İlişkide yapılan hatalar

Her şeye rağmen erkekler sevgililerinden ve eşlerinden güzel şeyler duymaktan hoşlanır...

Erkek arkadaşınıza güzel şeyler söyleyin

Erkek arkadaşınıza güzel şeyler söylemek istiyorsunuz fakat bunun için zorlanıyorsunuz. Eğer internette arama yaptıysanız, bulduğunuz sonuçların hepsi erkeklerin yazdıkları oluyor. Her şeye rağmen erkekler sevgililerinden ve eşlerinden güzel şeyler duymaktan hoşlanır.

 

Her zaman erkeklerin kızlara güzel şeyler söylemesi beklenir ama neden bir değişiklik yapmıyoruz? Samimiyetinizi ilişkinizde de gösterin. Konuşun ve erkek arkadaşınızı sizi siz olduğunuz, kendiniz değilmiş gibi davranmadığınız için daha çok sevsin. Söyleyeceğiniz iyi şeylerin bazıları çok basit. Aşağıda sizin için birkaç senaryo hazırladık. Hanımlar, kağıtları, kalemleri hazırlayın bu bilgilere çok ihtiyacınız olacak.

 

 

Erkekler bazen zor ve vurdumduymaz görünürler ama aslında içlerinde çok saftırlar. Kadınların onları kelimeleri ve varlıklarıyla rahat ettirmelerini isterler.
Bu nedenle sevgilinize veya eşinize her ne kadar basit olsa da iyi şeyler söylemekten kaçınmayın. Mesela “Her zaman yanımda olduğun için çok teşekkür ederim” ya da“Seni seviyorum”. Sizin için yaptığı her şey için ona minnetinizi bildirin.Kadınlar, erkeklerin anlaştıkları saatten geç gelmelerine sinirlenirler. Olay yaratmaktansa “İyi misin?” ile başlangıç yapın.
Sinirlenmeden önce nedenini dinleyin. Söylemekten pişman olmadığınız kelimelerden önce onu dinlemeniz çok daha iyi olacaktır.

 Erkekler dırdırdan hoşlanmazlar. Birçok ilişki bu yüzden biter çünkü ona sürekli laf yetiştiren kadını dinlemekten nefret ederler. Her zaman negatif olmaktansa, erkek arkadaşınıza iyi şeyler söylemeyi unutmayın.


 
Uzun iş saatleri sonrasında ona “Aç mısın?”, “Bir şeyler yer misin?” diye sormanız iyi olabilir.
Böyle yaparak erkek arkadaşınız onu önemsediğinizi ve onunla ilgilendiğinizi görecek. Ama onu çok fazla soru sorarak sıkmayın.

 Erkek arkadaşınıza iltifat edin. Mesela “Bugün ne kadar iyi görünüyorsun” harika olabilir.
Ona samimi bir iltifatta bulunun. Görünümü, yetenekleri ve davranışlarıyla ilgili güzel kelimeler söyleyerek kendine güven duymasını sağlayın. Kelimelerinizi seçerken dikkatli olun. Ve en önemlisi iltifatlarınızda dürüst olun.İltifatlar ve güzel şeyler söylerken doğru yer ve doğru zamanda söylediğinizden emin olun. Zamanlama hayati önem taşıyor. İltifatı değerli veya değersiz kılabilir.

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Menopoz sıkıntılı mı olmalı?
  Menopoz sıkıntılı mı olmalı?

  Süresi : 09:56 İzlenme : 381

 • Kırmızı ip ritüeli
  Kırmızı ip ritüeli

  Süresi : 02:00 İzlenme : 0

 • Kendin yap köşesi: Mumluk nasıl yapılır?
  Kendin yap köşesi: Mumluk nasıl yapılır?

  Süresi : 00:52 İzlenme : 7177

 • Süt kanalı iltihabı mastit hakkında her şey
  Süt kanalı iltihabı mastit hakkında her şey

  Süresi : 03:21 İzlenme : 10723

 • Hangi vitamin hangi besinlerde bulunur?
  Hangi vitamin hangi besinlerde bulunur?

  Süresi : 01:41 İzlenme : 4592

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön