Balık burcu Kasım ayı burç yorumu

Kasım ayına arkadaş ve sosyal çevre alanlarınızdaki olaylarla merhaba diyebilirsiniz sevgili Balıklar...

Balık burcu Kasım ayı burç yorumu

Kasım ayına arkadaş ve sosyal çevre alanlarınızdaki olaylarla merhaba diyebilirsiniz sevgili Balıklar… Geçen ay olduğu gibi bu ayda dış ortamlar, seyahatler, ticaret ve eğitim alanlarınız aktif olacak. Değişik yerler görmek, keşfetmek, seyahatte bulunmak, kendinizi geliştirmek gibi etkileriniz yüksek. Bir işle uğraştığınız veya bir işe kafanızı taktığınızda sizi kimse engelleyemez. Bu ay daha az tanıdığınız insanlarla bir arada olma isteğiniz fazla olabilir.

 

Aybaşında seyahate, medyaya, ticarete veya eğitime dayalı işlerinizde düşünceleriniz ve iletişiminiz net olmayabilir. Önemli detayları atlamaya müsait olabilirsiniz. Özel ilişkilerinizde de bazı pürüzler ortaya çıkabilir. Bazı şeyleri görmezden geleceğinize, ne kadar gerçekçi olduğunu sorgulamaya çalışın çünkü fazla hayalperest veya idealist davranabilirsiniz. Özellikle iş alanlarınızda…Kendinizi kandırmaya müsait gözüküyorsunuz.

 

02 Kasım itibarıyla iletişiminizde ve ilişkilerinizde kariyeriniz ve iş alanlarınız ön plana çıkmaya başlayacak. İş alanınızda kendinizi rahat ifade edecek, sorunlar karşısında çözümler bulacaksınız. Yine patronlarınız ve üstlerinizle olan iletişiminizi geliştirebileceğiniz bir dönem olacak. Bir kere kendinizi işinizde göstermeyi sevecek ve göz önünde olmaktan mutluluk duyacaksınız. 3 haftalık dönemde üstleriniz veya patronlarınızla ilişkilerinizi güzelleştirebilir, terfi, prim ve zam gibi isteklerinizi dile getirebilirsiniz. Özgür ve kendinize yönelik duygularınızla işinizde şanslı etkiler altında olacaksınız.

 

08 Kasım'da iş ve sağlık alanlarınızda işler görüldüğü gibi olmayabilir. Kafanızda yarattığınızla karşılaştığınız etkiler bir olmayacak fakat siz bunları farketmeyebilirsiniz. İş hayatınızda sizi aldatacak etkilere karşı uyanık olun ve önemli kararlar almayın ve vermeyin lütfen. Yine bu dönem sağlığınızla ilgili konularda yanlış teşhislere dikkat etmelisiniz. Bağışıklık sisteminiz zayıf olabilir. Kendinize çok iyi bakmalısınız.

 

10 Kasım'daki dolunay, sizin yakın çevre alanlarınızı etkiliyor olacak. Bir kere bu dolunay, herşeye kolay sinirlenip, tepki verebilirsiniz. Siz seyahatteyken veya önemli bir işle meşgulken, yakın çevrenizde oluşan olaylar sizi gerebilir veya gereğinden fazla hassas davranmanıza neden olabilir ya da uzun zamandır uğraştığınız önemli bir işinizin sonuçlarını alabilirsiniz.

 

11 Kasım itibarıyla artık enerjinizi özel hayatınızda veya ortaklı işlerinizde ortaya koymaya başlayacaksınız. Özel hayatınızda sevdiğiniz insana karşı eleştirel ve mükemmeliyetçi tavırlarına dikkat etmelisiniz. Bazı anlaşmazlıklardan dolayı sevdiklerinizle ufak tefek sürtüşmeleriniz olabilir.

 

16 Kasım özel hayatınızda 4 yıldızlı bir gün olacak. İletişim halinde olacağınız insanlarla rahat anlaşacaksınız ya da sevdiğiniz insanla, yakın çevrenizi bir araya getirebilir ve kısa ama etkili planlar yapabilirsiniz.

 

21 Kasım'da, seyahat ve eğitime dayalı işlerinizde bazı fedakarlıklar ve kullanılmalara müsait olabilirsiniz. Koşulların sizi kandırmasına izin vermeyin ve şartlarınızı siz önce öne sürün.

 

22 Kasım'da artık ilgi alanınız tamamıyla iş ve kariyer alanlarınız olacak. Yapacağınız işlerinizin karşılığını göreceğiniz bir gün içindesiniz.

 

25 Kasım'daki güneş tutulması sizin kariyer alanınızda gerçekleşecek. Bu tarih ve sonrası kariyer ve iş alanlarınızda hızlı ve beklenmedik başlangıçlar ve oluşumlar gündeme gelebilir. Merkür'ün bu tarihte gerilediğini göz önünde bulundurursak, geçmişte tamamlanmamış ve yarım kalmış işleriniz yeniden gündeme gelebilir. Yine de Merkür geri giderken karşınıza fırsatlar çıkarsa iki kez gözden geçirin. Ayrıca Merkür sizin sadece iş alanlarınızı değil, özel ve hayatınızı da etkileyebilir. Dikkatli adımlar atmaya çalışın.

 

26 Kasım'da sosyal ortamlarda, para konuları sinirlerinizi zıplatabilir. Arkadaş ortamlarınızda gereksiz tepkiler verebilirsiniz. İlişkilerinizi bozmamak adına daha sakin davranmaya çalışın.

 

27 Kasım ve sonrası iyice sosyalleşecek. Davetler, organizasyonlar içinde bulunarak kendinize yeni iş kapıları aralayacaksınız. Oldukça keyifli bir ay sonu geçirebilirsiniz.

 

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön