Biriyle nerede tanışabilirim

Erkekler 365 gün 24 saat açıktır! Sadece yanında eşi ve çocukları bulunanlarla ünlü olanlardan kaçının yeter. Geriye kalanlar sizindir!

Hayatınızın erkeği ile nerede tanışabilirsiniz?

Süpermarket; kadınlarla tanışma mekanı olarak süpermarketler ilk 5’te yer alır. Alışverişe giderken rahat ve çarpıcı şeyler giyinin.

 

Spor salonları; birer cennettir! Orada bir erkekle konuşmak isterseniz hiç çekinmeden yanına gidebilirsiniz. Terli olmanızı umursamayız, hatta seksi buluruz.

 

Erkek Sporları; sörf, kayak, motor sporları erkeklerle tanışma şansınızı arttırır. Önünüzde bol da seçenek olacaktır. Ama bu sırada fazla bizden biri gibi, arkadaşımız gibi davranmamaya özen gösterin.

 

Yapı Malzemesi Mağazaları; Erkeklerin doğal ortamlarıdır. Rahatça konuşabilirsiniz. Bir müşteriye “Acaba saten duvarımın üstünde bu boya tutar mı?” gibi bir soru yöneltin. Sizinle ilgileniyorsa, birkaç cümle sonra erkek arkadaşınızın olup olmadığını anlamaya çalışacaktır. Sormuyorsa, başka birine yönelin. Sohbet ettiğiniz kişiden hoşlanırsanız, niyetinizi işaret etmek için “Duvarın rengine bir göz atmaya evime beklerim” diyebilirsiniz mesela.

 

Bar; burada şansınız oldukça azdır. Barda söylediğimiz her şeyin sadece sizi tavlamak için söylenmiş gibi bir görüntü sergileyeceğini biz de gayet iyi biliyoruz.

 

Kur yaparken zarif olmayı bilmelisiniz. Dizginler sizde olmalı. Biriyle bakışmanın, yakınlaşmanın mutlaka seks ya da romantizm amaçlı olması da gerekmez. Alıştırma için, hangi cinsiyetten olursa olsun herkesle yakınlaşmaya çalışın. Birkaç dakikayı mutluluğa ayırın, insanların gülümsemesini görün. Eğer bu konuda tecrübeniz yoksa, o zaman işe sizinle konuşmak için maaş alan insanlarla başlayın (mesela süpermarket çalışanları, gazete bayiindekiler). Karşınızdaki iki ayaklı facia da olsa iltifat edin. Onu gülümsetmeyi deneyin. Her seferinde başarılı olamayacaksınız, çekici kadınlar bile arada sırada duvara toslar, ama bunun sizi yaralamasına izin vermeyin. Bir başkasıyla denemeye devam edin.

 

Kurallar:

 • Dış görünüşünüz bakımlı olsun.

 

 • Fazla kişisel yaklaşmayın.

 

 • Konuşmayı kısa ve öz tutun.

 

 • Dostça davranın.
Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Sema'nın Sağlıklı Mutfağı - Sema Sumeli anlatıyor
  Sema'nın Sağlıklı Mutfağı - Sema Sumeli...

  Süresi : 08:40 İzlenme : 0

 • Yeşim'le Hayat Bilgisi
  Yeşim'le Hayat Bilgisi

  Süresi : 31:47 İzlenme : 0

 • Kanserde Doğru Bilinen Yanlışlar
  Kanserde Doğru Bilinen Yanlışlar

  Süresi : 37:35 İzlenme : 0

 • Sanal kitap mı? Basılı kitap mı?
  Sanal kitap mı? Basılı kitap mı?

  Süresi : 01:55 İzlenme : 1442

 • Anne Sohbetleri: Lohusa Depresyonu
  Anne Sohbetleri: Lohusa Depresyonu

  Süresi : 06:07 İzlenme : 4148

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön