Aslan burcu burcu 2016 yorumu

Hande Kazanova, Aslan burcu için 2016 yılını yorumluyor.

Aslanlar 2016’da para konusunda şanslı

Sevgili Aslanlar, 2016 yılında aşk hayatınızda, çocuklarla olan ilişkilerinizde ve yaratıcılık alanlarınızda önemli dersler almaya devam edeceksiniz. Aşka ve eğlenceye ciddi yaklaşmak, hayatınızda önemli kararlar almak, risk almaktan kaçınmak ya da riske farklı gözlerle bakmak, çocuklarınızın sorumluluklarıyla uğraşmak ön plana geçebilir. Yaşayacaklarınızla bu konularla ilgili çok önemli bilgiler edineceksiniz. Planlı atılacak adımlar, disiplinli hareketler, programlı seyahatler, sistemli eğitim programları ve sanatsal faaliyetler sizi her konuda destekleyebilir. Özel hayatınızla ve sanatsal işlerinizle ilgili önemli sorumluluklar devrede olurken, bu yıl bir yandan da parasal konularda şansı yakalayabilirsiniz. Parasal anlamda fırsatlara sahip olacaksınız. Bir ev almak, mal mülk sahibi olmak, para biriktirmek veya harcamak bu yıl her zamankinden daha cazip görünebilir. Maddi konularda mütevazı bir şekilde ilerlemeli, ayağınıza gelen parayı etrafa saçmak yerine işkollarınıza yatırmalı, iyi yatırımlar yapmalı ve para biriktirmeye özen göstermelisiniz.

 

İş/Para/Kariyer

Parasal anlamda fırsatlar içinde olacaksınız. Önünüzde bir ev veya mal mülk sahibi olmak, para biriktirmek veya harcamak için harika bir dönem var. Ayrıca sahip olduğunuz her şey size daha güzel ve cazip görünebilir. Yalnız 23 Mart, 26 Mayıs, 18 Haziran ve 10 Eylül tarihlerinde riskli adımlardan kaçının. Yüksek harcamalarınızı dengede tutmaya çalışın. Bu dönemde mümkün olduğunca sadeleşmeli ve minimal adımlar atmalısınız.

 

Yılın ikinci yarısında satış, pazarlama, reklam, iletişim, teknoloji ve bilişim konularına daha fazla önem vermeye başlayabilirsiniz. İletişimsel her türlü işte 9 Eylül’den sonra olumlu etkiler altındasınız.

 

Bu seneki tutulmalar para alanlarınızı tetikliyor. 9 Mart ve 16 Eylül’deki tutulmalarda ortaklaşa para alanlarınızı gözden geçirebilirsiniz. 1 Eylül’deki tutulmaysa elinize para geçmesine ve parasal alanda beklenmedik gelişmeler yaşamanıza neden olabilir. Para ve iş alanlarınızda en çok dikkat etmeniz gereken dönemlerden biri 25-30 Temmuz arası. Merkür’ün gerilediği dönemlerde de parasal işlerinizde dikkatli adımlar atmaya özen göstermelisiniz.

 

Aşk/Evlilik/İlişkiler

Satürn'den alacağınız etkilerle aşk hayatınızda veya çocuğunuzla olan bağlantılarınızda daha ciddi ilişkileri tercih edebilirsiniz. Duygusallığınızı bu sene iyi kontrol edeceksiniz. Sevginizi çocuğunuzdan ve partnerinizden esirgememeli, hayatı keyifli yönlerinden görmelisiniz. Çevrenizdeki herkesin derdini dinlerken kendi sıkıntılarınızı dile getirmekte zorlanacaksınız. Çocuk alanlarınızda yaşayacağınız sorunları çok fazla dert etmemeye çalışın. Kendinizi olayların akışına bırakırsanız oluşturmak istediğiniz düzenin kendiliğinden yola girdiğini göreceksiniz.

 

17 Nisan-27 Mayıs arasında, Mars sizin aşk evinizde gerileyecek. Bu tarih aralığında aşk hayatınızda veya çocuk ilişkilerinizde birtakım sıkıntılarla karşılaşma etkiniz yüksek görünüyor. 27 Mayıs-30 Haziran arasında aile ve ev hayatınızda bazı sıkıntı ve sorunlara açık olabilirsiniz. Evinizin güvenliğini bu süreçte ihmal etmeyin. Su tesisatında ya da kanalizasyonla ilgili konularda sıkıntılar ortaya çıkabilir. Partnerinizle olan mücadelenizde inatçılıktan, pasif direnişlerden ve yönlendirmelerden uzak durun.

 

18 Ağustos’ta oluşacak Ay tutulmasıyla özel hayatınızda duygusal birtakım karar ve oluşumlara hazır olmalısınız. Bu tarihte önemli duygusal kararlar karşınıza gelebilir. 24 Ağustos da özel hayatınızda ve çocuk alanlarınızda dikkat etmeniz gereken günlerden biri olacak.

 

Sağlık

2016’da sağlığınızda çok ciddi problemler görünmüyor. Özellikle temmuz sonu ve ağustos başı doğumlu bir Aslan’sanız, sağlığınızda güçlü ve etkili gelişmeler olabilir. Bir tek 25 Mart-13 Ağustos arasında ufak tefek sıkıntılar oluşabilir. Bu dönemde sağlığınızı gözden geçirmeli, karşınıza çıkacak sorunlara göre özel çözümler üretmelisiniz. Sıkıntı yaşarsanız bu sıkıntının kendinizi ve çevrenizi çok kasmaktan kaynaklanacağını görün.

 

Bu süreçte spor yaparken dikkat edin, beslenme şeklinizi gözden geçirin, kalbinizi ve dalağınızı çok yormayın. 9 Mart ve 16 Eylül’de gerçekleşecek tutulmalarda çok aciliyeti yoksa ameliyatlardan uzak durmanız gerekebilir. 17 Nisan- 27 Mayıs tarihleri arasında ve 24 Ağustos civarında spor faaliyetler ve aktivitelerden kaynaklı olarak yaşanacak sakatlanmalara karşı önleminizi alın.

 

Eğitim

Satürn'den alacağınız etkilerle bu sene hayatı daha sorumlu ve ciddi algılayacaksınız genç Aslanlar. Eğitim hayatınızda planlı şekilde atılacak adımlar, disiplinli hareketler ve sistemli eğitim programları sizi daha da yukarılara taşıyabilir. 23 Mart’ta oluşacak parçalı Ay tutulmasıyla beraber eğitim ve öğrenim alanlarınız önem kazanacak. Çocuğunuz varsa veya siz bir öğrenciyseniz, bu süreçte eğitim hayatınızdaki sizin dışınızda gelişen olaylar sizi de yakından ilgilendirecek. Çocuğunuzun geleceği için harekete geçmek isteğiniz yüksek olabilir. 9 Eylül sonrasında eğitim ve öğrenim hayatınızda yılın ilk yarısına nazaran daha şanslı ve keyifli olacaksınız. Öğrenmek, yeni ilgi alanları keşfetmek, iletişimsel konuları hızlandırmak ve eğitim sorunlarınıza çözüm bulmak sandığınızdan çok daha kolay olabilir.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön