Aslında hiç kaybolmamışlar!

Cüzdanınızı, kaleminizi veya telefonunuzu kaybettiğinizde onların bir daha geri gelmeyeceğini düşünüp üzülüyor olabilirsiniz. Ama birazdan okuyacaklarınız içinizde ufak bir ışığın yanmasına neden olabilir.

Aslında hiç kaybolmamışlar!

Bir balıkçı, her zaman balık tuttuğu gölde eski bir cüzdan buldu. Bulduğu cüzdanın içini açan adam, o cüzdanın 20 yıl önce kaybettiği kendi cüzdanı olduğunu fark etti. İşte o cüzdan...

 

 

Arabasının jantını şehirlerarası yolculukta kaybeden bir adam, işinden çıkıp arabasına döndüğünde bir not buluyor. Notta, notu yazan kişinin de önceden aynı jantlara sahip olduğu, kendi jantlarını değiştirdiği ama eski jantlarını hala sakladığı ve adama verebileceğini anlatan bir yazı yazıyordu. Arabanın son hali ise aşağıda!

 

 

Bir profesör yaklaşık 5 yıl önce kitabını kaybediyor ve internetten aynı kitabı sipariş ediyor. Kargosu eline ulaştığında ise sipariş ettiği kitabın kaybettiği kitabın ta kendisi olduğunu fark ediyor.

 

 

Bir kadın, ona uzun yıllar arkadaşlık eden köpeğinin vefatının ardından köpeğinin en sevdiği oyuncağı ile teselli bulmak istese de oyuncağı evde bulamadı. Geçtiğimiz günlerde ise o oyuncak, evin bahçesinde gömülü bir şekilde bulundu. Kadın, oyuncağı hatıra olarak saklayacağını açıkladı.

 

 

Arabasının anahtarını kaybeden ve uzun bir süre bulamayan adam, küçük oğlunun anahtarları kendi oyuncak arabasına taktığını haftalar sonra fark etmiş.

 

 

Kitap serisinin 6 numaralı kitabını kaybettiğini düşünen kişi, kitabın yıllardır ters 6 yani 9 numara olarak sıranın sonunda durduğunu sonunda anlamış.

 

 

Evlerinde parti veren bir çift gecenin sonunda kapı tokmaklarının çalındığını görüyor. Aradan geçen birkaç günden sonra ise tokmak, "Sevgili ev sahipleri, tokmağı aldığımı üzülerek belirtmeliyim ama o gece o kadar sarhoştum ki onu bir top kek sanıp almıştım..." notuyla ev sahiplerine geri dönüyor.

 

 

Şubat ayında telefonunu kaybeden genç, onu ilerleyen aylarda buzlu yolda buldu. Ve evet hala çalışıyor!

 

 

14 yıl önce tatil için Fiji'ye giden bu sevimli kız çocuğu orada Fijili bir taksi şoförüyle tanışıyor ve arkadaş oluyorlar. Tatilin bitmesinin ardından ülkesine dönen kız ile taksi şoförünün iletişimi de haliyle kopuyor. Ancak geçtiğimiz günlerde Fiji'ye tekrar giden kız, tesadüfen aynı taksi şoförüyle karşılaşıyor ve ortaya bu fotoğraf karesi çıkıyor.

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Bu yiyecekleri ısıtmayın!
  Bu yiyecekleri ısıtmayın!

  Süresi : İzlenme : 2681

 • Ekmek arası mini köfteler
  Ekmek arası mini köfteler

  Süresi : 01:34 İzlenme : 1641

 • 3 malzemeli tatlı nasıl yapılır?
  3 malzemeli tatlı nasıl yapılır?

  Süresi : 01:00 İzlenme : 3549

 • Kabak tatlısı nasıl yapılır?
  Kabak tatlısı nasıl yapılır?

  Süresi : 00:52 İzlenme : 4721

 • Fırında sıcak helva nasıl yapılır?
  Fırında sıcak helva nasıl yapılır?

  Süresi : 01:00 İzlenme : 1854

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön