Saçını kestirmek isteyenler için 10 ünlünün favori saç trendleri...

Sık sık değiştirdikleri imajlarıyla gündeme gelen ünlülerin birbirinden farklı saç şekillerini size uyarladık...

Saçını kestirmek isteyenler için 10 ünlünün favori saç trendleri...

Halle Berry modeli

İddialı olmayı seviyor ve kısa saçlarla uğraşmanın daha kolay olduğunu düşünüyorsanız bu saç şekli tam size göre... İri, kıvırcık ya da orta veya ince telli saçlar için uygun olan bu modeli wax sürerek kullanabilirsiniz.

 

Rihanna modeli

Kulak hizasında ve hareketli modelleri seviyorsanız; saçlarınızı jilet ile katlı kestirin. Bu katların kabarıklığını köpük ile sağlamlaştırın. Eğer yüzünüz inceyse ön tarafların boyunu biraz daha uzun bıraktırın.

 

Jessica Alba modeli

Eğer klasik görünmeyi seviyorsanız ve düz saçlıysanız bu model sizin için ideal... Saçlarınızı katsız; düz bir şekilde omuzlarınızın biraz üzerinde bir boyda kestirin. Daha sonra saçınızı ortalardan itibaren yuvarlak bir fırçayla hafifçe dalgalandırarak kullanın.

 

Gwyneth Paltrow modeli

Saçlarınız çok düz ve kalın telliyse ya da uzun ve ince yüze sahipseniz bu modeli rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ne uzun ne de kısa denebilcecek boydaki bu saç modelini önlerini uzun tutarak daha tarz bir hale getirerek hareketlendirin.

 

Reese Witherspoon modeli

Kalp şeklinde bir yüze sahipseniz saçlarınızı kısa kâküllerden başlayıp arkalara doğru uzayacak katlı bir modelde kestirin. Bu model elmacık kemiklerinizi ve gözlerinizi ön plana çıkarır. Bu saçı günlük hayatta yuvarlak fırça ile hafif bir fön çekerek kullanabilirsiniz.

 

Eva Longoria modeli

Saçlarınız düz ve kalın telliyse saçlarınızı omuz hizasında, katlı kestirin. Elmacık kemiklerinizi ortaya çıkaracak bu modeli yuvarlak fırçalarla fönleyerek kullanabilirsiniz.

 

Jessica Simpson modeli

Saçlarınızın genel yapısı dalgalıysa ve uzun yüz hatlarına sahipseniz; saçlarınızı omuzlarınızın hizadında kestirip maşa yardımıyla bukleler haine getirin. Daha sonra bu bukleleri diğer buklelerle karıştırıp dağınık ve doğal bir görünüm yaratın.

 

Kate Middleton modeli

Saçlarınız düz ve kalın telliyse sadece önleri katlı olacak şekilde kestirin. Daha sonra uçlarına kalın maşa yardımıyla hafif bir kıvrım verin. Bu sayede saçlarınızda doğallık ön planda olacaktır.

 

Blake Lively modeli

Bu modelde saçlarınızın uzun olması gerekir bunun dışında düz veya dalgalı olması önemli değildir. Önemli olan dalgaları yaparken doğru maşa kullanmanız. Aksi takdirde hem saçlarınız istediğiniz şekli almaz hem de yumuşaklığını kaybeder.

 

Jennifer Lopez modeli

Saçlarınız uzun ver kıvırcıksa mutlaka katlı kestirin. Düz kestirmeniz durumunda ortaya çıkacak piramit görüntüsü yüz hattınız ne olursa olsun sizi kötü gösterecektir.

 

 

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Ayaktaki basınç noktaları
  Ayaktaki basınç noktaları

  Süresi : 01:04 İzlenme : 13386

 • Çocuklarda TV ve tablet kullanımını nasıl kısıtlayabiliriz?
  Çocuklarda TV ve tablet kullanımını nasıl...

  Süresi : 03:47 İzlenme : 1384

 • Arvigo masajı nedir?
  Arvigo masajı nedir?

  Süresi : 03:37 İzlenme : 300

 • Menopoz sıkıntılı mı olmalı?
  Menopoz sıkıntılı mı olmalı?

  Süresi : 09:56 İzlenme : 381

 • Kırmızı ip ritüeli
  Kırmızı ip ritüeli

  Süresi : 02:00 İzlenme : 0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön