Giden aşkı telepatiyle geri döndürebilirsin

Ayrılık acısı çekenlere müjde! Giden aşkınızı telepatiyle geri döndürebilirsiniz.

Giden aşkı telepatiyle geri döndürebilirsin

Spiritüel Danışman Tuğçe Işınsu, ilişki şifalandırmasıyla giden aşkınızı geri döndürebilmenin mümkün olduğunu söylüyor. Feniks Kitap’tan çıkan ‘OL’ der ve OLUR’ isimli kitabında bu yolları şöyle anlatıyor:

 

Önceden yapabileceğiniz 'istihare' çalışması ile konuya dair ilahi rehberlik alın. Arının size iyi gelmeyen enerjilerden uzak durmaya başlayın. Siz değişince o değişir. Siz hiç değişmeden ondan bir şeyler istemek yanlış egodur. Onu tüm kalbinizle isteyin.

 

Mesaj atmak veya aramak zor geliyorsa veya doğru değilse; telepatik yolları deneyin.

 

Korku enerjisinden çıkın.

 

Geçmişte size hataları olduysa bunları önce kabule geçin, bunları siz neden yaşamınıza çektiniz bunu bulun, affedin. Yeniye yer açın.

 

Sizin ona karşı hatalarınız olduysa önce kendinizi affedin, bu hataların altında ne var bunu bulun.

Bu ilişkide en çok neyin olması sizi korkutuyorsa, korkudan kaçmadan canlandırma tekniği ile bunu kendinize yaşatın korku kotanız dolsun. Kaçarsanız daha çok yakalanırsınız.

Onu olduğu gibi kabul edin.

İlişkideki mutlu anları tekrar tekrar canlandırın.

Bundan sonra neler gerçekleşsin istiyorsanız bunları imgeleyin; imgelerin içine girip tüm detayları hissedin.

'Ya olmazsa' korkusundan çıkın.

Enerji hırsızı ve hayrınıza olanı istemeyen, sizi olumsuz kodlayan kişilere ilişki detayı vermeyin.

 

UZUN SÜRELİ İLİŞKİLERDE EN ÇOK SÖYLENEN 10 BEYAZ YALAN Psikoterapist Cem Keçe: “‘Ben sö... BİR İLİŞKİDEN BEKLEMENİZ GEREKENLER İster bir ilişki içerisinde olun...

 

Düşünce yolunu açma

Sessiz bir odada onun yüzünü gözünüzde canlandırın.

Yüzüne birkaç dakika konsantre olun.

 

Ellerinizi birbirine sürtüp omuz hizasında açıp sonra biraz kapatıp alttan üste gezdirip bir enerji balonu yaratın. Balonun içine aşkınızın ismini söyleyin: Örneğin adı Mehmet olsun...

 

'Mehmet' ismini birkaç kere tekrar edin içinizden 'dur' hissi gelince durun. Balonun içine doğru sorun 'Mehmet şimdi sana doğru bir düşünce yolu açmak istiyorum, iznin olur mu?' Telepatik olarak size bir cevap gelecek; evet ya da hayır olarak…

 

Cevap evet ise yola devam edin: Kendi üçüncü göz noktanızdan onun üçüncü göz noktasına doğru bir mor ışık kordonu geçirin ve tüm mesajınızı bunun içinden geçirerek ona aktarın. Unutmayın hepimiz görünmeyen bağlarla bağlıyız, bu yolla onun düşüncesine düşeceksiniz.

 

SOKAKTA AŞK BAŞKADIR! Aşkın olduğu her yer güzeldir! PAULO COELHO'DAN AŞK SÖZLERİ Aşk acısını ve kalp kırıklıkları...

 

Çakralar ile ona ulaş

Yukarıda anlattığım şekilde bir enerji balonu yaratın. İçine karşınızdaki kişiyi, ilişkiyi, kendinizi ilişkinizin içinde arındırma, şifalandırma niyetlerinizi hem söyleyin hem de enerjinizle aktarın.

 

Yukarıdan altın sarısı bir ışık indirin bu esnada bu ışık ile yıkanın. Hazır hissettiğiniz anda, bu topu aşkınızı o an olabileceği yerde imgeleyip onun kalp çakrasından içeri sokun. Bu güzel enerjinin onun tüm vücudunda dolaştığını imgeleyin… Aynı topu aynı şekilde ikinci kez yapın ve bu sefer de onun üçüncü göz noktasından içeri sokun. Yine tüm vücudu mesajı ve enerjiyi alıyor… Şimdi son olarak kendi kalbinizden çıkaracağınız altın sarısı ışığı onun kalbine gönderin; ondan gelen tüm ışıkları da alıp kendi kalbinize doldurun. Ellerinizi en son sürtüp yine enerji yaratın, en son kalbinizin üzerine koyun 've öyle de oldu' deyin… Sonuca güvenin.

 

Kristal mesajlaşma

Mavi bir kağıda bir kare çizin. Kareyi dörde bölün ve içine:

“Evet

Hayır

Kesinlikle

Bana zaman ver” isimli dört bölümü yazın.

 

Yeni bir lal taşı alın 3 gece önceden bu taşa 'aşk, sevgi, niyet, barışma' enerjisi yükleyin.

Bu taşı gümüş bir zincire geçirin.

 

Duş alın, odayı havalandırın, temiz giysiler içinde olun, odada gülyağı ile tütsü yapın. Bir 5 dakika kadar sevdiğiniz kişinin resmine geçmişteki mutlu anlarınıza odaklanın…

 

Hazır olunca; sorular sormaya başla, lal taşı çizmiş olduğun karenin içindeki hangi cevaba doğru hareket ediyorsa, sevdiğinden gelen mesajları da böylece almış olacaksın. Net ve iyi niyetli sorular sor, gerçekleri de anlamış olacağın için şimdi doğru yol haritanı da çizebilirsin. Bu lal taşını başka işlerde kullanma. Dolunay ve Yeniay ışığı altında şarj et.

 

AŞKIN EVRELERİ NELERDİR? Aşkın 5 aşaması var ama insanlar... İYİ BİR SEKS İÇİN BİLMENİZ GEREKEN 10 ADIM! Seksin faydaları saymakla bitmiy...

 

Telepatik bağ kurma

Herkes telepatik bağ kurabilir, farkında olmadan bunu yapar ama çoğu kişi buna inanmadan yaşar. İnsan doğuştan sezgi gücü ile dünyaya gelir, telepatik güçleri vardır, zamanla günlük hayat ve yanlış telkinler bunları unutturur ona… Bu gücünüzü çalışarak, doğru enerjide kalarak, insanlar üzerinde deneyerek elbette ki tekrar geri kazanabilirsiniz.

 

Konuşmadan karşınızdaki kişiye bilgi aktarabilirsiniz. Hatta bu sevgilisinden ayrılmış olan danışanlarımızın en sevdiği şeydir… Telepatide alıcı ve verici olmak üzere iki kişi bulunur. Telepati anında verici düşünceleri alıcıya aktarır. Her insanda telepati yeteneği aynı katsayıda olmasa da bunu herkes kısmen başarabilir. Dingin olmak, iyi niyetler içinde kalmak, sonuca kafa yormamak, arınmış olmak gerekebilir çoğu kez.

 

Alma esnasında alıcı gönderileni kuvvetli bir biçimde algılar, düşünür, anlık saplanan bu veriye şaşırabilir, 'hiç aklımda yokken nerden geldi şimdi bu' da diyebilir. Telepati anında berrak olmak gerekir, karışık sinyaller göndermemek daha iyi olur.

 

Telepati konusunda siz çok yetenekli ve iyi bir verici iken, karşı taraf sezgisel anlamda zayıf biri ise tabi ki alması zor olacaktır bazı şeyleri… Bu durumda daha çok uğraşmanız gerekebilir. Bu anlamda gelişmiş kişiler; düşünce-duygu-şekil olarak alabilmektedir.

 

İnsanları tanırken de telepati yeteneğinizi kullanabilirsiniz. Sezgiler yanıltmaz mantıklı düşünceler, sürekli anlam yüklemeler bazen daha çok yanıltır. Kalbiniz sizi yanıltmıyor, keşke hepimiz onu daha çok dinlesek ve kalp yolu ile devam etsek hep yaşamlarımıza… Telepati gücünüzü geliştirmek için ilk zamanlar bunu yeni tanıştığınız kişiler üzerinde de deneyebilirsiniz. Onunla ilgili ilk düşündüklerinizi kaydedin “ilk gelen hisleri” çünkü en sonunda da yine onları düşüneceksiniz.

Duş alın.

Arının.

Yatak odanızda sessiz olun, odaklanmaya başlayın.

Gerekirse onun resmini kullanın.

Bilgileri aktarmaya başlayın.

Olumlu ve net olun.

Üçüncü göz noktasına da odaklanabilirsiniz.

Alfa frekansında da çalışmayı deneyebilirsiniz.

 

Telepati gücü olan kişilerin bazen de 'alıcı' enerjileri de yüksek olduğu için korunmaları gerekir. Bu tip durumlarda, böyle kişiler yaşamınıza girebileceği zaman veya ortamlarda 'mavi ışık topunun' içinde kendinizi imgeleyin. Olumsuz telepatik bağ kurulduğunu hissettiğinizde enerjiyi sevgiyle kaynağına gönderin ve bağı kesin. Eğer belirli bir mekanda telepati çalışmalarınıza devam edecekseniz de o mekanın enerjisel anlamda arınmış temizlenmiş olması daha iyi sonuç verir. Birçok olumsuzluğun yaşanmış olduğu mekanlar enerjinizi emer, çalar, sizi aşağı çeker. O olayların benzerlerini yaşamaya başlarsınız. İlk anda içeri girdiğinizde zaten bu mesajı bir mekan size rahatlıkla aktarır. Mekanların, eşyaların her şeyin enerjisi vardır. Her şey enerji yasaları ile açıklanabilir, bunu unutmayın.

 

Kendi üçüncü göz noktanızdan onun üçüncü göz noktasına doğru pembe ve ışıktan bir kordon uzatın. Bu kordonun içinden istediğiniz ve aktaracağınız mesajlar geçsin. Onun bunları aldığına emin olun. Işık kordonunun çalışma bitince küçük bir ışık topu haline getirip kalbinize alın. Çalışma öncesi odada ilham veren ya da rahatlatan ama çok ağır olmayan tütsüler de yakabilirsiniz. Yedi gece kadar çalışmaya devam edebilirsiniz. Çalışma öncesi üçüncü göz noktasına güçlü bir enerji taşı kuvars ile enerji açma tekniği de uygulayabilirsiniz.

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
4
Onay Bekleyenler
0
HTHayat Okuru ne diyor?
 •  
  13 Mart 2018 Salı 18:24

  üç vakte kadar çarpılacaksınız :)

  Cevapla
 •  
  13 Mart 2018 Salı 18:24

  çok film izlemiş birileri yazıyor bunu telepati kurabilen bir tanıdığınız var mı gözümün önünde yapsın inanmam yin boş şeyler bunlar aşkada inanmıyorum telepatiyede. siktirin gidin islamla uğraşır telepatiyle milletin size dönmesini sağlarsınız öteki dünyadan dönen oldu mu ? telepati ile karşısındaki insanı harekete geçirebilenler var mı ya bilimsel de değil bide kuranla falan alay edersiniz gidin olmayan beyninizi başka bir şeyle meşgul edin.

  Cevapla
 •  
  04 Şubat 2017 Cumartesi 18:02

  Yenileri dururken bu kadar caba niye,asagilik duygulu on santimli penisli birini dusunmek bile istemaz insan

  Cevapla
 •  
  10 Aralık 2017 Pazar 20:43

  bunu sadece eskilerine yapmak zorunda değilsin ki yeni olanlara da yapabilirsin eski deseler de hepsi için geçerlidir...


 • Ayaktaki basınç noktaları
  Ayaktaki basınç noktaları

  Süresi : 01:04 İzlenme : 13386

 • Çocuklarda TV ve tablet kullanımını nasıl kısıtlayabiliriz?
  Çocuklarda TV ve tablet kullanımını nasıl...

  Süresi : 03:47 İzlenme : 1384

 • Arvigo masajı nedir?
  Arvigo masajı nedir?

  Süresi : 03:37 İzlenme : 300

 • Menopoz sıkıntılı mı olmalı?
  Menopoz sıkıntılı mı olmalı?

  Süresi : 09:56 İzlenme : 381

 • Kırmızı ip ritüeli
  Kırmızı ip ritüeli

  Süresi : 02:00 İzlenme : 0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön