2015 keçi yılının mekânlara etkisi

Çin Zodyak 12 hayvan burcundan oluşur. Keçi; sekizinci sırada gelir. Sekiz rakamı bolluk ve bereketin simgesidir. 2024 yılına kadar da 8. dönem olarak geçer. Keçi yılı 19 Şubat 2015’te başlayacak, 7 Şubat 2016’da sona erecek. Bu zaman diliminde mekânların uçan yıldız grafiğine göre olumlu ve olumsuz yıldızların etkisi altında olacak. Bu makalede; şanslı yıldızlar ve bu yıldızları nasıl aktive edeceğimize değineceğiz.

 

İlk şanslı yıldız Doğu pusula yönünü etkisi altına alacak şanslı yıldız olan 1 kariyer yıldızı.

Doğu pusula yönü evrensel olarak aile ve sağlık pusula alanıdır. Ailenin genişleyip büyümesi, aile bireylerinin sağlığı bu pusula yönünün etkisindedir. En büyük erkek çocukla ilgilidir. Bu şanslı yıldızdan maksimum seviyede faydalanacak kişiler ana giriş kapısı, yatak odası, çalışma alanı, doğuda olanlar alacak.

Şanslı sembollerle nasıl aktive edilebilir sorusunu “dekorasyona su element eklenerek” şeklinde cevaplayabiliriz.

Minik bir süs havuzu, akvaryum, asimetrik şekilli şık bir ayna, bir adet kaplumbağa figürü, cam ve mavi renkli aksesuarlar mükemmel tercihler olacaktır. Hatta iş hayatında başarıya, ilerlemeye etki edeceği için siyah bir çerçevede işinizle ilgili bir resminizi yerleştirmeniz, beklenmedik güzel sürprizlerle karşılaşmanızı sağlar.

Yatak odanızda yatak başınızı bu pusula alanına göre konumlandırmak, çalışma masanızı veya masada oturduğunuzda bu pusula alanına bakacak şekilde yerleştirmek de kariyer yıldızınızı parlatacaktır emin olun.

 

2. şanslı yıldız, kuzey pusula yönünde 8 bolluk ve bereket yıldızı

Yine bu alanda yatak odası olanlar, ana girişleri olanlar ve evin cephesi kuzey pusula alanına bakanlar bu yıldızın etkisini fazlasıyla hissedecekler.

Mavi cam bir vazoda 8 şans bambusu bu bolluk ve bereket yıldızını harekete geçirecektir. Eğer bu alanda mutfak yemek masası mevcutsa kristal bir kâsede 8 portakal, salonunuzun bir kısmını kapsıyorsa son günlerde çokça rastladığım iç mekânlar için üretilen portakal ve mandalina minyatür ağaçlar harika seçimler olur.

 

3. şanslı yıldız kuzeydoğu pusula yönündeki 6 sürpriz kazanç yıldızı.

Bu şanslı yıldız da özellikle diğer şanslı yıldızlarda bahsettiğim gibi ana girişi, yatak odası, ön cephesi olan mekânlara etki edecek. Özellikle yine Kaplan burcu olan kişilere de kazanç ve iş hayatında sürprizler hazırlayacak. Bu şanslı yıldızı aktive etmenin en iyi ve etkili yolu 6 adet şeffaf kristal yuvarlak top görüntülemektir. Diğer alternatifler de tüm metal aksesuar ve obje, yuvarlak formlar, beyaz ve gümüş renkleri, 6 çubuklu metal rüzgâr çanı, metal bir kâsede metal paralar ve doğal taşlar, bu alandaki şanslı yıldızı harekete geçirmeniz için doğru tercihlerdir.

 

4. olarak bir diğer şanslı yıldız olan 9 gelişme ve büyüme yıldızı güneybatıda.

Bu yıldızın etkisi en fazla Maymun burçlarına olacak. Şans, kısmet, gelişme, ün ve itibar getirecek. 9 adet şans bambusu, 9 adet kırmızı gül, kırmızı renk, parlak aydınlatmalar şansınızı artıracağı gibi özellikle iş hayatında terfilere, üstleriniz tarafından dikkat çekmeye, fark edilmeye ve takdir edilmenize katkı sağlayacak.

 

5. ve son olarak da kuzeybatı pusula yönü 4 aşk yıldızına ev sahipliği yapacak. 4 ağaç yıldızının elementi ağaç. Bu pusula yönüne bol yeşil yapraklı küçük saksı bitkileri yerleştirmek doğru tercih olacaktır. Bu pusula alanı akademik başarı da sağlayacak. Çocuklarınızın bu yıl eğitim hayatında, sınavlarında başarısının artmasını istiyorsanız çalışma masasını bu pusula alanına konumlandırabilirsiniz. Ayrıca yatak başını bu pusula alanına göre yerleştirmenizin çocuğunuzun başarısına büyük katkı ve etki sağlayacağından emin olabilirsiniz.

 

 

Sevgilerimle...

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Adet dönemiyle ilgili ilginç gerçekler
  Adet dönemiyle ilgili ilginç gerçekler

  Süresi : 01:41 İzlenme : 5785

 • Kendin yap köşesi: Otantik duvar süsü yapımı
  Kendin yap köşesi: Otantik duvar süsü yapımı

  Süresi : 05:02 İzlenme : 3980

 • Muzun bilinmeyen 10 faydası
  Muzun bilinmeyen 10 faydası

  Süresi : 01:29 İzlenme : 3936

 • Bebek nasıl uyutulur?
  Bebek nasıl uyutulur?

  Süresi : 07:29 İzlenme : 10734

 • 3 malzemeli tatlı nasıl yapılır?
  3 malzemeli tatlı nasıl yapılır?

  Süresi : 01:00 İzlenme : 3549

BURCUN BUGÜN NE SÖYLÜYOR?

Bugün sizi neler bekliyor? Aşk hayatınızda hangi sürprizler var? Sağlık, iş ve para konularında nelere dikkat etmelisiniz?

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön