4 Ekim 2018 günlük burç yorumunuz

Bengü Karagül, günlük burcunuzu yorumladı.

4 Ekim günlük burç yorumunuz

Günün ilk saatlerinde Ay, Aslan burcunda ilerlerken önce Kuzey Ay Düğümü ile kavuşum yapacak. Bu görünüm gelecek planları yapmaya ve ilerlemeye uygun enerjiler taşır. Ardından yaşanacak Ay, Mars karşıtlığı ise kızgın duygular, duygusal çelişkiler, arzuların hemen giderilmesi için çabalar, hırçın davranışlara yol açabilir. Öğleden sonra ise daha fazla huzur, işbirliği söz konusu olacaktır.

 

Ayurvedik Astrolojide günü verimli geçirmek için renklerden istifade edilir.

Günün rengi: Kırmızı

 

Bengü Karagül'den burcunuzun günlük yorumu:

 

Koç: Sevdikleriniz tarafından yanlış anlaşılabilirsiniz. Sosyal çevrede süregelen mücadele yeni fikirler üretmenize sebep olacaktır. Önemli ve farklı işler yaratmak için uygun koşullar mevcut. Yanlış insanlara, ideallere kapılmamak önemli.

 

Boğa: Gün boyu konfor arayışınız sürerken, günlük işlerdeki rahat akış size bu imkanı sağlayacaktır.Gün içinde bulunduğunuz koşulları değiştirme, yenilenme zorunlulukları açığa çıksa da huzur bulduğunuz konumu değiştirmekte zorlanabilirsiniz.

 

İkizler: Hafta başı hedeflerinizi gözden geçirip uygun olmayanları ayıkladıysanız, bugün yaratımlarınız yüksek olacaktır. Başkalarıyla idealler konusunda çatışmalar yaşayabilirsiniz. Ortak amaç gerçekleştirmek zor olacağından, fikirlerinizi kendinize saklamanızda fayda var. Gerginlikten kaçının.

 

Yengeç: Finansal konularda ihtiyaçlarınızın karşılanacağı verimli bir gün. Ortak yatırımlar konusunda tedbirli davranın. Taşınır, taşınmaz mal satışı için gün verimli. Güvenli alanınız zaman zaman bozulabilir, bütünüyle içe dönmeden dengede kalmakta fayda var.

 

Aslan: Bugün kişiliğinizi ön planda olacaktır. Pek çok konuda becerilerinizi sergileyebilirsiniz. Yaratımlarınızda başkalarının sizi aşağı çekmesine izin vermeyin. Fikirlerinizi savunun. Yanlış insanların görüşlerine aşırı önem verirseniz gün sonunda itibar sorunu yaşarsınız.

 

Başak: Bugün koşullar sizi yalnız kalmaya itebilir. Kendinizle meşgul olmaktan haz alacaksınız, o nedenle direnmeyin. Günlük işlerde aceleci davranmayın. Sağlığınıza özen gösterin.Günün ikinci yarısı daha olumlu enerjilerle işlerinizi kolaylaştıracaktır

 

Terazi: Sosyal faliyetler için uygun bir gün. Gruplar içinde öne çıkabilirsiniz. Sizi gerçekten anlayan, ortak değer yaratabildiğiniz insanları tercih etmeli ve tercihlerinizin arkasında durmalısınız. Yanlış fikirlere, ideallere kapılmamak için deneyimlerinizi hatırlayın.

 

Akrep: Gün boyu kariyer konuları aktif. Toplumsal işler, eğitim ve insani yardım konuları ile meşgul olabilirsiniz. Tutucu ve şüpheci yaklaşımlar imajınıza zarar verir. İnançlarınızı savunacağınız durumlar olabilir. Öfkeden kaçınmakta fayda var.

 

Yay: Bugün ideallerini aktarma, pozitif bilinirlik için koşullar uygun. İnsanlara kendilerini değerli hissettirebilirsiniz. Yurt dışı ile ilgili konular, üniversiteler, hukuki konular gündem olabilir. Geçmişin tekrarı davranışları bırakıp, sizi daha ileri sevkedecek düşüncelere yer açabilirsiniz.

 

Oğlak: Gün boyu kendinizi daha fazla ifade etme arzusu içinde olacaksınız. Duygusal iniş çıkışlar olabilir. Finansal konularda gelişmeler yaşanabilir. Sağlığınıza dikkat edip stresinizi azaltın. Dogmatik ve muhafazakar tutumlarınız eleştirilebilir. İçsel yenilenme arzunuza kulak verin.

 

Kova: Duygular ve zihin gün boyu uyum içinde ancak dengeyi korumak önemli. Hafta başında hedefleriniz netleştiyse, bugün sizi amacınıza ulaştıracak enerjiye sahipsiniz. Fikirlerinizin öne çıkması konusunda ısrarcı davranabilirsiniz. İlişkilerde dengeyi korumak, arzu ettiğiniz hedeflere kısa yoldan varmanızı sağlayabilir.

 

Balık: İlişkilerinizde uyum ve denge yaratabilirsiniz. Kendi iç dengenizi gün boyu koruyabilmek için günlük rutinlerinizde geçmişin tekrarı, sizi zora sokan davranışlardan kaçının. Başkalarının sizinle ilgili fikirlerinin enerjinizi düşürmesine izin vermeyin. Ani sağlık harcamalarınız olabilir.

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın! 

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön