Kadınlar büyük penisleri tercih ediyor

Yapılan araştırmalara göre kadınlar büyük penis tercih ediyor...

Kadınlar büyük sever!

Kadınlar, uzun dönemli partnerleriyle karşılaştırıldığında, tek seferlik cinsel birlikteliklerinde daha büyük penisleri tercih etti. Bu da ideal penis boyutunun, küresel ortalamadan daha büyük olduğunu gösteriyor.

 

 

 Kaliforniya ve Meksika Üniversitelerinden araştırmacılar, kadınlara oylamaları için 33 farklı büyüklükte, 3 boyutlu, sert, kokusuz ve mavi plastikten yapılma penis modelleri sundular. Mavi olmalarının sebebi ise, ırksal ayrımı minimuma düşürmekti. 18-65 yaş arası, toplamda 75 kadın bu çalışmada yer aldı.

 

 

Kamasutra pozisyonları

 

Uzun dönemli partnerlerinde, tercih edecekleri penis boyutunu seçmeleri istendiğinde, ortalama uzunluk 16 cm ve genişlik ise 12,2 cm idi. Tek seferlik deneyimlerinde ise, ortalama 16,3 cm uzunluk ve 12,7 cm genişlik olarak farklılıklara rastlandı.

 

 

 

 Bu araştırma, 2 boyutlu ve erekte olmamış penislerle yapılan önceki çalışmalarla karşılaştırıldığında, daha net sonuçlar doğurdu.

 

 

 Geçen sene yayınlanan, küresel çapta, 15.000 penis analizine göre ortalama erekte penis uzunluğu 13,1 cm ve genişliği 11,7 cm’dir.

 

 

 

 

 


Cinsel psikofizyolojist Dr. Nicole Prause ve bir grup araştırmacı takımı da kadınlara, eski cinsel ilişkileriyle ilgili bir anket yaptılar. Bazı kadınlar ilişkilerini partnerlerinin penis boyu yüzünden bitirdiğini söyledi. Kadınların %7’si penis boylarının “çok büyük”, %20’si ise “çok küçük” olduğunu ekledi.

 

 

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

İlginizi çekebilecek diğer haberler
 • Ayaktaki basınç noktaları
  Ayaktaki basınç noktaları

  Süresi : 01:04 İzlenme : 13386

 • Çocuklarda TV ve tablet kullanımını nasıl kısıtlayabiliriz?
  Çocuklarda TV ve tablet kullanımını nasıl...

  Süresi : 03:47 İzlenme : 1384

 • Arvigo masajı nedir?
  Arvigo masajı nedir?

  Süresi : 03:37 İzlenme : 300

 • Menopoz sıkıntılı mı olmalı?
  Menopoz sıkıntılı mı olmalı?

  Süresi : 09:56 İzlenme : 381

 • Kırmızı ip ritüeli
  Kırmızı ip ritüeli

  Süresi : 02:00 İzlenme : 0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön