Yanlış insan olduğunu nasıl anlarım?

İlk telefonunu aldığınızda sizde fantastik bir hava bırakan bir adamla berabersiniz. İlk buluşma için çok heyecanlandınız. Ama şimdi farkettiğiniz değişikliklerle aynı adam olup olmadığını anlamaya çalışıyorsunuz. Belki kötü günler geçiriyor olabilir. Bazı kadınlar erkeklerin bazı özelliklerinden rahatsız olurlar.

Yanlış insan olduğunu nasıl anlarım?

İlk telefonunu aldığınızda sizde fantastik bir hava bırakan bir adamla berabersiniz. İlk buluşma için çok heyecanlandınız. Ama şimdi farkettiğiniz değişikliklerle aynı adam olup olmadığını anlamaya çalışıyorsunuz. Belki kötü günler geçiriyor olabilir.

Bazı kadınlar erkeklerin bazı özelliklerinden rahatsız olurlar. Bu nedenle bir yemekten sonra yolumuza devam ederiz. Bu yemek o kadar önemlidir ki yemek sırasında yapacağı davranışlardan nasıl bir insan olduğunu anlayabiliriz.

 Çok içiyor.
Hepimiz birkaç kadeh bir şeyler içmeyi severiz fakat bu işi özellikle ilk buluşmada daha dikkatli davranmalıyız. Sarhoş olana kadar içmek veya içtiğinde ilk buluştuğunuz dakikalardaki kişiliğinden uzaklaşıyorsa karşısınızdaki adam giderek itici olmaya başlar. İlk buluşmada böyle ise daha sonralarda rahatladığında içki durumunun nasıl bir hal alacağını düşünün. İlk buluşmada düzgün davranmak ve rahatlamak isteyen bir adam iyi bir sevgili olamaz.Yemek boyunca hayatındaki kötü şeylerden bahsediyor.
Herkesin, hepimizin hayatta kötü tecrübeleri vardır. Ama buluştuğunuz adamın yemek boyunca anlattığı pozitif olaydan çok negatif olay varsa, bu adamın hayatı yolunda gitmiyor demektir. Bu onun hep kötü şeyler hakkında konuşmayı sevdiğini gösterir. Birlikte olmaya başladığınızı düşünün, sürekli hergün her dakika kötü olaylardan bahsedecek ve hayata bakış açısınızı derinden sarsabilir. İlk ymekete bu kadar negatiflikten bahsettiyse, kimbilir anlatacak ne kadar çok hikayesi vardır.

 Parası yok.
Kendisinden çok yanındaki kadına para ödettiren erkekler vardır. Daha ilk buluşmada hesabı siz ödüyorsanız önyargılı olmamak lazım ama önceliği size veriyorsa bu iyiye işaret değildir. Bazı erkekler kadınlardan ödemelerini istemekte çok rahat davranırlar ve her zaman bir savunmaları vardır çünkü ilişki sırasında harcananların bölünmesini savunurlar. Eğer ilk buluşmada her şeyi sizin ödemenizi bekliyor ve bunun için bir hikaye uyduruyorsa bu adamın düzenli olarak bunu yaptığına inanmalısınız. Bundan sonra her şeyi karşılamaya hazırsanız bizim için sorun yok ama öyle değilse bu size göre bir sevgili değil.

 Çok kaba davranıyor.
Kabaca davranışları sözleri ya da davranışlarıyla olabilir. Yetişkin değil diyemeyiz fakat kaba davranışlarıyla sizi şaşırtabilir. İlk buluşmada bir adam rahatça kaba kelimeler kullanabiliyorsa zaman içinde size karşı davranışları daha da kabalaşır.Çok kibirli.
İlk buluşmada iki tarafta gergin olur. Fakat yeni erkek arkadaşınız sırf bunun için size kızgınsa bir kavga sırasında neler olabileceğini bir düşünün. İlk gecede böyle olan bir adam  ilerleyen zamanlarda bu ilişki sizin için kabusa dönebilir.

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
1
Onay Bekleyenler
0
HTHayat Okuru ne diyor?
 •  
  14 Temmuz 2016 Perşembe 16:32

  İğne oya sı modeli

  Cevapla

 • Uykusuzluğa basit çözümler!
  Uykusuzluğa basit çözümler!

  Süresi : 05:25 İzlenme : 10221

 • Süt kanalı iltihabı mastit hakkında her şey
  Süt kanalı iltihabı mastit hakkında her şey

  Süresi : 03:21 İzlenme : 10723

 • Hangi vitamin hangi besinlerde bulunur?
  Hangi vitamin hangi besinlerde bulunur?

  Süresi : 01:41 İzlenme : 4592

 • Kol sarkmalarına karşı egzersiz
  Kol sarkmalarına karşı egzersiz

  Süresi : 02:09 İzlenme : 3128

 • Sezaryen mi normal doğum mu?
  Sezaryen mi normal doğum mu?

  Süresi : 01:53 İzlenme : 14383

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön