TEGV sizi uçurtma şenliğine çağırıyor!

Türkiye’nin farklı noktalarından gelen uçurtmalar 22 Mayıs Cuma günü TEGV çocuklarının ellerinden gökyüzüne birlikte süzülecek.

TEGV sizi uçurtma şenliğine çağırıyor!

Türkiye’nin eğitim alanında faaliyet gösteren en yaygın sivil toplum kuruluşu olan Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV), çocuklarımızın rengârenk hayallerini Uçurtma Şenliği’ne taşıyor.

 

Bundan bir süre önce, Türkiye’nin farklı illerinde bulunan TEGV Etkinlik noktalarında bir araya gelen çocuk ve gönüllüler, hayallerindeki TEGV’i tasarladıkları uçurtmalara yansıttı. Birbirinden farklı çocuk tasarımı uçurtmalar yerel yöneticiler, eğitim dostları, okul müdürleri, sivil toplum kuruluşları ve destekçilerin katılımıyla çocukların ellerinden gökyüzüyle buluşacak.

 

Uçurtmalar, 22 Mayıs 2015 Cuma günü saat 10:00-13:00 arasında TEGV’in İstanbul’daki etkinlik noktalarından gelecek yaklaşık 300 kişi ile Caddebostan sahilinde İstanbul semalarını süsleyecek. TEGV’in 20. yılı etkinlikleri kapsamında hem büyüklere hem de küçüklere ortak heyecan yaratacak olan şenlik, uçurtmasıyla gelen herkese açık!

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Ayaktaki basınç noktaları
  Ayaktaki basınç noktaları

  Süresi : 01:04 İzlenme : 13386

 • Çocuklarda TV ve tablet kullanımını nasıl kısıtlayabiliriz?
  Çocuklarda TV ve tablet kullanımını nasıl...

  Süresi : 03:47 İzlenme : 1384

 • Arvigo masajı nedir?
  Arvigo masajı nedir?

  Süresi : 03:37 İzlenme : 300

 • Menopoz sıkıntılı mı olmalı?
  Menopoz sıkıntılı mı olmalı?

  Süresi : 09:56 İzlenme : 381

 • Kırmızı ip ritüeli
  Kırmızı ip ritüeli

  Süresi : 02:00 İzlenme : 0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön