Ebebek’ten ebeveynlere özel etkinlik: Bebekoloji 2015

Anne adayları ve bebeveynler için yol gösterici bir deneyim günü yaşatmaya hazırlanan ebebek; gerçekleştirdiği “Bebekoloji 2015” ile alanında uzman isimleri, ünlü bebeveynleri ve blogger anneleri etkinlik katılımcıları ile buluşturmaya hazırlanıyor.

Ebebek’ten ebeveynlere özel etkinlik: Bebekoloji 2015

ebebek ev sahipliğinde, 17 Ekim 2015 tarihinde Hilton Convention Center’da düzenlenecek olan “Bebekoloji 2015”; “Hamilelik ve Yenidoğan Dönemi” ile “0-4 Yaş Dönemi” panellerinde tüm bebeveynlerin, bebekleri ile olan ilişkilerini daha etkili kullanmalarını sağlayacak. Anneliğe uzman bilgisi ile dokunan ebebek; “Bebekoloji 2015”de bebeveynlerin bebeklerini yetiştirirken izleyecekleri yol haritasını değiştirecek ve daha iyi bir gelecek için adım atmalarına olanak sunacak.

 

Annenin ve bebeğin, doğum öncesinden başlayıp 4 yaşa kadar uzanan süreçteki tüm ihtiyaçlarını; kaliteli ürünler, güler yüzlü kadro, yüksek hizmet standartları, hesaplı fiyatlar, sınırsız bilgi ve alışveriş sonrası desteğiyle günün 24 saati karşılayan internet sitesi ve mağazalar zinciri olarak öne çıkan ebebek bebeveynleri bilinçlendirmeye yönelik faaliyetlerine de tüm hızıyla devam ediyor. Bu faaliyetleri doğrultusunda ebebek’in felsefesi haline gelen “Bebekoloji”; 17 Ekim 2015 tarihinde tam günlük bir etkinlik ile Hilton Convention Center’da “Bebekoloji 2015” olarak hayat buluyor.

 

Pazarlama Direktörü Sn. Hande Calkı Yıldız: “Bebekoloji; ebebek’in iş felsefesi, manifestosudur. Bebekoloji felsefemiz gereği ebebek ailesi olarak; bebek sahibi olan ailelerin tek ihtiyacının bebeğinin fiziksel gereksinimleri olmadığının bilincindeyiz. Bu kapsamda bebeklerin ve ailelerin mutluluğu için her şeyi en ince detayına kadar düşünüyoruz. Bu doğrultuda bu yıl ilk defa anne ve bebeğe dair her şeyi konuşacağımız “Bebekoloji 2015”i düzenliyoruz. “Bebekoloji 2015”de tüm bebeveynlerin, bebekleri ile daha etkili ilişkiler kurmalarını sağlamakla birlikte, bebeklerini yetiştirirken izleyecekleri yol haritasına katkıda bulunacak ve daha iyi bir gelecek için adım atmalarına olanak sağlayacağız.           Bu sayede katılımcı bebeveynler çok anlamlı ve verimli bilgileri elde etme imkanı yakalayacaklar. Tüm bu sebeplerden dolayı anne ve bebekler için her yıl düzenlenecek bir kılavuz niteliğinde olan “Bebekoloji” etkinliğinin; sürdürülebilir, yaşayan bir proje olarak uzun yıllar devam edeceğine sonsuz inanıyorum.” dedi.

Bebeveynlerin bilinçlendirilmesine katkıda bulunmak; hamilelik sürecinden itibaren 0-4 yaş grubundaki bebeklerin, çocukların gelişim adımlarını anlatmak; alanlarında uzman, başarılı isimlerle anne adaylarını ve anneleri bir araya getirerek iletişime geçmelerini sağlamak amacıyla ebebek ev sahipliğinde düzenlenecek olan Bebekoloji 2015’de paneller “Hamilelik ve Yenidoğan Dönemi” ile “0-4 Yaş Dönemi” şeklinde iki ana başlık altında gerçekleştirilecek. Bebekoloji 2015’de; Evolvia Gold Sponsor, Chicco ve Gitti Gidiyor Silver Sponsorlar olarak destek olurken; Avivasa, Palmer’s, Pınar, Prima, Philips Avent ve Sebamed markaları da Oturum Sponsorları olarak yer alacaklar.

 

ebebek Kurucu Genel Müdürü Sn. Halil Erdoğmuş’un açılış konuşmasını gerçekleştireceği “Bebekoloji 2015”de oyuncu ve tiyatro sanatçısı Şebnem Özinal’ın moderatörlüğünde düzenlenecek olan “Hamilelik ve Yenidoğan Dönemi” panelinde, alanında uzman doktorların yanı sıra ünlü balet Tan Sağtürk ve eşi Alona Sağtürk, eski Türkiye güzeli oyuncu Pınar Tezcan deneyimlerini aktaracaklar.

 

Oyuncu ve sağlıklı yaşam uzmanı Ayşe Tolga’nın moderatörlüğünde yapılacak olan “0-4 Yaş Dönemi” panelinde ise uzman doktorlara ek olarak cemiyet hayatının tanınmış isimlerinden işletmeci Ayşe Kucuroğlu beslenme ve gelişim adımları hakkında deneyimlerini, bilgilerini katılımcılarla paylaşacak.

 

Annelerin aktif olarak takip ettiği blogger annelerin de katılım gösterecekleri panellerde nefes terapisine, anne-bebek egzersizine yönelik alanında başarılı isimler katılımcılar ile bulaşacaklar. Aynı zamanda Astroloji Uzmanı Dinçer Güner de bebeklerin burç yorumlarına yönelik açıklamaları ile “Bebekoloji 2015” de yer alacak.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Koruyucu psikolojik yaklaşım
  Koruyucu psikolojik yaklaşım

  Süresi : 29:24 İzlenme : 0

 • Çocukken korumak, yetişkini tamir etmekten kolay: Çocukluk çağı travması
  Çocukken korumak, yetişkini tamir etmekten...

  Süresi : 41:21 İzlenme : 0

 • Travmaya duyarlı okul
  Travmaya duyarlı okul

  Süresi : 08:03 İzlenme : 0

 • Eğitim Uzmanı Koray Varol: Sınav sistemine nasıl yaklaşmalı?
  Eğitim Uzmanı Koray Varol: Sınav sistemine...

  Süresi : 23:38 İzlenme : 0

 • Sema'nın Sağlıklı Mutfağı - Sema Sumeli anlatıyor
  Sema'nın Sağlıklı Mutfağı - Sema Sumeli...

  Süresi : 08:40 İzlenme : 0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön