İkizler Burcu Kasım ayı burç yorumu

Bu aya geçen ay olduğu gibi iş, hizmet ve sağlık konularıyla giriş yapacaksınız sevgili İkizler

İkizler Burcu Kasım ayı burç yorumu

Bu aya geçen ay olduğu gibi iş, hizmet ve sağlık konularıyla giriş yapacaksınız sevgili İkizler... İş alanlarınızda yoğun duygularla ve meselelerin derinine giderek araştırmalar yapmayı seviyorsunuz. Hiçbir şey gözünüzden kaçmıyor ama hata yapanları kolay affetmiyorsunuz. İş yaptığınız insanlar üzerinde baskıcı ve inatçı yanlarınızı biraz daha törpülemeye çalışın. Çalışmıyorsanız bile kendinize bir şeyler yaratmayı seveceğiniz bir dönem içindesiniz. Bu geçtiğimiz ay, tatlı ve zengin yiyecekler tüketiminizi fazlasıyla arttırmış olabilirsiniz. Kendinize ve sağlığınıza biraz daha dikkatli yaklaşmak zorundasınız. Kilo alımları ve yeme, içmede aşırıya kaçma eğilimleri sizi zorlayabilir.

 

Aybaşı seyahat, eğitim ve yaptığınız işlere yönelik olaylarda bir takım aldanmalar veya hayal kırıklıkları gündeme gelebilir. Uzak çevrenizdeki akrabalarınızla olan ilişkilerinizde de bazı sorunlara hazırlıklı olun. Eğer uğraştığınız bir iş varsa, işinizi gereksiz yere gözünüzde büyütmeyin ve idealize etmeyin. Bazı anlaşmalar gündeme gelirse gerçekliğinden emin olun ve kendinizi kandırmayın lütfen.

 

02 Kasım itibarıyla artık ilişkilerinizi gözden geçirmek, konuşmak, daha fazla bu alanda iletişimde bulunmak, sevdiğiniz insanla problemleriniz üzerinde durmak veya taşınmaya yönelik konuşmalarınızı arttırmak öne çıkabilir. Sevdiğiniz insana sevginizi özgürce ve rahat yollarla göstermeyi tercih etmeye başlayacaksınız. Kafanız iş alanlarınızda da olsa, karşı tarafı da düşünmek isteyeceksiniz. Bu güzel bir şey, bu biraz sizi ve ilişkilerinizi rahatlatabilir. Başka insanların danışmanlıklarından faydalanabilirsiniz. Çevrenizde birçok insan size yol göstermek üzere, etrafınızda pervane olacak, biraz bu deneyimlerden faydalanmalısınız.

 

08 Kasım ve civarı kafanız yaptığınız işler konusunda karışık olabilir. Daldan dala atladığınız ve birçok işi halletmek istediğiniz için sizi yanlış yönledirecek etkilere açık olacaksınız. Size karşı daha az samimi olduklarınız, yapmanız gereken işlerinizde size müdahale edebilir veya sizi yanlış yönlendirebilirler. O yüzden her tür işinizde bazı sorunlarla karşılaşmanız muhtemel gözüküyor. Gerçekçiliğinizi ve objektifliğinizi elden bırakmayın ve diğer insanların yanıltıcı düşüncelerine kulağınızı tıkayın lütfen.

 

10 Kasım gece saatlerinde oluşan dolunay, sizin kadersel alanınızda oluşacak. Bir olayın iç yüzünü öğrenebilir ve çok şaşırabilirsiniz. Beklenmedik olaylar karşısında iş gerginliğiniz ve hassaslığınız bu birkaç gün fazla olabilir.

 

11 Kasım ve sonrası artık enerjinizi ev ve aile konularınıza kaydırmaya başlayacaksınız. Belki de uzun zamandır evinizi ihmal ettiniz ve artık evinizde yapılacaklara odaklanmalısınız. Yalnız aşırı eleştirel ve titiz olmamak şartıyla…

 

16 Kasım eviniz ve aileniz konusunda oldukça şanslı ve güzel bir gün olacak. Ailenizin yaptığınız her işin arkasında olduğunu bilmek ve yaşayacaklarınız sonucu size arka çıkması içinizi rahatlatacak. Kendinizi huzurlu ve rahat hissedeceksiniz.

 

21 Kasım'da iş alanlarınızda yanınızda olan ve size her zaman destek veren bir insanın sizi hayal kırıklığına uğrattığını ve yanlış yönlendirdiğini düşünmeniz mümkün ya da bir seyahatin de üzerinizde olumsuz etkileri olabilir.

 

22 Kasım arkadaşlarınız ve sevdiğiniz insanla güzel etkileşimler içinde olacaksınız.

 

25 Kasım'da Merkür ikili ilişkiler, evlilik ve ortaklı işler alanlarınızda gerilemeye başlıyor. Gerek kendi hayatınız, gerekse aile hayatınızda da yanlış anlaşılmalar, alınganlıklar ve karışıklıklar ortaya çıkabilir. Özel hayatınızda kendinizi ifade ederken kafanızın karışık olmamasına özen gösterin. Bu süreç içerisinde taşınmayın ve önemli kararlar almayın lütfen. Yine 25 Kasım'da evlilik ve ikili ilişkiler evinizde bir tutulma yaşanacak. İşte bu tutulma sizin evlilik hayatınızı ve ikili ilişkilerinizi etkilerken bu alanda yeni karar ve başlangıçları hayatınıza taşıyabilir. Bekar olan İkizler ve yükselen İkizler için bu tarih sonrası hızlı ve heyecan verici gelişmeler yaşanabilir ya da geçmişte yarım kalmış ve yaşanmamış bir ilişki yeniden alevlenebilir. Bu tutulmada sosyal çevreniz başrolü üstlenecek. Evli olanlar ise evliliklerini gözden geçirebilir ve yine önemli kararlar alabilirler. Her halükarda Merkür'ün gerilediğini unutmayalım.Ay sonuna doğru tutkularınız artmaya başlayacak. Gizemli olayları sevecek, hayatı farklı gözlerle sorgulamaya başlayacaksınız. Bu kadar kendinize güvenmenize rağmen cinsellikte veya sevgide kendinizi istediğiniz gibi ortaya koymakta zorlanabilirsiniz. Şunu söyleyebilirim ki, ay sonu hisleriniz kuvvetli olacak, kalbinizin sesini dinleyin, yeni, farklı, şimdiye kadar tanımadığınız oluşumların sizi geliştireceğini unutmayın. Duygularınız ve hisleriniz sizi yanıltmayacak.

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
2
Onay Bekleyenler
0
HTHayat Okuru ne diyor?
 •  
  11 Kasım 2015 Çarşamba 19:29

  Inandırıcı deyıl.her sey Allahdan

  Cevapla
 •  
  04 Kasım 2015 Çarşamba 19:59

  Ben inanıyorum ve hepside doğru dedikleri oluyor belkide siz tam ikizler değilsinizdir yükselenize bakın benim yükselenimde ikizler ben tam tamına uyuyorum kendi adınıza konuşun siz

  Cevapla
 •  
  27 Kasım 2014 Perşembe 16:52

  hıc ınandırıcı deil

  Cevapla
 •  
  04 Kasım 2014 Salı 01:23

  yalaaaaaaaaaan

  Cevapla

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön