Neden ayrıldık?

Eğer terk edilmek istiyorsanız yapmanız gereken bazı şeyler var.

Terk et beni sevgilim!

Hani yüzük?

Beraberliğinizin başları mı? Hemen evlilikten bahsedin. Ailenizle tanıştırmak isteyin, ailesiyle tanışmak isteyin.

 

 

 

Cep telefonunu karıştırın

İnsanlar farklı farklıdır ama hepsinin bir ortak noktası vardır: özel eşyalarının karıştırılması! Dolaplarının, ceplerinin ve cep telefonunun! Arkadaşlarıyla, ailesiyle, yani sizin dışınızda kalan kişilerle mesajlaşmaları onun özelidir. O tuvalete gittiğinde, banyoya girdiğinde, balkona çıktığında cep telefonunu alın ve karıştırın. “Ne yapıyorsun?” dediğinde “Hiiç, öylesine bakıyorum” deyin. Bunu yapmanızı istemediğini söylediğinde gizli gizli yapın ve alelacele o gelmeden telefonu yerine koyun. Nasıl olsa anlayacak ne yaptığınızı ve sizi şöyle görecek: Kendimi ondan korumalıyım!

 

 

 

Pis kokun

Yıkanmayın, biraz ter, biraz yağ kokun. Dişlerinizi aklınıza geldikçe fırçalayın. Nefesiniz dayanılır gibi değilken öpüşmeye çalışın. Koltukaltı ve cinsel bölge tüylerinizi uzatabildiğiniz kadar uzatın. Otobüste, metrobüste burnuna gelen kokular ona hep sizi hatırlatsın.

 

 

Kıtlıktan çıkmış gibi yiyin

Bir şeyler yerken, içerken kim olduğunuz ortaya çıkar. Yemek yiyen insanları izleyin biraz. Ne görüyorsunuz? Gördükleriniz size ne hissettiriyor? Karnınızı doyururken kendinizi cep telefonunuza kaydedin, sonra izleyin. Çiğnemeden yutan, bütün ağzının içini göstererek yiyen, ağzını şapırdatan insan görüntüsü kadar itici pek az şey vardır. Terk edilmek için kıtlıktan çıkmış gibi yiyin ve onu kendinizden iğrendirin.

 

 

 

Ağzını açtığına pişman edin

Herhangi bir konuda görüş ayrılığına mı düştünüz, onu ağzını açtığına pişman edin. Aranızdaki her tartışmayı kazanılacak bir savaş olarak görün. Tartışmayı kazanın, onu kaybedin!

 

 

 

Hep bana bana!

Bencil olun. Pastanın en güzel dilimini kendinize ayırın, tenceredeki yemeğin son kaşığını siz alın. Sizin istediğiniz yere tatile gidilsin, sizin istediğiniz restoranda yensin, sizin beğendiğiniz mönü sipariş edilsin. O yokmuş ya da zaten siz isteyeceksiniz o yapacakmış gibi davranın.

 

 

 

Dibinden ayrılmayın

Evde iki dakika yalnız bırakmayın. Biraz yürüyüşe mi çıkmak istedi, “Dur ayakkabılarımı giyip hemen geliyorum” deyin. Tek başına bir şey yapmak isterse şunu söyleyin: “Anca beraber kanca beraber”.

 

 

 

İkiz kardeş gibi aynı giysileri giyinmek isteyin

Çağın insanı servet ödediği takım elbiseler içinde kendini penguenler dünyasının bir ferdi gibi hissederken, gidin aynı tişörtten bir ona bir size alın ve ille de giymesini isteyin.

 

 

 

Hediye almıyor diye burnundan getirin

Özel günler dışında da hediye bekleyin ondan ve almazsa surat yapın, her fırsatta laf sokun.

 

  

 

Eleştirin!

“Öteki gömleğin daha iyiydi”, “Keşke öyle demesydin”, “Yine mi yanlış anladın?” türünden cümleleri türete türete onu eleştirin.

 

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Menopoz sıkıntılı mı olmalı?
  Menopoz sıkıntılı mı olmalı?

  Süresi : 09:56 İzlenme : 381

 • Kırmızı ip ritüeli
  Kırmızı ip ritüeli

  Süresi : 02:00 İzlenme : 0

 • Kendin yap köşesi: Mumluk nasıl yapılır?
  Kendin yap köşesi: Mumluk nasıl yapılır?

  Süresi : 00:52 İzlenme : 7177

 • Süt kanalı iltihabı mastit hakkında her şey
  Süt kanalı iltihabı mastit hakkında her şey

  Süresi : 03:21 İzlenme : 10723

 • Hangi vitamin hangi besinlerde bulunur?
  Hangi vitamin hangi besinlerde bulunur?

  Süresi : 01:41 İzlenme : 4592

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön