Boğa Burcu Kasım ayı burç yorumu

Kasım ayına evlilik, ilişkiler, özel hayatınız ve ortaklı işleriniz aktif olarak başlıyorsunuz sevgili Boğalar

Boğa Burcu Kasım ayı burç yorumu

Kasım ayına evlilik, ilişkiler, özel hayatınız ve ortaklı işleriniz aktif olarak başlıyorsunuz sevgili Boğalar... Geçen ayın ortalarından beri, sevdiğiniz insanın veya ortak çalıştığınız insanların hayatına göre davranıyorsunuz, bu ay da bu etkileriniz yüksek olacak. Özel hayatınızda sevdiğiniz insana karşı duygusal, derin ve sahiplenici tavırlar içerisinde olmanız zaman zaman ilişkinizi zorlayabilir ama siz tutkularınızı ve sevginizi karşı taraftan almaya ve görmeye çok istekli olacaksınız.

 

Aybaşında toplum önünde ve kalabalık ortamlarda aldatıcı ve yanıltıcı konuşmalar gündeme gelebilir. Yaşayacaklarınız ilişkiniz konusunda bazı hayal kırıklıklarını ortaya çıkartabilir. Belki de siz kafanızda başka şeyler hayal edip, ilişkinizi olmadığı şekilde idealize etmeyi seviyorsunuz. İşte bu noktada gerçekçi değilseniz bazı zorlanmalarınız oluşabilir. Yine ortaklı işleriniz konusunda da kazığınızı sağlama bağlamalısınız. Yapılacak anlaşmalar ve konuşmalar gerçekçi olmayabilir ve siz bunun farkına varabilirsiniz. Bu yüzden aman dikkat!...

 

2 Kasım sonrası ortaklaşa para konuları öne çıkmaya başlayacak. Vergi, kredi, ödemelerle ilgili konular, banka işlemleri, alınacak veya ödenecek borçlar konusunda düşünceleriniz yoğun olabilir. İlişkilerinizde artık tavır olarak daha rahatlamış ve özgür hareket edebilirsiniz. Gizliliği, gizemli konuları ve cinselliği seveceksiniz. Israrcı yanlarınız geride kalmaya başlayacak.

 

8 Kasım'da eviniz, aileniz ve iş alanlarınızda kendinizi kandırmaya müsait olabilirsiniz. İş alanlarınızda yanıltıcı etkiler, en fazla sizi aile yaşantınızda etkileyebilir. Yine bugünlere denk gelen bir anlaşma veya sözleşmeniz varsa, aldatıcı etkilere karşı önleminizi almaya çalışın. Düşündüğünüz veya hayalini kurduğunuz şeyler gerçekçi olmayabilir.

 

10 Kasım'da oluşan dolunay, hayatınızla ilgili konularda bir takım hassaslıkları ve sorunları ilişkinize taşıyabilir. Kendinizle ilgili alacağınız kararları, önce sevdiğiniz insana danışmanız gerekebilir ama siz bunu yapmak istemeyebilirsiniz. Biraz bencilce yapılacak hareketler, ilişkinizde sorunlara veya anlaşmazlıklara neden olabilir.

 

11 Kasım ve sonrası artık enerjinizi aşk ve eğlence alanlarınıza kaydırmaya başlayacaksınız. Hobileriniz, sizi hareketlendirecek faaliyetler önem kazanmaya başlıyor olacak. Eğer çocuğunuz veya çocuklarınız varsa, onlara karşı aşırı eleştirel ve titiz davranışlar içerisinde olmamaya özen gösterin. Bu eleştirel ve duygusuz tavırları aşk hayatınızda da yaşayabilirsiniz. Biraz daha hayatı eğlenceli taraflarından ele almayı denemelisiniz.

 

16 Kasım aşk hayatınız için harika bir gün. Şansınız yüksek olacak özellikle yaratıcılık veya sanatla uğraşanlar için güzel haberler alacakları, sağlam projeler içinde bulunacakları bir dönem olabilir.

 

22 Kasım'da artık ilgi alanınız tamamen ortaklaşa para konularına kaymaya başlayacak. Bu tarih sonrası hayatınızda değişimler ve dönüşümler söz konusu olabilir. Ortaklaşa para bütçenizi oluşturmak ve bunun için bir şeyler yapmak isteyeceksiniz. Gizemli konu ve olayları anlama ve çözme isteğiniz yüksek olabilir.

 

25 Kasım'da Merkür Yay burcunda gerilemeye başlayacak. Sizin ortaklaşa para alanlarınızda gerileyecek olan merkür, hem bu alanlarda hem de aşk hayatınızda bir takım yanlış kararları, zorlanmaları hayatınıza taşıyabilir. Bu tarih içerisinde imza atmamaya veya önemli bir işe başlamamaya özen gösterin. Yine 25 Kasım'da ortaklaşa para alanlarınızda oluşan tutulma, eşinizin veya sevgilinizin hayatında önemli değişimleri ve olayları bu tarih sonrası hayatınıza taşıyabilir. Geçmişte halledemediğiniz veya yarım kalan bir mesele veya sorun yeniden gündeme gelebilir. Aşk hayatınızda ve iş alanlarınızda bazı zorlanmalarla bu tutulmayı karşılayabilirsiniz. Yine içsel gücünüze inanırsanız ve olaylara karşı esnekliğinizi arttırırsanız güzel değişimler yaşayabilirsiniz.

 

26 Kasım ve sonrası artık iş ilişkileriniz ve kariyer hayatınızdaki ilişkileriniz devreye girmeye başlayacak. Yine bu dönem sonrası patronlarınızla olan ilişkilerinizi güzelleştirebilir, zam, terfi veya prim konularınızı rahatlıkla konuşabilirsiniz. Bu tarih sonrası artık daha fazla göz önünde olmayı seveceksiniz.

 

27 Kasım'da önemli bir seyahat, teklif, proje veya eğitim fırsatı kapınızı çalabilir. Kendinizi bu tarih civarı inançlı, rahat ve güvenli hissedebilirsiniz. Geleceğinize yönelik çalışmalarınız hızlanacak ve güzel tekliflerle karşılacaksınız.

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön