Kız çocuk odası dekorasyonu için 10 öneri

Bir kızın odası onun adeta tapınağıdır. Küçük hanımınızın aradığı rahatı bulabileceği bir oda dekore etmeniz için önerilerimiz; 1 Kız odası dendiğinde ilk akla gelen yatağıdır. Bir prensese uygun olacak şekilde yumuşak ve cazip olmalı. İstediğiniz renk kombinasyonları ile üst üste birkaç nevresimi üst üste örtmek çok yumuşak görüntü verecektir, aynı zamanda çokta rahat olacaktır.

Kız çocuk odası dekorasyonu için 10 öneri

Bir kızın odası onun adeta tapınağıdır. Küçük hanımınızın aradığı rahatı bulabileceği bir oda dekore etmeniz için önerilerimiz;


1 Kız odası dendiğinde ilk akla gelen yatağıdır. Bir prensese uygun olacak şekilde yumuşak ve cazip olmalı. İstediğiniz renk kombinasyonları ile üst üste birkaç nevresimi üst üste örtmek çok yumuşak görüntü verecektir, aynı zamanda çokta rahat olacaktır. Yatağına çıkarken bulutların üstüne çıkıyormuş gibi hissettirir.


2 Hepimizin bildiği üzere kızlar odalarında süslenirler. Aynalı bir şifonyer ve ona uygun renklerde koltuk her kızın odasında olmalı. Unutmayın süslenmenin yaşı yoktur.


3 Odasında kıyafetlerini, aksesuarlarını, şapkalarını, atkılarını ve diğer fazlalıklarını asması için çok yere ihtiyacı vardır. Odanın köşesine, temaya uygun renklerde alacağınız bir palto askısı gayet kullanışlı olacaktır. Aynı zamanda kapı arkasına monte edeceğiniz askılar da çok toparlayıcı olacaktır. Şifonyerinin üzerine alacağınız küçük kutular ortada duran aksesuar dağınıklığının önüne geçecektir.


4 Telefon numaraları ve notlarını asacağı bir köşe oluşturmanızda gerekir. Bilgi köşesi oluşturmak için duvarına asacağınız bir tahta veya ayaklı sabit küçük bir tahta yapacakları önemli işleri unutmaması için iyi bir fikirdir.


5 Kızların odasının vazgeçilmezlerinden biri de müziktir. Odasının renklerine uygun veya mp3'ünü yerleştirebileceği bir sistem onun için çok kullanışlı olacaktır.


6 Göz zevkini geliştirmesi, modayı yakın takip etmesi için ihtiyacı olan şey televizyonunu odasından eksik etmeyin.


7 Tabiki bir kızın odasının olmazsa olmazlarından biri de uzun uzun günün dedikodusunu yapacağı telefondur.


8 Erken yaşta güzel alışkanlıklar kazandırmanın zamanı yoktur. Hemen bir para kasası alın, parasının değerini, para biriktirmenin yaşı yoktur.


9 Odasında sürekli bir poster değişimi dönemleri mi yaşıyor. Bunu önlemek için ona yardımcı olun, beğendiği sanatçı ve ünlülerin resimlerini onunla birlikte çerçeveletin. Böylelikle hem siz ona değer verdiğinizi göstereceksiniz, hem de o kötü bant görüntülerinden kurtulmuş olacaksınız.


10 Bu kadar eşyaya sahip olmanın güzelliğini her daim korumanın önemini odasını kendi başına toplamasını anlatarak, kendine olan güveninin artmasını sağlayabilirsiniz.

Facebook Yorumları
Yorumlar
1
Onay Bekleyenler
0
HTHayat Okuru ne diyor?

 • Ayaktaki basınç noktaları
  Ayaktaki basınç noktaları

  Süresi : 01:04 İzlenme : 13386

 • Çocuklarda TV ve tablet kullanımını nasıl kısıtlayabiliriz?
  Çocuklarda TV ve tablet kullanımını nasıl...

  Süresi : 03:47 İzlenme : 1384

 • Arvigo masajı nedir?
  Arvigo masajı nedir?

  Süresi : 03:37 İzlenme : 300

 • Menopoz sıkıntılı mı olmalı?
  Menopoz sıkıntılı mı olmalı?

  Süresi : 09:56 İzlenme : 381

 • Kırmızı ip ritüeli
  Kırmızı ip ritüeli

  Süresi : 02:00 İzlenme : 0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön