Zenginliği nasıl çekersiniz?

Genel anlatımlarda Feng Shui’nin maddi standardımıza etkisini vurgulamak için sadece güneydoğu; zenginlik, servet, refah pusula yönünden bahsedilir. Oysaki sadece güneydoğu pusula yönü cüzdanınızı doldurmaya, yeni fırsatlarla karşılaşmanız için yeterli olmayabilir. Bu makalede diğer birkaç önemli noktalara değineceğim.

 

Evet! güneydoğu; zenginlik yönü, elementi ağaçtır. Bu pusula yönünü ağaç elementini temsil eden bitkilerle, su elementini temsil eden ayna, süs havuzları vs. ile aktive ederiz. Fakat burada altını çizmem gereken en önemli şey, güneydoğu pusula yönünün ev veya ofislerde eksik, kayıp olmamasıdır. Bu kayıp pusula yönü, büyük kazanç sağlayacak bir anlaşmayı evinizin dışında imzalayıp eve gelene kadar iptal haberi ile hayal kırıklığına sebep olabilir. Bu durumda acil olarak Feng Shui tedavi ve çözümlemeleri elzemdir.

 

İkinci önemli alan kuzey pusula yönüdür. Unutmayın; iş başarınızla, statü ve fırsatlarla kazancınız doğru orantılıdır. Bu pusula yönündeki sorunlar, diğer çalışma arkadaşlarınızdan daha yetenekli, çalışkan, başarılı verimli dahi olsanız da sizden daha az gayret gösteren bir arkadaşınız sizin hak ettiğiniz terfiyi elde edebilir.

 

Üçüncü ve çok önemli diğer pusula yönü, kuzeybatı pusula yönüdür. Bu alan sık olarak, seyahat enerjisi ile aktive edilmeye çalışılır. Oysaki yapmak istediğiniz seyahatler için düzenlemenin, aktivitenin haricinde bu pusula yönü hayatınıza destek enerjisini veren alandır. Aynı zamanda babalıkla ilgili çok önemli alandır. Sürpriz maddi kazanç enerjisi barındırır.

 

Son olarak da zenginliğinize etki eden diğer önemli şey, merkez alanlardır. Mekânların merkez alanı, şans alanıdır. Bu noktadan beslenir diğer tüm pusula alanları, unutmayın. Bu alana sağlam, ağır ve büyük eşyaların yerleştirilmesi sizi sağlam kaynaklara taşır. 

 

Unutmayın sadece bir pusula alanını aktive edip kenara çekilemezsiniz. Her pusula alanı bir diğeriyle etkileşimdedir.

 

Elbette bahsedeceklerim bu kadarla sınırlı değil. İlerleyen günlerde zenginliğimize, maddi fırsatlara gelişim ve büyümeye etki eden birçok konu var bunlara da değineceğiz; güç ve para noktalarımız gibi

 

Sevgilerimle…

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Mutluluk Kürleri 2 - Dr. Ümit Aktaş anlatıyor
  Mutluluk Kürleri 2 - Dr. Ümit Aktaş anlatıyor

  Süresi : 22:01 İzlenme : 0

 • Kadınlar için 5 savunma taktiği
  Kadınlar için 5 savunma taktiği

  Süresi : 04:19 İzlenme : 2992

 • Menopoz sıkıntılı mı olmalı?
  Menopoz sıkıntılı mı olmalı?

  Süresi : 09:56 İzlenme : 381

 • Doğum kontrol yöntemleri ve doğurganlık farkındalığı
  Doğum kontrol yöntemleri ve doğurganlık...

  Süresi : 05:18 İzlenme : 60

 • Kolesterolü etkileyen gıdalar
  Kolesterolü etkileyen gıdalar

  Süresi : 02:36 İzlenme : 816

BURCUN BUGÜN NE SÖYLÜYOR?

Bugün sizi neler bekliyor? Aşk hayatınızda hangi sürprizler var? Sağlık, iş ve para konularında nelere dikkat etmelisiniz?

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön