2012 İkizler Burcu yıllık burç yorumu

2012 İkizler Burcu için nasıl bir yıl olacak?

2012 İkizler Burcu yıllık burç yorumu

Bu yılda aşk, çocuklar ve yaratıcılık evinizde önemli sorumluluklarınız  devam ediyor olacak. Aşka ciddi yaklaşmak, hayatınızda önemli kararlar almak, çocuklarınızın sorumluluklarıyla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Planlı ve programlı atılacak adımlar, sizi her konuda destekleyebilir zira güneşinizde Satürn'den olumlu etkiler alıyor. 5 Ekim 2012'de Satürn artık bu alanlarınızdaki gezintisini bitirerek, sizin iş, hizmet ve sağlık alanlarınızı etkilemeye başlayacak.  Yaklaşık iki buçuk yıl sürecek olan bu süreçte, kendinizi işinize ne kadar verdiğinizi, sizi neyin mutlu edip etmediğini algılayacağınız ve göreceğiniz bir dönem geçireceksiniz. Hayatınızdan gitmesi gerekenler gitmeli, tarz ve alışkanlıklarınızda değişimlere hazırlıklı olmalısınız. Disiplinli olarak ve ruh sağlığınızı göz önünde bulundurarak atılan adımlar sizi gereksiz endişe ve kuruntulardan kurtaracak, enerjinizi temizleyerek kendinizi daha sağlıklı hissetmenize neden olacak.

 

Koç burcunda ilerleyen Uranüs sizi farklı çevrelerin içine çekmeye ve yepyeni insanlarla arkadaşlık etmeye davet ediyor. Farklı ortamlar, değişik insan grupları size hayatı farklı bir açıdan gösterecek.

 

Haziran ortasına kadar  kadersel alanınızda dolaşan Jüpiter  sizi her türlü olumsuzluk karşısında koruyacak, beklenmedik iyiliklerle karşılaşacaksınız. Kendinizi, ruhunuzu keşfetmek, yardımlaşmayı ön plana çıkarmak ve daha ruhani şeylerin peşinde koşmak isteyeceksiniz. Bu tarih sonrasıysa, Jüpiter sizi yeni bir dönemin başlangıcına taşıyabilir. Kim ve ne olduğunuzu görecek, kendinizi iyi tanıyacak, neler başarabileceğinizi  anlayacaksınız. Kısacası hayatınızla ilgili konularda şansınız artacak.

 

Yeni yıla 9 Ocak'ta sizin para evinizde oluşacak dolunayla giriş yapacaksınız. Bu birkaç gün parayla ilgili konular daha fazla gündeminizde olacak. 15 Ocak'ta beklenmedik yerlerden alacağınız gizli destekle, önemli bir işinizi halledebilirsiniz. 20 Ocak ve bir ay boyunca seyahatler, yabancı ortaklı işler, medya ve ticaret alanlarınız aktif olmaya başlayacak. 24 Ocak'ta gerilemeye başlayacak olan Mars sizin iş ve hizmet alanlarınızın yönetici gezegeni olduğundan 14 Nisan'a kadar yeni işlerinizde, projelerinizde harekete geçerken dikkatli adımlar atmalısınız. Enerjinizi aşk hayatınızda, çocuk ilişkilerinizde de ortaya koymakta zorlanabilirsiniz.

 

Şubat ayı iş alanlarınız fazlasıyla aktifken, siz de sosyal olmaktan ve arkadaşlarınızla çeşitli ortamlara katılmaktan geri kalmayacaksınız. 14 Şubat ve sonrası iş konusunda görüşmeleriniz ve konuşmalarınız hızlanabilir. İşiniz ve özellikle kariyerinizle ilgili her türlü başlangıçlarınız ve atılımlarınızı 22 Şubat sonrası yapmaya özen gösterin.

 

Mart ayı kendinizi kariyerinizde  göstereceğiniz ve diğer insanlara her anlamda yardım ederek ilerleyeceğiniz bir ay olacak. 14 Mart'ta ve mart sonu aşk hayatınızda olumlu etkiler altında olacaksınız.

 

6 Nisan'da oluşan dolunay sizin aşk evinizde gerçekleşecek. Hala aşkı bulamadıysanız ve arıyorsanız bu dönem içerisinde kadersel etkilerle aşkı bulabilirsiniz. 14 Nisan'da Mars'ın düzelmesiyle iş alanlarınızda geride kaldığınız noktalara ulaşmak için gereken hırsı ve azmi bulacaksınız.19 Nisan ve sonrası artık biraz dinlenmeniz gerekecek. Kendinizi fazla yorgun hissedebilirsiniz. Bu yüzden bağışıklık sisteminizi  güçlendirecek ve vücudunuzun direncini arttıracak vitamin takviyeleri yapmak sağlığınızı toplayabilir.

 

Mayıs ayı genel olarak diğer aylara göre daha sakin olabilir…21 Mayıs'taki güneş tutulması en çok mayıs doğumlu  İkizler burcunu etkileyecek… Hayatınızda bu tutulmadan sonra hızlı, ani ve beklenmedik kararlar alabilir, karşınıza çıkacak ilginç fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Hala Neptün'den açı aldığınızı unutmayın ve 23 Mayıs'ta dikkatli adımlar atın.

 

4 Haziran'daki ay tutulması aşk hayatınızı canlandırabilir. Evliliğiniz veya uzun süreli ilişkilerinizde önemli adımlar atabilirsiniz. 7 Haziran'da artık daha çok parayı konuşuyor olacaksınız. Parasal konularda konuşma ve görüşmeleriniz hızlanabilir. Önemli girişimleriniz ve başlangıçlarınız için 19 Haziran'daki Yeni Ayı beklemelisiniz.

 

31 Temmuz'da kariyer ve iş alanlarınızda uzun zamandır beklediğiniz bir iş devreye girebilir.
Ağustos ayı seyahat alanlarınız aktif olacağından, sevdiğiniz kişiyle güzel tatil planları sizleri bekliyor olacak.

 

23 Ağustos'tan sonra artık enerjinizi iş, hizmet alanlarınıza yöneltebilirsiniz.

 

Eylül ayında artık hayatın tadını çıkarmak ihtiyacınız fazla olabilir. İş ortamlarınızın da rutine bağlanmasıyla, artık kendinize, sevdiklerinize ve varsa çocuğunuza vaktinizi ayıracaksınız.

 

Ekim ayı yine çok çalışacağınız ve yeni projeler üreteceğiniz bir ay olabilir.
5 Ekim'de burç değiştiren Satürn önünüzdeki iki yıl boyunca sizi iş, hizmet alanlarınızda test etmeye başlayacak. İşe bakış açınız değişebilir ve bu alanlarda yeni düzenlemeler yapmak zorunda kalabilirsiniz.

 

Kasım ortaları ikili ilişkiler ve evlilik alanlarınız yeniden devreye girmeye başlayacak. 28 Kasım'daki tutulma aşk hayatınızda önemli kararlar almanızı etkinleştiriyor.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön