Hayatın içinden - 27

Hayatın içinden - 27

Sezen de vazgeçti bu sevdadan. Aklıma bile gelmiyor artık. Yüreğimi ne yapsın. Belki de yeni şarkılara geçmek lazım. “Belalım”, “Keskin bıçak”, “Gidiyorum”, “Seni kimler aldı?” olabilir. Belki de “Vazgeçtim” iyi gelebilir. Ya da “El gibi”, “Unuttun mu beni?" de olabilir. Hiç olmadı, "Sen ağlama” iyi gelecektir.“Y.A”ya belli bir zaman tanımış. O zaman sonuna kadar ne yapacaksa artık, ona göre "tamam" ya da "devam" diyecekmiş. Ocakta pişmeyen güneşte pişer mi? Mucuk mucuk aylarında filizlenmeyen aşk, "sen orada, ben burada" zamanlarında mı çiçek açacak? Hiç duymadın mı? “Gözden uzak olan gönülden de uzak olur.” Bir de bana “Senle artık olmaz” diyor. Bu beni çok incitiyor. Benim aylardır haykırışlarımı duymuyor herhalde. Sadece onun iyi olmasını, üzülmemesini istiyorum. Mutlu olsun istiyorum. “Y.A.” ile kirlettiği teni onun ya da bir başkasının olsun. Bana paha biçilmez yüreği yeter. “Y.A”nın ve diğerlerinin kıymetini bilmediği yüreği. Bana dostluğu, arkadaşlığı, insanlığı yeter.


Aynı ortamda, aynı masada, aynı şehirde bile olsak yeterli. Aynı yatakta olmak istemem artık. O siyah çarşaf takımıyla birlikte çöpe attım ben bu hissimi. Artık o ten bana haram. O ev, o yatak, evde yalnız ise eve gitmek bana yasak. Yeni mutfak, efsane üçlü salıncak da artık bana uzak. Şartlı salıverilme olabilir, anne baba evde ise.


Yüreğim soğumaya devam ediyor. İçimdeki ateş kora doğru gidiyor. Çok tedirginim. Üzülüyorum, korkuyorum. Çok karışık duygularım. Ufukta kara kara bulutlar. Hava serin, puslu. Hanidir, güneş tamamıyla kendini göstermiyor. İçimdeki sıkıntıyı atamıyorum. Sebebini bilemediğim için, sonucunu da tahmin edemiyorum. Sonu hayır olur inşallah.

 

26.09

 

Meserifi

***

 

Siz de yazınızı gönderin, yayınlayalım

HTHayat.com Okur Blogu herkese açık!

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Bebek nasıl uyutulur?
  Bebek nasıl uyutulur?

  Süresi : 07:29 İzlenme : 10734

 • 3 malzemeli tatlı nasıl yapılır?
  3 malzemeli tatlı nasıl yapılır?

  Süresi : 01:00 İzlenme : 3549

 • Rahim ağrısına yoga pozları
  Rahim ağrısına yoga pozları

  Süresi : 07:00 İzlenme : 3995

 • Kabak tatlısı nasıl yapılır?
  Kabak tatlısı nasıl yapılır?

  Süresi : 00:52 İzlenme : 4721

 • Çocuğunuz teknoloji bağımlısı mı?
  Çocuğunuz teknoloji bağımlısı mı?

  Süresi : İzlenme : 1526

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön