HT Hayat ekibi annelerine ne alacak?

İşte HT Hayat ekibinin annelerine Anneler Günü hediyeleri...

HT Hayat ekibi annelerine ne alacak?

Günlerdir Anneler Günü hediye seçenekleri haberleri girip duruyoruz siteye. Hepsi birbirinden güzel fakat biz ne alacağız diye merak eden okurlarımız için bir haber hazırladık. Bakalım bizim hediyelerimizi beğenecek misiniz?

 

Bütün annelerin "Anneler Günü" kutlu olsun...

 

Anneme bu yıl hiçbir şey almayacağım...

Çünkü sabah erken bir saatte ona kahvaltıya gidip sürpriz yapıp sonra teyzeme kahveye gideceğim. Kahvemiz bittiğinde annemi teyzemi arabaya bindirip ananemin mezarını ziyarete götürüp sonrasında nereye gitmek ne yemek isterlerse onu yapacağım. Tüm günü onların istedikleri şeyleri yaparak geçireceğim. Bu arada Pazar günü emirlerinde olduğumdan yani planımdan annemin de teyzemin de haberi yok.

Ülker Reyhan

 

Anneme anılarını hediye ediyorum!

Bu anneler gününde annemle hem çok bağdaşık hem de aslında bir o kadar uzak olan bir hediye aldım. Yaklaşık 8 yıldır hayatta olmayan babamın kendisine bıraktığı plakları dinlemesi için anneme Çukurcuma’da bulunan Tom amcanın yerinden harika bir gramofon buldum. Kendisini hem çok mutlu edeceğime hem de biraz hüzünlendireceğime eminim. Ama eminim anıları onu hissettiği yalnızlıktan biraz da olsa uzaklaştıracak ve kendisini daha iyi hissettirecektir. İşte o yüzden ben bu yıl anneme babamın hediye ettiği şarkıları tekrar dinlemesi gerektiğini düşünerek hediye ediyorum.

Nuran Başyurt

 

Annemle bir gün!

Bu anneler gününde yoğun iş temposundan sıyrılıp tüm günümü annemle geçireceğim. Bol sohbetli lezzetli bir bruncha götürüp ardından keyifle kahvelerimizi yudumlayacağız. Sonra annem ne isterse o... Zamanın ve annelerin kıymetini bilin...

İmge Balık

 

Çay tiryakisine uzun soluklu bir keyif hediye edeceğim!

Benim annem tam bir çay tiryakisi! Çay keyfi yaparken sohbetin en keyifli yerinde kalkıp çayını tazelemek ise onun için büyük işkence. Ben de bu anneler gününde ona uzun saatler sıcaklığını koruyan ve mutfağa gitmek zorunda kalmadan masada durabileceği çift hazneli bir çay termosu aldım. Doya doya çaylarını içebilirsin artık annem...

Müge Balık

 

Makyaj malzemesi...

Annemin tüm makyaj malzemelerini değiştirip yerine organik sertifikalı ürünler alacağım. Ve daha sonra annemle her zaman gittiğimiz hamama gideceğiz ardından bütün günü beraber geçirmeyi düşünüyoruz.

Pınar Aksu

 

Koca bir çiçek demeti hediye edeceğim!

Bir insanın dünyada sahip olabileceği en önemli varlığı annesidir, daha sonra da sağlığı. Şayet bu mümkün olsaydı, sağlığı ve gençliğimi anneme hediye etmek isterdim. Buna karşın bir annenin de isteyebileceği en güzel hediye çocuğu ile geçireceği dopdolu bir gün olurdu sanırım. Bundandır ki ben annemle özel ve güzel bir gün geçireceğim. Daha önce beğenip almadığı cüzdanı ve farklı çiçeklerin bulunduğu kocaman bir çiçek demeti hediye edeceğim ona.

Merve Kaya

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Ayaktaki basınç noktaları
  Ayaktaki basınç noktaları

  Süresi : 01:04 İzlenme : 13386

 • Çocuklarda TV ve tablet kullanımını nasıl kısıtlayabiliriz?
  Çocuklarda TV ve tablet kullanımını nasıl...

  Süresi : 03:47 İzlenme : 1384

 • Arvigo masajı nedir?
  Arvigo masajı nedir?

  Süresi : 03:37 İzlenme : 300

 • Menopoz sıkıntılı mı olmalı?
  Menopoz sıkıntılı mı olmalı?

  Süresi : 09:56 İzlenme : 381

 • Kırmızı ip ritüeli
  Kırmızı ip ritüeli

  Süresi : 02:00 İzlenme : 0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön