Osman Enfiyecizade

Yazar hakkında:

1974 yılında köklü bir ailenin mensubu olarak İstanbul’da doğdu. 20’li yaşlarda başlayan klasik müzik merak ve tutkusu piyanist ve akademisyen eşiyle tanışması ardından hayatının merkezi haline geldi. Son 5 yıldır profesyonel olarak takip ettiği klasik müzik etkinleri hakkında deneyim, gözlem, röportaj ve araştırmalarını 2017’den beri okuyucular ile paylaşmaktadır. Yazar ilk, orta ve lise öğrenimini İstanbul’un saygın okullarında tamamlamış olup, yüksek öğrenimini Bilkent Üniversitesi, Sıtkı Koçman Üniversitesi ve London School of Economics‘ten dereceyle bitirmiştir. Yazar evli, son derece hayvansever ve sanatsever bir birey olarak İstanbul'da yaşamını sürdürmektedir.

 • Evde oda parfümü yapımı
  Evde oda parfümü yapımı

  Süresi : 00:23 İzlenme : 1691

 • Rüyalar hakkında bilinmeyenler
  Rüyalar hakkında bilinmeyenler

  Süresi : 01:34 İzlenme : 4172

 • Oje sağlığa zararlı mı?
  Oje sağlığa zararlı mı?

  Süresi : İzlenme : 5376

 • Ayaktaki basınç noktaları
  Ayaktaki basınç noktaları

  Süresi : 01:04 İzlenme : 13386

 • Çocuklarda TV ve tablet kullanımını nasıl kısıtlayabiliriz?
  Çocuklarda TV ve tablet kullanımını nasıl...

  Süresi : 03:47 İzlenme : 1384

BURCUN BUGÜN NE SÖYLÜYOR?

Bugün sizi neler bekliyor? Aşk hayatınızda hangi sürprizler var? Sağlık, iş ve para konularında nelere dikkat etmelisiniz?

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön