7 adımda kendinizi daha seksi hissedin!

Yeni yılda, yeni bir başlangıç yapın. Hayatınızda bu kurallara öncelik verin!

7 adımda kendinizi daha seksi hissedin!

Kendinize bakın!
Bu sene kendinize odaklanmaya ne dersiniz? Sabah işe gitmeden önce aynanın önünde, kendinizi güzelleştirin ve bu aşamada ne kadar güzel olduğunuzu söylerek, biraz iltifat edin.


En sevdiğiniz kıyafetleri giyin!
Kıyafetleriniz, sizi yansıtan en önemli detaylardan biridir. Bu nedenle, kendinizi içerisinde rahat hissettiğiniz, şık elbiselere daha fazla yer açın. Kendinize önem verdiğinizi ispatlayın.


Önceliği alın!
Bu sene, önceliği kendinize vermeye ne dersiniz? Hayata daha pozitif bakmayı, olumsuz kelimeleri hayatınızdan çıkarmaya ve her sabah güne gülerek başlamayı deneyin. Kendinize olan güveninizin yerine geldiğini göreceksiniz.


Yaratıcı olun!
Yeni şeyler denemekten korkmayın. Hayatınızda hiç yemek yapmamış olsanız bile, en sevdiğiniz yemeği pişirmeyi deneyin. Yeteneğinizin olmadığını düşünsenizde, hep yapmak istediğiniz bir şeyi deneyin. Kim bilir belki de, bu kadar sene yapmadığınıza pişman olacaksınız.


Daha fazla gülün!
Bu sene incileri daha fazla gösterin. Evet, zaman zaman herkesin hayatında kötü anlar oluyor. Ama bu tamamen sizin hayata nasıl baktığınızla ilgili. Olaylara hep pozitif yönden bakmaya ve hayatınızda kahkaya daha çok zaman ayırmaya çalışın.


Kendinize güvenin!
Bu sene seksi hissetmenin bir diğer yolu da, kendinize güvenmenizden geçer. Kendinizi rahat hissetmedikten ve kendinize güvenmeden seksi hissetmenizin ihtimali yok. Kendinize olan güveninizi inşa etmenin vakti geldi. Sizin başkalarından neyiniz eksik? Kimse, kimseye benzemez ve herkesin gerçekten kendine ait ve kimsede olmayan güzel ve özel yanları vardır. Bunu sakın unutmayın.


Kendinizi sevin!
Kendinize güvenle birlikte, kendinizi sevmeyi öğrenmeye ne dersiniz? Buna her sabah kalktığınızda “Kendimi seviyorum” diyerek başlayabilirsiniz. Evet dışarıdan çok saçma gelebilir ama bunu denemenizde fayda var.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Ayaktaki basınç noktaları
  Ayaktaki basınç noktaları

  Süresi : 01:04 İzlenme : 13386

 • Çocuklarda TV ve tablet kullanımını nasıl kısıtlayabiliriz?
  Çocuklarda TV ve tablet kullanımını nasıl...

  Süresi : 03:47 İzlenme : 1384

 • Arvigo masajı nedir?
  Arvigo masajı nedir?

  Süresi : 03:37 İzlenme : 300

 • Menopoz sıkıntılı mı olmalı?
  Menopoz sıkıntılı mı olmalı?

  Süresi : 09:56 İzlenme : 381

 • Kırmızı ip ritüeli
  Kırmızı ip ritüeli

  Süresi : 02:00 İzlenme : 0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön