5 - 12 Mayıs 2019 haftası nasıl geçecek?

Bengü Kadakal, haftalık burç yorumunuzu yazdı.

5 - 12 Mayıs haftası nasıl geçecek?

Haftaya boğada açılan Yeni Ay ile başlıyoruz. Ay haftanın ilk günü İkizlerde ilerlerken yenilenmek için ihtiyaç duyduğumuz ilham ve yaratıcılık için imkânlar gelişiyor. Pratik ve hızlı gelişen projelere başlayabiliriz.

 

Merkür boğada: Yapıcı, sakin ve somut fikirleri öne çıkıyor. İfade yumuşarken, düşünme becerimiz yavaşlayabilir. Sabit fikirlerden kaçınmak faydalı olur.

 

Mars Jüpiter karşıt görünümde: İkizlerde ilerleyen Mars Jüpiter karşıt görünümde. İkizlerin yöneticisi Merkür boğaya ilerlediği için dogmatik tutumlarda artış olabilir. Risk alıp ilerlemek isterken somut fikirlere odaklanmak ve hayalperest tutumlardan kaçınmak önemli. 

 

Koçta ilerleyen Venüs Kuzey Ay Düğümleri ve Satürn ile görünümde: Plüton, Satürn ve Güney Ay Düğümü oğlak burcunda kavuşumda ilerliyor. Eskimiş, geçerliliğini yitirmiş sistemler dönüşüyor. Yaşamdaki anlam arayışları artarken zorunlu sadeleşmeler açığa çıkıyor. Venüs bu kavuşumu tetikleyerek ilişkiler ve finans konularında dönüşüme katalizör oluyor. Kontrol ve güç düşkünü manipülatif güdüler aktif olurken tutkuyla bağlı olduğumuz ancak bizi sınırlayan pek çok konunun farkına varacağız.

 

Jüpiter Venüs olumlu görünümde: Ateş burcunda üçgen açı gerçekleşiyor. Yenilenme arzularımıza yoğunlaşırsak sonuç alabiliriz. Alternatif projeler, doğa dostu yatırımlar öne çıkıyor.

 

  

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın! 

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön