Yay Burcu Kasım ayı burç yorumu

Bu aya kadersel etkileriniz devam ederek merhaba diyeceksiniz sevgili Yaylar

Yay Burcu Kasım ayı burç yorumu

Bu aya kadersel etkileriniz devam ederek merhaba diyeceksiniz sevgili Yaylar…Geçtiğimiz ay geri planda durmanız ve gelecek planları yapmak için, yapacaklarınızı gözden geçirmeniz gerekiyordu. Bu ayın başında da önemli konularda harekete geçmemeniz gerekebilir. Geçmiş konu ve olaylar gündeminizde olacak. Kendinizi ne yaparsanız yapın, yorgun ve isteksiz hissedebilirsiniz.

 

Ay başında yakın çevrenizdeki olayların sizi geçmiş konularda yanlış yönlendirmesi konusunda dikkatli adımlar atmalısınız. İletişim halinde olacağınız insanlardan yana hayal kırıklıklarınız olabilir. Geçmiş konu ve olaylar vaktinizin çoğunu alabilir. Yakın çevrenizdeki karışıklıklardan, sizde farkında olmadan nasibinizi alabilirsiniz. İletişiminize bu birkaç gün çok dikkat etmeniz gerekecek.

 

02 Kasım itibarıyla iletişiminizde ve ilişkilerinizde rahatlamaya başlayacaksınız. Önemli görüşme ve konuşmalar, anlaşmalar gündeme gelebilir. İfadeniz rahatlayacağından, artık plan ve projelerinizi dillendirebilir ve bu konularda harekete rahatlıkla geçebilirsiniz. Kendinizi daha fazla düşüneceğiniz ve biraz bencil hareket edeceğiniz bir dönemde olacaksınız. Bir aydır fedakarlık yaptığınız ve geri planda durduğunuz konulara bomba gibi bir giriş yapabilirsiniz. Aşk hayatınızda ve özel ilişkilerinizde gizlenen ve açığa çıkmayan taraflar, artık görünür hale gelmeye başlayacak. İlişkinizde sorunlar varsa artık düzelmeye başlayacak.

 

08 Kasım ve civarı, yakın çevrenizdeki insanlar, sizin geleceğinize etki edecek oluşumlar konusunda sizi yanıltabilirler. Kendinizi düşünsel olarak kandırmaya meyilli olabilirsiniz. İnsanların kafanızı karıştırmasına izin vermeyin ve önemli görüşmelerinizi bugüne denk getirmemeye çalışın.

 

10 Kasım'daki dolunay sizin iş, sağlık alanlarınızda birkaç gün boyunca hassaslıklar yaşamanıza neden olabilir. İş alanlarınızda çalışmalarınızın karşılığını almak ve görmek isteyebilirsiniz. Bu birkaç gün boyunca sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

11 Kasım'da artık enerjinizi kariyer ve iş alanlarınıza kaydırmaya başlıyorsunuz. Enerjinizi göz önünde olacağınız yerlerde, toplum önünde ve iş alanlarınızda harcayacaksınız. Yalnız iş yaptığınız alanlarda aşırı titiz ve eleştirel tavırlarınıza dikkat etmelisiniz.

 

16 Kasım'da işinize ve kariyerinize dayalı hizmetlerinizde süper yaratıcı ve güzel bir gün olabilir. İşinizi yapacak ve karşılığını fazlasıyla alacaksınız.

 

21 Kasım'da sosyal ortamlarınızda parasal konularda fedakar tavırlarınız ön planda olacak. Bulunacağınız yerlerde, parasal konularda kolay aldanabilirsiniz. Belki de yapacağınız planların, istediğiniz gibi işlememesi söz konusu olabilir.

 

22 Kasım'da artık kendinizi göstermeye başlıyorsunuz. Sıkıntıda olduğunuz her konu geride kalmaya başlayacak. Özellikle yaratıcılığa dayalı işlerinizde ve aşk hayatınızda oldukça keyifli bir gün olabilir.

 

25 Kasım'da oluşan güneş tutulması sizin kişisel evinizde gerçekleşecek. Bu tarih sonrası hayatınızla ilgili hızlı ve beklenmedik kararlar gündeme gelebilir. Hayatınız şekilleniyor olacak .Yine 25 Kasım'da gerileyen Merkür kendinizi yanlış ifade etmenize veya planlarınızda bazı aksaklıklara neden olabilir. İş ve aile alanlarınıza da dikkat etmeniz gerekecek. Her ne kadar hayatınızla ilgili önemli kararlar gündeminize yerleşse de merkürün gerilediğini aklınızdan çıkarmayın sevgili Yaylar… Geçmiş konu ve olaylar ay sonu yeniden karşınıza gelebilir.

 

26 Kasım'da parasal konularda bir takım zorlanmalarınız olabilir. Biraz daha sakin durmalısınız.

 

27 Kasım'da aşk hayatınız tavan yapabilir. Aşkı kalbinizde ve hayatınızda fazlasıyla hissedebilirsiniz. Bekar olanlar için fırsatlarla dolu bir ay sonu sizleri bekliyor.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön