Erkeklerin beden dilini anlamanın 5 yolu!

Erkeklerin beden dilini anlamak zannettiğiniz kadar zor olmayabilir...

Erkeklerin beden dilini anlamanın 5 yolu!

Erkekler de bazen kızların beden dilini merak eder ama kızlar tamamen tüm gerçekleri öğrenmek için çabalarlar. Onun beden dilini okuyamadığınız için üzerinizde baskı hissediyorsanız, çabalıyorsanız ama gene de olmuyorsa aşağıdaki açıklamalara bir göz atın... 

 

Kaş kaldırıyorsa

İlk vereceğimiz öğüt neye kaş kaldırdığını okuyabilmeniz olacaktır. Erkekler gerçekten ilgilendikleri bir şey olduğunda kaşlarını kaldırırlar. Size bakıyor ve kaşlarını mı kaldırıyor? O halde sizinle ilgileniyor. Bu iyiye işaret.

 

Burun deliği genişliyorsa

Pek çok kız bunun kötü bir işaret olduğunu, erkeğin sinirlendiği için burun deliklerini büyüttüğünü düşünürler. Halbuki erkekler bunu yapar çünkü güzel bir koku almışlardır ama bunu açık etmek istemezler. Bu, etrafınızda olmayı ve sizi koklamayı seviyor anlamına gelir.

 

Dudaklarını aralamışsa

Bu onun sinirli olduğunun işaretidir. Ya da sizi görünce dili tutulmuştur. O yüzden dudakları aralanıp söyleyecek söz bulamıyordur. Ona yaklaşmanız için en doğru zaman!

 

Telaş içindeyse

Biz kızlar genelde bir sıkıntımız rahatsızlığımız varsa sinirliysek telaşlıyızdır. Erkekler sevdikleri birinin yanında olunca telaşlı olurlar. İyiye işaret.

 

Yakın duruyorsa

Erkekler etkilenmedikleri kızlara yakın durmazlar. Bu nedenle eğer sevgiliniz size yakın duruyorsa ve giderek yaklaşıyorsa bu kesinlikle sizinle gerçekten ilgilendiği içindir.

 

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

  • Bebek nasıl uyutulur?
    Bebek nasıl uyutulur?

    Süresi : 07:29 İzlenme : 10734

  • 3 malzemeli tatlı nasıl yapılır?
    3 malzemeli tatlı nasıl yapılır?

    Süresi : 01:00 İzlenme : 3549

  • Rahim ağrısına yoga pozları
    Rahim ağrısına yoga pozları

    Süresi : 07:00 İzlenme : 3995

  • Kabak tatlısı nasıl yapılır?
    Kabak tatlısı nasıl yapılır?

    Süresi : 00:52 İzlenme : 4721

  • Çocuğunuz teknoloji bağımlısı mı?
    Çocuğunuz teknoloji bağımlısı mı?

    Süresi : İzlenme : 1526

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön