Çin burcunuz ve Temmuz ayı

Öncelikle Çin burcunuzu öğrenmek için tıklayın!

 

Fare Burcu

Bu aralar kafanızı kurcalayan kariyer değişim fikirleri için ailenizle, rehber kişilerle istişare yapmanızda fayda var. Şu anki işinizde konsantrasyonunuzu artırmanız kazanımlarınızı artıracak. Temponuzu, performansınızı yüksek tutun.

 

Manda Burcu

Bu ay özellikle sosyal ortamlarda çok fazla sivri dilli olmamaya özen göstermelisiniz. Bu yıl çevrenizin destek enerjisi sizin için çok önemli olduğundan sadece kendinizi düşünmekten vazgeçmelisiniz. Faydalı olun ki faydalı insanları çekebilesiniz hayatınıza.

 

Kaplan Burcu

Para hırsınızı dizginleyin. Şu an elinizde olanı koruyun. Riskli yatırım, girişimlerden bu ay uzak durmalısınız. Para için gösterdiğiniz çaba sağlığınız için tehdit olabilir. Sosyal hayatınızda empati yaparak eyleme geçin.

 

Tavşan Burcu

Maddi şansınız bu ay da yüksek, fakat fazla açılmamaya gayret edin. İş arkadaşlarınızla olan paylaşımlarınızda dikkatli olun.

 

Ejderha

İnatçılığınız, değişime olan direncinizi kırın artık. Bu ay özellikle yakın çevrenize karşı yanlış anlamalara karşı dikkatli olun.

 

Yılan Burcu

Beslenmenizdeki özensizliğinize, düzensizliğe bu ay özellikle çok dikkat etmeniz şart. Duygusal yaşamdaki şansınız düşük. Fazla zaman harcamayın. İşinize odaklanın. Çok güzel sürpriz bir maddi kazancınız var. Başarınız kibire sebep olmasın, dikkat.

 

At Burcu

Bu ay, yasal sorunlara zemin hazırlayabilir. Rakiplere karşı dikkatli ve temkinli olun. Sorunlarınızı çözmede mentorluk yapacak kişilerden yardım alın.

 

Keçi Burcu

Kendinizi çok fazla ayrıntılara boğuyorsunuz. Biraz rahatlamaya çalışın. Özellikle açık yeşil alanlarda bol bol vakit geçirin, tazelenmenize, yenilenmenize destek olur.

 

Maymun Burcu

Maymun burcu kişiler uzun süredir büyük emek verdikleri işlerinde karşılığını görecekleri bir döneme giriyorlar. Yeni güzel iş fırsatları ile karşılaşacaklar. Sürprizler geçecek güzel bir Temmuz ayı Maymun burçları için.

 

Horoz Burcu

Ortağınız, eşiniz, partneriniz olsun Horoz burcu kişiler bu ay özellikle ikili ilişkilerde oldukça şanslılar. Bu şansı iyi kullanın derim.

 

Köpek Burcu

Bu ay sizin için çatışma enerjisi yüksek bir dönem. Sakin kalmaya gayret etmelisiniz. Fevri olmanız, hızlı tepki vermeniz sıkıcı sonuçlara neden olabilir.

 

Domuz Burcu

Domuz burçları iş hayatındaki şansı bu ay da yüksek olan burçlardan biri. Bunu fazla hırsa dönüştürmeden keyfini çıkarın.

 

Sevgilerimle…

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
1
Onay Bekleyenler
0
HTHayat Okuru ne diyor?
 •  
  10 Temmuz 2015 Cuma 16:07

  burçlarda koyun var ama yorumlarda koyun burcu yok . nasıl olacak neye göre değerlendirdiniz.

  Cevapla

 • Ayaktaki basınç noktaları
  Ayaktaki basınç noktaları

  Süresi : 01:04 İzlenme : 13386

 • Çocuklarda TV ve tablet kullanımını nasıl kısıtlayabiliriz?
  Çocuklarda TV ve tablet kullanımını nasıl...

  Süresi : 03:47 İzlenme : 1384

 • Arvigo masajı nedir?
  Arvigo masajı nedir?

  Süresi : 03:37 İzlenme : 300

 • Menopoz sıkıntılı mı olmalı?
  Menopoz sıkıntılı mı olmalı?

  Süresi : 09:56 İzlenme : 381

 • Kırmızı ip ritüeli
  Kırmızı ip ritüeli

  Süresi : 02:00 İzlenme : 0

BURCUN BUGÜN NE SÖYLÜYOR?

Bugün sizi neler bekliyor? Aşk hayatınızda hangi sürprizler var? Sağlık, iş ve para konularında nelere dikkat etmelisiniz?

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön