Giriş kapınız neye açılıyor?

 Ev ve ofislerimizde ana giriş kapılarımızın dekore ediliş şekli, denk geldiği pusula alanı oldukça büyük önem teşkil ediyor. Çünkü bütün enerji türü mekâna girişten akar. Giriş kapısından mekâna bakıldığında davetkâr hoş bir enerji ile karşılaşmak aynı şekilde gelecek şansı da oluşturur.

 

Giriş kapısının dâhil olduğu pusula yönü mekân içinde yaşayan kişilerin özellikle aile reisinin kişisel bir şanslı alanında olmalıdır. Pusula yönlerine göre ana giriş kapılarını değerlendirmek gerekirse;

 

Kuzeybatı pusula alanına denk gelen bir giriş kapısı yardımcı insanlar ve seyahat yönüdür. Eğer kuzeybatı pusula eksik bir alanda giriş kapısı var ise hem destek enerjisinde yoksun olunur, hem de aile bireyleri sürekli baş ağrısı çeker.

 

Kuzey pusula alanındaki bir giriş kapısı kişilere iş hayatında başarıyı getirir. Bu pusula yönü eksik bir mekân aile bireylerine kulakla, böbreklerle ilgili sağlık sorunları getirebilir.

 

Kuzeydoğu pusula yönünde yer alan bir giriş kapısı aile bireylerine kişisel anlamda gelişim enerjisi sağlar. Aynı zamanda iletişimle ilgili bir pusula alanıdır.

 

Batı pusula alanına denk gelen bir giriş kapısı çocukların şansı ve yaratıcılığı ile ilgilidir. Batı pusula alanı eksik bir mekânda yaşayan kişiler akciğer, solunum yolları rahatsızlıkları ile karşılaşabilirler.

 

Doğu pusula yönündeki bir giriş kapısı sağlık ve sosyal hayatla ilgili enerji barındırır Doğu pusula alanı eksik bir mekânda yaşayanlar arkadaşlarından soyutlanarak, kol ve bacaklarında sağlık sorunları yaşar.

 

Güneydoğu pusula alanındaki giriş kapısı bolluk ve bereketle, zenginlikle ilgili enerji hazırlar Güneydoğu pusula alanı eksik bir mekân aile bireylerine kalça ile ilgili sağlık sorunları doğurabilir.

 

Güney pusula alanındaki giriş kapısı şansa, kısmete, üne açılan kapıdır. Güney pusula alanı eksik mekânlar aile bireylerine göz ve kalple ilgili sorunlara neden olabilir.

 

Tüm kapıların güzelliklere açılması dileğiyle,

 

Sevgilerimle…

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Ayaktaki basınç noktaları
  Ayaktaki basınç noktaları

  Süresi : 01:04 İzlenme : 13386

 • Çocuklarda TV ve tablet kullanımını nasıl kısıtlayabiliriz?
  Çocuklarda TV ve tablet kullanımını nasıl...

  Süresi : 03:47 İzlenme : 1384

 • Arvigo masajı nedir?
  Arvigo masajı nedir?

  Süresi : 03:37 İzlenme : 300

 • Menopoz sıkıntılı mı olmalı?
  Menopoz sıkıntılı mı olmalı?

  Süresi : 09:56 İzlenme : 381

 • Kırmızı ip ritüeli
  Kırmızı ip ritüeli

  Süresi : 02:00 İzlenme : 0

BURCUN BUGÜN NE SÖYLÜYOR?

Bugün sizi neler bekliyor? Aşk hayatınızda hangi sürprizler var? Sağlık, iş ve para konularında nelere dikkat etmelisiniz?

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön