Sıkılaştırıcı ve selülit giderici spa masajları...

Bu sıkılaştırıcı ve inceltici bakım, selülitlerinizi azaltarak vücudunuzu biçimlendirir, ince görünümlü bir silüet ve yumuşak bir cilt sunar.

Sıkılaştırıcı ve selülit giderici spa masajları...

Aroma Therapy Associates Sıkılaştırıcı Ve İnceltici Bakımlar

Aromatherapy Associates markası 30 yıldan fazla süredir aromaterapi alanının ön sıralarındadır. Masaj yağları , benzersiz ve fark edilen aromalarıyla; fiziksel, zihinsel ve duygusal iyi hissedişi güçlendirmede son derece etkindir.

 

Aromatherapy Associates ürünleri selüliti önleyen ve selilite karşı savaşan formülleri, cilde canlılık ve sıkılık veren bileşimleri ile mükemmel görünümlü bir silüet elde edebilirsiniz.  

 

1- Vücut Biçimlendirici 50 Dakika
Bu sıkılaştırıcı ve inceltici bakım,  selülitlerinizi azaltarak vücudunuzu biçimlendirir, ince görünümlü bir silüet ve yumuşak bir cilt sunar.

Cinq Mondes İnceltici Ve Sıkılaştırıcı Bakımlar
Cinq Mondes kozmetik ürünleriyle anti selülit bakımlar ve masajlar hazırlanıyor. Tüm bu bakımlar kalite orijinallik ve seremoniyle özdeşleşmiş çarpıcı bakım yelpazesiyle sizi gerçek duyumsal yolculuklara çıkarır.

 

Hint ve Brezilya zayıflama geleneklerinden ilham alan, silüetlerinizi biçimlendiren inceltici ve sıkılaştırıcı bakımlar.


2-  "Crème Minceur Udvartana®" Ayurvedic Ritueli  50 Dakika
Bacaklar, karın bölgesi ve kollarda drenaj ve anti selülit hareketi yapan, bin yıllık bir geçmişe sahip bu Hint inceltme bakımında ciltte detoks sağlamak ve zencefil ile Lipocare’in (patently inceltici aktif bileşim) performansını etkili kılmak amacıyla öncelikle beden sıcak bir şekilde sarılır.


3-  İnceltici «Crème de Café®» Brazilya Ritüeli   50 Dakika
Bir Brezilya geleneğinden ilham alan, bilinen en güçlü inceltici madde olan kafein ile biçimlendirici vücut masajını birleştiren «Creme de Caf é » bakımımız ; drene etme ve sıkılaştırma amaçlı çamurla sarma işlemiyle tamamlanır.

Larisa Marinica
Swissôtel The Bosphorus Amrita Spa& Wellness Müdürü
 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Menopoz sıkıntılı mı olmalı?
  Menopoz sıkıntılı mı olmalı?

  Süresi : 09:56 İzlenme : 381

 • Kırmızı ip ritüeli
  Kırmızı ip ritüeli

  Süresi : 02:00 İzlenme : 0

 • Kendin yap köşesi: Mumluk nasıl yapılır?
  Kendin yap köşesi: Mumluk nasıl yapılır?

  Süresi : 00:52 İzlenme : 7177

 • Süt kanalı iltihabı mastit hakkında her şey
  Süt kanalı iltihabı mastit hakkında her şey

  Süresi : 03:21 İzlenme : 10723

 • Hangi vitamin hangi besinlerde bulunur?
  Hangi vitamin hangi besinlerde bulunur?

  Süresi : 01:41 İzlenme : 4592

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön