Bu ay aidat makbuzu dahi imzalamayın

Öncelikle Çin burcunuzu öğrenmek için tıklayın!

 

Fare Burcu

İş hayatındaki şans özellikle oldukça kuvvetli girişimci, atak olun. Üstleriniz tarafından fark edilebilir, ilerisi için önemli gelişimlere adım atmış olabilirsiniz. Çalışkanlığınız ve gayretiniz gerekli takdiri görecek. Ancak, rehavete kapılmak düşmanınız olabilir. Beslenmenize dikkat edin.

 

Manda

Mayısın zorluklarını Haziran’da bertaraf edeceksiniz. İşler yoluna girmeye başlayacak ama temkinli olmaya devam etmelisiniz. Artık sorunlara takılmayı, karamsarlığı bırakırsanız yeni fırsatlar kapınızı çalmak üzere, silkelenin. Kendinizi beğenmeyi bir süreliğine bir tarafa bırakırsanız diğer insanların da sevilecek değerlerinin farkına varabilirsiniz. Dostlar kıymet bilenlerledir unutmayın. Ayrıca alacağınız bir dost desteği de yaşamınıza yeni pencereler açacak.                          

 

Kaplan

Haziranda bekâr kaplanlar için Eros, okunu fırlatabilir. Aşkı yakalama şansları yüksek. Gelen davetlere katılmaya gayret edin, sosyalleşin bu hafta. Özellikle sizi dedikodulara çekmek isteyen iş arkadaşlara dikkat edin başınız ağrıyabilir.

 

Tavşan

Tavşanlar Haziran ayını can sıkıcı tartışmalarla geçirecekler. Özellikle ortaklar dikkatli olmalı. En dikkatli olmaları gereken şey soğukkanlılıklarını korumaları gerektiğidir. Ay sonuna doğru projeleri için adım atmaya başlayabilirler.

 

Ejderha                              

Artık duygusallığı bir kenara bırakıp mantığınızı öne çıkarmanız gerekmektedir. Para şansı oldukça yüksek, yatırım tercihlerini gözden geçirmek için uygun bir zaman dilimi. Ayrıca son hafta yeni bir bankadan yeni bir hesap açtırın derim. Ağırkanlı ejderhalar yoğun iş temposundan kendilerine vakit ayırmayı unutmamalı.

 

Yılan

Farklılığı, gösterişi fark edilmeyi seven yılanlar yine başarıları ile dikkatleri üzerlerine çekecekler. Zayıf tarafları duygusallıklarıyla çoğu zaman hareket etmeleridir. Duygusallığı bir kenara bırakıp profesyonel olmalılar. Özellikle egonuzu bir kenara bırakıp ekip ruhu ile hareket etmeniz şart. Başarı sarhoşluğuna kapılmayın derim.   

 

At

At burcu kişiler ihmalkârlıklarından ötürü ufak tefek sağlık sorunları ile uğraşabilirler. Dışarda yemek yemekten özellikle kaçının. İş arkadaşlarınız tarafından tatsız tartışmalara, ofis içi çekişmelere dâhil edilmeye çalışılacaksınız, objektif ve adaletli olmak size kazandıracak. Harcamalara da ayrıca dikkat edin.

 

Maymun

Maymun burçları bu ayın ilk yarısını oldukça yoğun ve evden uzakta geçirecekler. Yine dışarıda yemek yerken dikkatli olması gereken diğer bir burç maymunlar. Özellikle evlilerin birbirlerine vakit ayırmaları için mükemmel dönem, kesinlikle değerlendirmelisiniz.

 

Keçi Burcu

Haziranın özellikle son çeyreği özellikle güvenilir olmayan kişilere karşı temkinli olun, geç saatlere kadar dışarda kalmayın, evde kapı pencere kilitlerini kontrol edin, üzerinizde veya evde fazla nakit para bulundurmayın. İşyerinde sizin objektifliğinize ihtiyaç duyulacak, teraziyi dengede tutmalısınız. Aşkı arayan bekar Keçiler, yeni bir ilişkiye başlamak için oldukça olumsuz bir dönem. Macera size göre değil.

 

Horoz

Durgun olan iş performanslarını, başarılarını geliştirmek canlandırmak adına yeni bağlantılar, girişimler için oldukça şanslı bir dönem. Yaratıcılığınız oldukça kuvvetli olacak, bu yeteneğinizi kullanmanız için harekete geçin. Romantik şansınız oldukça yüksek iyi kullanın.

 

Köpek  

Haziranı en zor geçirecek tek burç. Tüm risk barındıran işlerden ve hatta kişilerden kesinlikle uzak durun. Özellikle para ile ilgili risk, kayıplara neden olabilir dikkatli olun. Bu yeni başlangıçlar, anlaşmalar, imza, önemli toplantı ve görüşmeleri son haftaya kadar erteleyin.             

 

Domuz Burcu

Özellikle evli veya ilişkisi olan Domuz burcu kişiler mayısı gergin şekilde bitirdi. Unutmayın çoğu zaman sorunu siz yaratıyorsunuz Domuz burcu olarak. Kabul edin, zor bir kişiliksiniz. Kendinizi rahatlatacak aktiviteler oluşturun ve partnerinizin gönlünü alın. Ayrıca yeni başlangıçlar için harika bir zaman dilimi unutmayın. Fazlaca yemek yeme eğilimine karşı dikkatli olun.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Menopoz sıkıntılı mı olmalı?
  Menopoz sıkıntılı mı olmalı?

  Süresi : 09:56 İzlenme : 381

 • Kırmızı ip ritüeli
  Kırmızı ip ritüeli

  Süresi : 02:00 İzlenme : 0

 • Kendin yap köşesi: Mumluk nasıl yapılır?
  Kendin yap köşesi: Mumluk nasıl yapılır?

  Süresi : 00:52 İzlenme : 7177

 • Süt kanalı iltihabı mastit hakkında her şey
  Süt kanalı iltihabı mastit hakkında her şey

  Süresi : 03:21 İzlenme : 10723

 • Hangi vitamin hangi besinlerde bulunur?
  Hangi vitamin hangi besinlerde bulunur?

  Süresi : 01:41 İzlenme : 4592

BURCUN BUGÜN NE SÖYLÜYOR?

Bugün sizi neler bekliyor? Aşk hayatınızda hangi sürprizler var? Sağlık, iş ve para konularında nelere dikkat etmelisiniz?

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön