İlginize teşekkürler…

Gazetede yazmanın yanı sıra çok keyifli bir başka işim daha var. Şahane bir ekiple her gün kadına dair aradığınız bütün haberleri bulabileceğiniz HTHayat.com’ u hazırlıyoruz. Gün geçtikçe daha çok beğeniliyor ve bu beğeniye layık olmak için daha çok çalışıyoruz.

 

HTHayat yalnızca bir internet sitesi değil; bir bakış açısı, bir manifesto... Daha yaşanılır bir dünya, daha iyi ebeveynler olmak, içinde bulunduğumuz doğum sistemini daha iyiye götürmek bu manifestonun en önemli maddeleri arasında.

 

İşte bu görevimizi layıkıyla yerine getirebilmek için HTHayat Aile Okulu’na başlıyoruz bu ay.

 

Bundan sonra zaman zaman okuyucularımızla bilgilenmek istedikleri çeşitli konularda, en iyi uzmanlar rehberliğindeki seminerlerde buluşacağız.

 

Bu seminerlerin ilki 14 Kasım Perşembe saat 19:00’da gerçekleşecek. Pek çoğumuzun içinden çıkamadığı, kendini vakıf hissetmediği bir konu olan “Çocuklarımıza Cinselliği Nasıl Anlatırız?” başlığı hakkında sevgili Iraz Toros Suman bizleri bilgilendirecek.

 

Seminer duyurusunu yaptığımız gün için de kayıtlarımız doldu. Bu yüzden HTHayat ekibi olarak katılmak isteyip de yer bulamayan okuyucularımızdan özür diliyoruz ve bir yandan da bu girişime gösterilen ilgiye minnettarız.

 

HTHayat Aile Okulu devam edecek, merak etmeyin... Görüşmek üzere.

 

#AnneBenNerdenGeldim hashtag'i ile bize sorularınızı sorabilir, görüşlerinizi bildirebilirsiniz. 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Evlilik hazırlıkları - Söz ve nişan
  Evlilik hazırlıkları - Söz ve nişan

  Süresi : 23:19 İzlenme : 0

 • Evlilik hazırlıkları - Tanışma
  Evlilik hazırlıkları - Tanışma

  Süresi : 09:57 İzlenme : 0

 • Yumurta sarısını böyle ayırın!
  Yumurta sarısını böyle ayırın!

  Süresi : 01:46 İzlenme : 1084

 • 5 dakikada badem sütü yapımı!
  5 dakikada badem sütü yapımı!

  Süresi : 00:56 İzlenme : 2556

 • Akne neden olur ve tedavisi nedir?
  Akne neden olur ve tedavisi nedir?

  Süresi : 02:07 İzlenme : 1440

BURCUN BUGÜN NE SÖYLÜYOR?

Bugün sizi neler bekliyor? Aşk hayatınızda hangi sürprizler var? Sağlık, iş ve para konularında nelere dikkat etmelisiniz?

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön