Hiçbir ebeveynden duyamayacağınız 10 şey

Ebeveynlerin ağızlarından mantıklı, eğlenceli ya da düşüncelere sürükleyen cümleler duymuşsunuzdur hep. Bunlarsa o cümlelerden değiller. Bu 10 cümleyi hiçbir ebeveynin ağzına almadığı yadsınamayacak bir gerçek

Hiçbir ebeveynden duyamayacağınız 10 şey

"Tüm lego kutularını yere boşaltabilir misin lütfen?" Koridora da dağıldıklarından emin ol ama. Gece üzerlerine bastığımızda ayak masajı gibi oluyor.

 

"Çişini klozete yapmak, kuraldan çok bir prensip meselesidir." Yetişemiyorsan eğer, telaş yapma - gerek duyacağın bir beceri değil ne de olsa.

 

 

"Lütfen, lütfen biraz flüt çalar mısın?" Çünkü babanla tek hayalimiz bir gün saatler boyunca oturma odasında flüt çalmaya çalışmandı... Belki bir gün profesyonel bir müzisyen bile olabilirsin!

 

"Söz veriyorum, tüm şekerlerini bitirirsen sana koca bir tabak brokoli vereceğim." Hatta iki lokma daha yersen, tüm hafta boyunca brokoli yiyebilirsin!

 

"Elbette bütün gece ayakta durabilirsin!" Uykusuz geçirdiğin her gecenin ertesinde muazzam kararlar veriyorsun ve duygularını tamamen kontrol altında tutabiliyorsun.

 

"Biliyorum daha yeni banyo yaptın ama saçlarına biraz daha yoğurt sürebilirsin, cidden çok tatlı oluyor..."

 

"Tabii ki odanı toplamak zorunda değilsin." Kaç gündür sıkılıyordum. Odasını dağıtsa da toplasam diye bekledim durdum!

 

 

"Duvara ne kadar harika bir portre çizmişsin, hem de kalıcı hiç çıkmayan kalemle!" Tek sorun şu ki, koridora doğru devam etmemişsin...

 

"Ne? Ceketini sınıfta unuttun ve bulamadın mı? Sorun yok, ne de olsa birkaç gün önce almıştık ceketi!" Ceket hesabımdan biraz daha para çeker, yenisini alırım.

 

"Göz devirmede günden güne iyi oluyorsun. Pratik mi yapıyorsun?" Tüm sohbetlerimizin sonunda gözlerini devirsen harika olurdu.

 

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Evde oda parfümü yapımı
  Evde oda parfümü yapımı

  Süresi : 00:23 İzlenme : 1691

 • Rüyalar hakkında bilinmeyenler
  Rüyalar hakkında bilinmeyenler

  Süresi : 01:34 İzlenme : 4172

 • Oje sağlığa zararlı mı?
  Oje sağlığa zararlı mı?

  Süresi : İzlenme : 5376

 • Ayaktaki basınç noktaları
  Ayaktaki basınç noktaları

  Süresi : 01:04 İzlenme : 13386

 • Çocuklarda TV ve tablet kullanımını nasıl kısıtlayabiliriz?
  Çocuklarda TV ve tablet kullanımını nasıl...

  Süresi : 03:47 İzlenme : 1384

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön