Boğa Burcunda Dolunay: Kalıcılık vaat eden seçimler

4 Kasım sabahı Boğa burcunun 11. Derecesinde gerçekleşecek dolunay, yaşadığımız olaylar ya da karşılaştığımız insanlar dolayısıyla, bir dayanıklılık, irade ve sabır sınavı verebileceğimizi gösterir. Genelde kişiliğimizin en inatçı ve katı taraflarını ön plana taşıyabilen Boğa burcundaki dolunay etkisinde, birbirimize karşı esnek davranmakta zorlanmamız da olasıdır.

 


Boğa burcu bize güven veren somut değer ve zenginliklerle ilgilidir. Dolunay etkisiyle, yaşadığımız yer, kazancımız, yatırımlarımız ve ilişkilerimiz yönünde güvende olup olmadığımız sorusu kafamızı meşgul edebilir. Venüs ve Uranüs arasındaki karşıt açı düzensiz ilişkileri, aniden sonlanan ilişkileri veya ilişkilerde yenilenme ihtiyacını vurgular. Eğer dolunay evresinde yeni bir ilişkiye başlanırsa kısa sürmesi ihtimali yüksektir.

 


Belirsiz bir geleceğe dair temennilerde bulunmaktansa, ilerisini açıklıkla görebildiğimiz yollar seçerek bu yollarda daha yalansız, tutarlı yani sağlam insanlarla birlikte yürümek isteriz. Dolunaydan beş gün öncesinde ve sonrasında vardığımız her netice, yaptığımız her seçim, hayatımızda mihenk taşı niteliğinde önemli değişimlere önayak olabilir. Değişim ani olmaz fakat yaşanacak değişimin büyük ihtimalle kalıcı olacağı söylenebilir. Haritanızda dolunayın gerçekleşeceği eve bakarak hangi konuların bir neticeye bağlanacağını ve hayatınızın hangi alanlarını güvenceye almanız gerektiğini de yorumlayabilirsiniz.

 


Dolunay’ın Neptün ve Plüton’a yaptığı açılara bakarak yakın çevremizdeki insanların fazlasıyla etkisinde kalmaya eğilimli olabileceğimiz söylenebilir. Hassas ve kırılgan hissedebileceğimiz bu günlerde, yıkıcı olmaya elverişli ve enerjisi bize iyi gelmeyen insanlardan uzak durmamız gerekiyor. Kendimizle kurduğumuz değer ilişkisini örseleyen insanlara tutkun olma hatasına düşmeden bize gerçek anlamda kıymet veren, cesaretlendiren ve özen gösteren kişilere hayatımızda yer açmalıyız.

 


Ay ve Plüton arasındaki açı, derin duygular, güçlü ihtiyaçlar ve kafaya feci halde taktığımız şeyler demektir. Bu aşamada duygularımızı bastırmadan ve aynı zamanda kontrolsüz duygularımızın dümene geçmesine müsaade etmeden kendimizi ifade edebilmemiz önemlidir. Kimseyi yargılamadan fakat sizi yargılayanlara da rağbet etmeden özgürleşmenin yolunu bulmalısınız. Özgürlük sorumluluk gerektirir ve özgürlük iyisiyle, kötüsüyle yaşadıklarını başkalarından değil, kendinden bilmekle başlar.

Cesaret ve umutla…

Facebook Yorumları
Yorumlar
1
Onay Bekleyenler
0
HTHayat Okuru ne diyor?
 •  
  25 Kasım 2017 Cumartesi 23:55

  Çok dogru seyleri çok iyi ifade etmissin sevgili Kriistin

  Cevapla

 • Ayaktaki basınç noktaları
  Ayaktaki basınç noktaları

  Süresi : 01:04 İzlenme : 13386

 • Çocuklarda TV ve tablet kullanımını nasıl kısıtlayabiliriz?
  Çocuklarda TV ve tablet kullanımını nasıl...

  Süresi : 03:47 İzlenme : 1384

 • Arvigo masajı nedir?
  Arvigo masajı nedir?

  Süresi : 03:37 İzlenme : 300

 • Menopoz sıkıntılı mı olmalı?
  Menopoz sıkıntılı mı olmalı?

  Süresi : 09:56 İzlenme : 381

 • Kırmızı ip ritüeli
  Kırmızı ip ritüeli

  Süresi : 02:00 İzlenme : 0

BURCUN BUGÜN NE SÖYLÜYOR?

Bugün sizi neler bekliyor? Aşk hayatınızda hangi sürprizler var? Sağlık, iş ve para konularında nelere dikkat etmelisiniz?

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön