Denizkızı Olmak Çok Önemlidir

Alıştığınız dünyanın uzağında bir yolculuğa çıkmaya hazırlanın. İçinizdeki gerçeklere yolculuk yapacağız.

Denizkızı Olmak Çok Önemlidir

Sizi içinizdeki özgürlüğü bulmak adına keşfe çıkaracak “Denizkızı Olmak Çok Önemlidir” kitapseverlerin beğenisine sunuldu. Eğlenceli anlatımı ile sizi çocukluğunuza götürecek, bitirdikten sonra derin bir huzura kavuşturacak bu renkli kitap, yetişkinlerin hayat karmaşasında göz ardı ettiklerini vurguluyor… Günümüz dünyasını bir çocuğun gözü ile inceleyen ‘Deniz Kızı Olmak Çok Önemlidir’, özümüzün kaynağı olan basit, naif ve yalın hayata bizi geri döndürüyor. İçsel özgürlüğünü bulmaları için yetişkinleri düşünmeye teşvik ediyor. Bir çocuğun derin ve büyülü dünyasında yaşadıklarının, ne kadar ilham dolu olabileceğini hatırlatıyor. Bizi varoluşumuzun bir adım ötesine götürüyor.

 

İçimizdeki gerçeklere yolculuk…

 

Her satırında kendinizden bir parça bulacağınız bu hikaye, okuyucuyu kendi içindeki uzun zamandır kapısını bile aralamadığı diyarlara götürüyor. Kitabın yazarı Gözde Baytan kitabını şu cümlelerle anlatıyor: “Bu kitap, yetişkin dünyasıyla tanışınca içlerindeki büyülü kapıyı sıkı sıkı kapatanlara o kapının ardındaki gerçekleri yeniden hatırlatmayı amaçlıyor. Ne kadar derin, büyülü ve boyutsuz olduğumuzu bir çocuk naifliği ve bilgeliği aracılığıyla yeniden hatırlatıyor. En basit haliyle anlatmak gerekirse; içinde yaşadığımız sistemi bir çocuk gözüyle yeniden inceliyor. Sınırlandırılmış bir alandan bizi alarak limitsiz, özgür gerçeklere götüren ve kendimize yolculuk yaptığımız bu kitap, aslında ne kadar geniş ve boyutsuz olduğumuzu keşfetmenin kendimize yakınlaşmamızdan geçtiğini söylüyor.”

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Bu yiyecekleri ısıtmayın!
  Bu yiyecekleri ısıtmayın!

  Süresi : İzlenme : 2681

 • Ekmek arası mini köfteler
  Ekmek arası mini köfteler

  Süresi : 01:34 İzlenme : 1641

 • 3 malzemeli tatlı nasıl yapılır?
  3 malzemeli tatlı nasıl yapılır?

  Süresi : 01:00 İzlenme : 3549

 • Kabak tatlısı nasıl yapılır?
  Kabak tatlısı nasıl yapılır?

  Süresi : 00:52 İzlenme : 4721

 • Fırında sıcak helva nasıl yapılır?
  Fırında sıcak helva nasıl yapılır?

  Süresi : 01:00 İzlenme : 1854

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön