Düşünmek Yetmez / Sorgulamalısın

İnternette ve sanal platformlarda yazdığı aforizmalarla insanları düşünmeye yönlendiren Zata’nın ikinci kitabı Düşünmek Yetmez / Sorgulamalısın, Destek Yayınları’ndan çıktı.

Düşünmek Yetmez / Sorgulamalısın

Bugüne kadar yazdıklarıyla büyük ilgi çeken ve merak uyandıran bir isim haline gelen Zata, gizemini ve fenomenliğini koruyor. Zata, bugüne kadar öğrendiklerimizin birçoğunun sadece yansıma olduğunu dile getiriyor ve ekliyor: “Bilge insan, başkasından değil, kendinden öğrenendir.”

 

Zata'nın amacı ve düşüncesi ideolojik değildir. Dünyada yaşanan bütün yanlışların ana kaynağı ideolojilerdir; çünkü zalimler ideolojileri kullanırlar.

 

Telif geliri yoksul çocuklara bağışlanacak olan bu kitapta yer alan aforizmalar ezberleri bozacak nitelikte. Zata, kendi yaşam deneyimlerinden süzdüklerini keskin bir zekâ ve zarif bir dille aforizmalara döküyor. Gündelik hayatla felsefeyi buluşturan bu kitabın her sayfası başka bir hikmetle dolu…

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Bu yiyecekleri ısıtmayın!
  Bu yiyecekleri ısıtmayın!

  Süresi : İzlenme : 2681

 • Ekmek arası mini köfteler
  Ekmek arası mini köfteler

  Süresi : 01:34 İzlenme : 1641

 • 3 malzemeli tatlı nasıl yapılır?
  3 malzemeli tatlı nasıl yapılır?

  Süresi : 01:00 İzlenme : 3549

 • Kabak tatlısı nasıl yapılır?
  Kabak tatlısı nasıl yapılır?

  Süresi : 00:52 İzlenme : 4721

 • Fırında sıcak helva nasıl yapılır?
  Fırında sıcak helva nasıl yapılır?

  Süresi : 01:00 İzlenme : 1854

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön