocuğunuzla olan ilişkilerinizden bu süreçte mutluluk duyabilirsiniz. Romantizm etkilerindense, aşk hayatınızda konuşma ve iletişim daha fazla önem vereceğiniz şeylerin başında gelecek. Karşı cinsi çekici bulmaya başlıyorsunuz.

 

Mayıs ayı aile ilişkilerinizden fayda sağlayacağınız ve vaktinizi ailenize ayırmaktan mutlu  olacağınız bir ay olabilir. 15 Mayıs'ta aşk evinizde gerileyen Venüs, eski aşklarınızı gündeme getirebilir. Yine bir aşkınız, flörtünüz varsa bu kırk gün boyunca ilişkinizde sorunlar yaşayabilirsiniz.  21 Mayıs'ta gerçekleşecek olan Güneş Tutulması sizin aşk evinizde oluşuyor. İşte bu tarih sonrası bekarsanız aşkı tadabilir, aşkla buluşabilir ve aşkın hayatınızın merkezine yerleştiğine şahit olabilirsiniz.

 

Haziran ayında da aşkın büyüsünden kurtulamayacaksınız. Uzun süreli ilişkisi olanlar ve evliler, yine bu süreç içerisinde sevdikleriyle beraber olmaktan, aktivitelere katılmaktan mutluluk duyabilirler. 11 Haziran sonrası artık tam anlamıyla aşka teslim olabilirsiniz. 7 Haziran'da  iş ve hizmet alanlarınızda konuşma ve görüşmeleriniz hızlanabilir. İş ortamlarınızda anaç ve şefkatli yanlarınızı ortaya koyabilirsiniz. 20 Haziran'da bir iş seyahati, iş eğitiminde sorunlar gündeme gelebilir. 21 Haziran itibarıyla bir ay boyunca artık iş ve hizmet alanlarınızda kendinizi göstermeye başlayacaksınız. Çalışarak kendinizi ortaya koymak önemli olabilir.

 

Temmuz ayında da çalışmak etkileriniz yüksek…15 Temmuz'da  evlilik ve ikili ilişkiler alanlarınızda gerileyecek olan Merkür, sevdiğiniz insanla bu süreçte yanlış anlaşılmaları hayatınıza taşıyabilir. 31 Temmuz civarı elinize para geçebilir ve kazançlarınızı arttığına şahit olabilirsiniz.

 

7 Ağustos'ta iş arkadaşlarınızla olan ilişkileriniz güçlenecek ve sağlamlaşmaya başlayacak. Başka etkiler atında olsanız bile işinize sevecek ve çalışmaktan gocunmayacaksınız. 15 Ağustos yabancı ortaklı işlerinizde, eğitim, seyahat, medya, ticaret alanlarınızda zorlayıcı etkiler altında olabilirsiniz. 23 Ağustos sonrası güçlü konsantrasyonunuzu kariyer alanlarınıza yönlendireceksiniz. Bu alandaki mücadeleleriniz ve koşturmalarınız artabilir.

 

Eylül ayı ortaklaşa para alanlarınız devrede olmaya başlıyor. Eylül başı parasal konularda  gözünüzü açık tutun ve gerçekçi adımlar atmaya çalışın.

 

5 Ekim'de Satürn burç değiştirecek ve artık sizin kariyer ve iş alanlarınızda sorumluluklar almanıza neden olacak. Bu tarih sonrası bu alanlarınızda sorumluluklarınız artabilir. Satürn size dayatacağı sorumluluklarla iş alanlarınızda yoğunluklarınızın arttığını görebilirsiniz.

 

Kasım ayında  kariyerinizde kendinizi göstereceksiniz. 14 Kasım'daki Güneş Tutulması işte bu alanınızı etkiliyor olacak. Bu tarih ve sonrası kariyer ve iş alanlarınızda önemli açılımlarınız, sorumluluklarınız sizi bekliyor olacak. 28 Kasım'daki ay tutulması yine sizin aşk evinizde oluşacak. Aşkı yaşamak, etkilerini hissetmek, çocuk sahibi olmak veya bu alanlarınızda kararlar almak ve sonuçlara ulaşmak için harika zamanlar…

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön