Kendinizden genç bir adamla birlikte olmak yanlış bir şey mi?

Kendinizden genç bir erkekle birlikte olmak gerçekten kötü bir fikir mi?

Genç erkekle birlikte olmak yanlış bir şey mi?

Puma. Kelimenin ilk akla getirdiği şüphesiz kedigillerin güzel üyelerinden biri. Ama söz konusu ilişkiler olduğunda, bambaşka bir anlamı var. Kendisinden genç erkeklerle beraber olmayı tercih eden kadınlara toplum tarafından yakıştırılan isim bu. Ama bu gerçekten doğru bir tanımlama mı? Kendinizden genç bir erkekle birlikte olmak gerçekten kötü bir fikir mi? Yaş denilen şey sadece bir rakam mı, yoksa birliktelikleriniz üzerinde büyük rol oynayan bir faktör mü?Biriyle birlikte olmaya karar verme aşamasında, kararınızı etkileyen pek çok faktör vardır. Bazı insanlar için, yaş karşısındaki insana karşı ilgisini arttırmaya ya da tamamen kaybetmesine sebep olabilir. Diğerleri içinse, yaş sadece bir rakamdır ve karakteristik özellikler ve niteliklere kıyasla hiçbir önem taşımaz. Eğer kendinizden genç bir erkekle olup olmamak konusunda kafanız karışıksa, aşağıdaki ayrıntılara göz atmak isteyebilirsiniz…İnsanlar, kadınların genellikle fiziksel görünüşleri yüzünden kendinden genç erkeklerle beraber olduğunu düşünür. Ve evet, bu bazen doğru olabilir: Ama bir birliktelik için bundan fazlası gerektiğini herkes bilir. Kadınların kendilerinden genç erkekleri çekici bulmasının sebebi çoğu zaman bu adamların daha maceraperest ve yeni şeyler denemeye daha meyilli olmalarıdır. Ayrıca bazen daha fazla sorumluluk alıyor olmak da hoşlarına gider. Sadece fiziksel çekicilik üzerine kurulu hiçbir ilişki sağlıklı değildir, yani eğer bir kadın sadece bu sebeple kendisinden genç bir adamla birlikte oluyorsa, bu pek iyi bir fikir değildir.

 

Kadınların erkeklerde aradığı bazı genel özellikler benzer entelektüel seviyesi, mizah anlayışı, ortak değerler, nezaket ve çekicilik olarak şekillenir. Bazen kendi yaşınızda biriyle tanışır ama bir şeylerin eksik olduğunu hissedersiniz ve bazı zamanlar da sizden yaşça küçük biri tüm bu arayışlarınızın karşılığıymış gibi dikilir karşınıza. Eğer birlikte sürekli eğleniyor ama daha derin mevzulara giremiyorsanız, belki daha olgun birisine yönelebilirsiniz ama ciddi konularda konuşabiliyor ve aynı zamanda müthiş eğleniyorsanız da daha neye ihtiyacınız olabilir?

 

Genç bir erkekle birlikte olan kadınların yaşadığı en büyük problem ise iki tarafın hayatlarının farklı aşamalarını yaşıyor olmalarıdır. Kadın evlenmeye ve çocuk sahibi olmaya hazırken, adam her gece dışarı çıkıp, sosyalleşmek taraftarı olabilir. Aslında herkesin gelişim süreci ve hayat beklentileri farklıdır ve herhangi bir konuda yapılabilecek her türlü genelleme yanlıştır.

 

Sonuç olarak, eğer bahsi geçen bu genç adam size iyi davranıyorsa, sizi mutlu kılıyorsa ve fiziksel çekicilikten çok daha fazlasını vaat ediyorsa, ortada ondan vazgeçmeniz için hiçbir sebep yok demektir. Yaş farkı, sizi asla hayallerinizdeki adama aşık olmaktan caydırmamalıdır ama bir ilişki içindeki tek itici güç de olmamalıdır. Mutluysanız, başkalarının bunu engellemesine izin vermeyin!

 

DOĞRU ERKEK Mİ? Eğer aşağıdakilerden en az yarıs... RUH İKİZİ BULDUĞUNUZA DAİR 6 İŞARET Çoğu insanla ortak nokta bulmak ...

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Menopoz sıkıntılı mı olmalı?
  Menopoz sıkıntılı mı olmalı?

  Süresi : 09:56 İzlenme : 381

 • Kırmızı ip ritüeli
  Kırmızı ip ritüeli

  Süresi : 02:00 İzlenme : 0

 • Kendin yap köşesi: Mumluk nasıl yapılır?
  Kendin yap köşesi: Mumluk nasıl yapılır?

  Süresi : 00:52 İzlenme : 7177

 • Süt kanalı iltihabı mastit hakkında her şey
  Süt kanalı iltihabı mastit hakkında her şey

  Süresi : 03:21 İzlenme : 10723

 • Hangi vitamin hangi besinlerde bulunur?
  Hangi vitamin hangi besinlerde bulunur?

  Süresi : 01:41 İzlenme : 4592

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön