Akrep Burcu Kasım ayı burç yorumu

Kasım ayına yakın çevre alanlarınız aktif olarak , iletişiminiz yüksek başlasanız bile, kişisel alanlarınız devrede olarak giriş yapıyorsunuz sevgili Akrepler

Akrep Burcu Kasım ayı burç yorumu

Kasım ayına yakın çevre alanlarınız aktif olarak, iletişiminiz yüksek başlasanız bile, kişisel alanlarınız devrede olarak giriş yapıyorsunuz sevgili Akrepler… Zorlandığınız bir ayı geride bırakarak, şartları kendi lehinize çevirerek bu ayı tamamlayacaksınız. Hayatınızla ilgili kararlarda duygusal yanlarınız ön planda olacak. Biraz bencil olacağınız bir dönem içindesiniz. Kendinizi düşünmek, kendiniz için bir şeyler yapma isteğiniz yüksek. Özellikle iş alanlarınızdaki hırsınızı ve sabitliğinizi, özel hayatınızda da göstermeniz gerekecek.

 

Aybaşında aile hayatınızın, aile büyüklerinizin kendi kişisel girişimleriniz konusunda sizi yanlış yönlendirmesine izin vermemelisiniz. Ev hayatınızda bazı hayal kırıklıkları gündeme gelebilir. Kafanız bir çok konuda net olmayacağından önemli kararlarınızı bu hafta vermemeye çalışın. Kasım başı, her konuda kafanız karışık olabilir.

 

02 Kasım'da iletişiminiz ve ilişkileriniz para konularına kaymaya başlıyor. paraya dayalı iş anlaşmaları bu dönem ortaya çıkabilir. Parasal konularda görüşme ve konuşmalarınızı hızlandırabilirsiniz. 3 hafta boyunca para konularında çeşitli şanslarla ve iyi ilişkilerle karşılaşabilirsiniz. Rahat davranmaya açık olacağınızdan harcamalarınız fazlasıyla artabilir. Gezmeye, görmeye, değişik kültürlere ve seyahatlere para harcayabilirsiniz.

 

08 Kasım'da iş ve kariyer alanlarınızda yanıltıcı etkiler altında olacaksınız. İş hayatınızdaki gelişmeler, aile hayatınızı etkileyebilir veya aile hayatınızdaki gelişmeler sonucu iş alanlarınızda yanıltıcı kararlar alabilirsiniz. Önemli kararlarınızı bu tarih civarı vermemeye çalışın.

 

10 Kasım'daki dolunay, özel hayatınızda birkaç gün hassaslıklara neden olabilir ya da özel hayatınızda önemli kararlar gündeme gelebilir. Bu sene özel hayatınızda zaten Jüpiter'den alacağınız etkiyle, özel ilişkilere ve evliliğe adım atabilirsiniz. Belki bu dolunay, bu alanda vereceğiniz kararlar önemli olabilir.

 

11 Kasım'da artık enerjinizi sosyal çevrenize ve arkadaş ortamlarınıza akıtmaya başlayacaksınız. Uzun zamandır ihmal ettiğiniz dostlarınız ve arkadaş ortamlarınız içinde yer almaya başlayabilirsiniz. Titiz ve eleştirel yapınızla arkadaş ilişkilerinizi zorlamazsanız, kalabalık ortamlarda gözler sizin üzerinizde olacak.

 

16 Kasım'da özel hayatınızdaki güzel gelişmeleri, sosyal çevrenize ve ortamlarınıza taşıyabilirsiniz. Yine arkadaşlarınızdan biriyle aranızda özel bir çekim oluşabilir, birbirinize güç destek verebilirsiniz. Yine organizasyona dayalı işleriniz için 4 yıldızlı bir gün olabilir.

 

21 Kasım'da ailenizle olan ilişkilerinizde aldatıcı etkiler altında olabilirsiniz. Yine onlara karşı fedakarlıklarınız ön plana çıkabilir.

 

22 Kasım itibarıyla parasal konular öne çıkmaya başlıyor. Yaptığınız iş ve hizmetlerin karşılığını alacağınız bir gün geçirebilirsiniz.

 

25 Kasım'daki güneş tutulması sizin para evinizde oluşacak. Bu tarih sonrası parasal konularda hızlı ve yeni başlangıçlar, oluşumlar ve kararlar gündeme gelebilir. Sosyal çevre alanlarınızda ve aile ilişkilerinizde parasal konularda zorlanmalar gündeme gelebilir. Yine bugün gerilemeye başlayan Merkür, hem parasal konularda hem de ortaklaşa para alanlarınızda sizi olumsuz etkileyebilir. Bu dönem maddi konularda dikkatli adımlar atmalısınız. Bir de eski yarım kalmış bir para meselesi bugün sonrası yeniden gündeme gelebilir.

 

26 Kasım'da iş yaptığınız insanlarla olan iletişiminizde biraz anlayışsız ve sabırsız etkiler altında olabilirsiniz. Yine yakın çevrenizin sağlığıyla ilgili konular ortaya çıkabilir.

 

Ay sonunda, iletişime dayalı konularda, sevdiğiniz insanla beraber rahat etkiler altında olacaksınız.

Facebook Yorumları
Yorumlar
1
Onay Bekleyenler
0
HTHayat Okuru ne diyor?

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön