Tecrübe konuşuyor!

Çocuk sahibi olan her kadının hikâyesi hem birbirinin aynıdır, hem birbirinden çok farklıdır.

 

Annelik öyle doğal bir olaydır ki, bebeğinizi kucağınıza aldığınız andan itibaren sanki yıllardır annelik yapıyormuş gibi hissedersiniz.

 

Sizi yönlendiren içgüdüleriniz çoğunlukla yanılgılarınızı da en aza indirir.

 

Anne olduğunuz anda olan olur!

 

Her şey değişir. Dünyan değişir, güneşin değişir, bedenin değişir, sevdiğin renkler değişir, yüreğin değişir, rotan değişir...

 

İşte biz gazeteci anneler yani Haber Türk Yazarı ve HTHayat Genel Yayın Yönetmeni  Pınar Reyhan Özyiğit, Parents ve Perfect Wedding Dergileri Genel Yayın Yönetmeni Nora Romi ve bendeniz değişen rotamızı, ilk günden itibaren yaşadığımız değişimi sizlerle paylaşmak için geliyoruz.

 

“Deneyimli Anneler Konuşuyor” söyleşilerinin ilki bu hafta yani 13 Ekim Cumartesi günü İstanbul Optimum Outlet ve Eğlence Merkezi’nde gerçekleşecek.

 

Biz dört kadın, anneliğin bir kadının hayatında neden en önemli dönüm noktası olduğunu,  duygusal gelgitlerimizi, çocuğumuzu ilk kucağımıza verdiklerinde yaşadıklarımızı, tekrarlanan hastalıklarla ve bir çocuğu adam etmek için verdiğimiz mücadeleyi anlatacağız

 

Hamilelik döneminden başlayan ve sonu olmayan bu uzun süreçte en yorucu dönem olan 0-3 yaş döneminin üzerinde özellikle duracağız.  

 

Aslında 13 Ekim günü gerçekleştireceğimiz söyleşide paylaşacaklarımızın benzerlerini siz de çocuklarınızla yaşıyorsunuz.

 

Tek farkı bu bizim hikâyemiz, bizim deneyimlerimiz ve bu deneyimlerden elde ettiğimiz sonuçların olması…

 

Gelin, eğitimden sağlığa, giyimden eğlenceye, hatta yetiştirme tarzlarına kadar çocuk büyütürken karşılaşma ihtimalinizin olduğu sorunları nasıl aşabileceğiniz konusunda deneyim paylaşımında bulunalım.

 

Cumartesi günü kimselere randevu vermeyin, 15.00’da Optimum AVM’de buluşalım, tanışalım, konuşalım…

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Evlilik hazırlıkları - Söz ve nişan
  Evlilik hazırlıkları - Söz ve nişan

  Süresi : 23:19 İzlenme : 0

 • Evlilik hazırlıkları - Tanışma
  Evlilik hazırlıkları - Tanışma

  Süresi : 09:57 İzlenme : 0

 • Yumurta sarısını böyle ayırın!
  Yumurta sarısını böyle ayırın!

  Süresi : 01:46 İzlenme : 1084

 • 5 dakikada badem sütü yapımı!
  5 dakikada badem sütü yapımı!

  Süresi : 00:56 İzlenme : 2556

 • Akne neden olur ve tedavisi nedir?
  Akne neden olur ve tedavisi nedir?

  Süresi : 02:07 İzlenme : 1440

BURCUN BUGÜN NE SÖYLÜYOR?

Bugün sizi neler bekliyor? Aşk hayatınızda hangi sürprizler var? Sağlık, iş ve para konularında nelere dikkat etmelisiniz?

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön