Evinizi “kua”nız dekore etsin

Evinizin enerjisi ne kadar güçlü olursa sizde hayatta o kadar güçlü olursunuz. Yaşamda başarı için sizin eşyalara hizmet etmeniz değil, onların size hizmet etmesi gerekir.

 

Bu makalede Kua sayılarına göre dekorasyonunuzu oluştururken faydalana bileceğiniz ipuçlarına yer vermek istedim. Bu makalede bahsedeceklerim şansınızı ve kişisel enerjinizi yükseltmenizi sağlayacak önerilerdir.

 

Kua sayınızı öğrenmek için daha önceki yazımızdaki tablodan faydalanabilirsiniz: Çin Astrolojisi Element Tablosu

 

1 Kua ile başlayalım

1 Kua su elementidir. Kuası 1 olanlar evlerinde şanslı renk olarak beyaz, kırık beyaz ve açık griyi kesinlikle kullanmalılar. Bunun yanında siyah, çok koyu mor ve mavi ile de destekleyebilirler. Yalnız bu üç rengi kesinlikle yatak odasında tercih etmesinler.

Gümüş, metal aksesuarlar kullanılmalıdır.

 

2-5-8 Kua

2 toprak elementidir. Bu kişiler için en şanslı renkler kırmızı, turuncu, sarı ve pembelerdir. Çünkü toprağı besleyendir ateş. Ateş ne kadar güçlü olursa toprak o kadar beslenir. Bu demek değil ki tüm evi kırmızı yapın. Bu renklerin dışında parlak ışıklar, mumlar da ateş elementidir. Dengeyi koruyun.

Kristal aksesuarlar, doğal taşlar özellikle salon veya oturma odanızda bulunmalıdır.

 

3 ve 4 Kua

İkisi de ağaç elementidir. Bu Kualardan birine sahip ev sahibini evinde olmazsa olmazı bitkiler ve sudur. Çünkü ağaç su ile büyür. Şanslı renkler mavinin ve yeşilin her tonu, mor ve siyahtır.

En şanslı dekorasyon öğesi de cam aksesuarlar ve aynalardır.

 

6-7 kua

Bu Kua sayıları metal elementine karşılık gelir. Bu Kualara sahip kişilerin evlerinde kullanmaları gereken şanslı renkler tüm toprak tonlarıdır. Krem, ekru, vizon vs. dekorasyonda kırmızı ve mordan uzak durması gerekir.

Kristal obje ve doğal taşlar şanslarını, enerjilerini yükseltir.

 

Son olarak 9 Kua da ateş elementine karşılık gelir. En şanslı renkleri yeşil ve tüm tonlarıdır. Unutmayın ateşe odun atarsanız ateşi kuvvetlendirirsiniz. Minimum ölçülerde kırmızı, pembe, kahverengi de kullanılabilir. Bu Kuaya sahip kişiler dekorasyonda siyah renkten ve fazla ayna kullanımından uzak durmalılar.

En şanslı dekorasyon öğesi bu Kua için canlı sağlıklı bol yeşil yapraklı bitkilerdir.

 

Sevgilerimle…

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Menopoz sıkıntılı mı olmalı?
  Menopoz sıkıntılı mı olmalı?

  Süresi : 09:56 İzlenme : 381

 • Kırmızı ip ritüeli
  Kırmızı ip ritüeli

  Süresi : 02:00 İzlenme : 0

 • Kendin yap köşesi: Mumluk nasıl yapılır?
  Kendin yap köşesi: Mumluk nasıl yapılır?

  Süresi : 00:52 İzlenme : 7177

 • Süt kanalı iltihabı mastit hakkında her şey
  Süt kanalı iltihabı mastit hakkında her şey

  Süresi : 03:21 İzlenme : 10723

 • Hangi vitamin hangi besinlerde bulunur?
  Hangi vitamin hangi besinlerde bulunur?

  Süresi : 01:41 İzlenme : 4592

BURCUN BUGÜN NE SÖYLÜYOR?

Bugün sizi neler bekliyor? Aşk hayatınızda hangi sürprizler var? Sağlık, iş ve para konularında nelere dikkat etmelisiniz?

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön