Nazara mı geldik Seçkin?

Birkaç sene önce Gönül Yazar, Nükhet Duru’nun programına konuk olduğunda tatlı tatlı konuşurken bir anda hoop diye oturduğu koltuktan düştüğünde Nükhet Duru’nun über şuursuzca “Niye öyle oldu Gönül” diye soruşu ve akabinde yerden kalkarken son derece normal bir şekilde “Nazara geldik..” diye cevaplaması ülkemizin net bir özeti aslında.

 

Koltuktan da düşsek, kaza da geçirsek, kanser de olsak, nazardan oluyor hep. Ve bence ülkecek Kaan Tangöze – Seçkin Piriler evliliğine resmen nazar değdirdik.

 

Ben de dahil olmak üzere koca memleket bu ikiliyi bir türlü kabullenmedik senelerdir.

 

Zaten memleketteki rockstar sayısını toplasan bir elin parmaklarını geçmez. Bir neslin hayran olup tutulduğu bir iki isimden (diğeri de Teoman) biriydi Kaan Tangöze. Kendine has tarzı, şarkıları, coolluğu, yakışıklı değil ama karizmatik görüntüsü, hafif depro havalarıyla ülkedeki kız güruhunun büyük ölçüde ilgisini çeken bir adamdı.

 

Nasıl olduysa bir anda sarışın, mavi gözlü, model bir hatunla bir anda evleniverdi ve işte biz o gün tükendik... Evlendiği yetmedi bir de üzerine iki çocuk!

 

Bu rockcıları evlenmek, bir de üzerine çocuk yapmak baya bozuyor, o yüzden Teoman’ı hemen harcadık, adam şimdi Cihangir’de akşama kadar çay içiyor.  Ama Kaan’dan hep umudumuz vardı. Bir gün “aklının başına geleceğini” ve Seçkin’i bırakıp o cool rocker “yalnız ve ıssız adam” hallerine geri döneceğini hayal ettik.

 

O ise bambaşka bir konu ile gündemde şu an. Kendisinden 17 yaş küçük kız arkadaşının yapmadığını iddia ettiği bir takım açıklamalar manşetlerde.

 

Açıklamalar yalan desek, çarşaf çarşaf fotoğrafları var öpüşürken…

 

Peki kim bu Kıvılcım Ural? Google’a “k” yazar yazmaz kendisinin adını öneriyor artık, istediği şeylerden biri şöhret ise başarılı oldu… Tabi hakkında binlerce yorum, açıklama var artık. Kaan Tangöze ile 6 yıldır birlikte olduğunu söyledi mi, söylemedi mi, bilmiyorum ama bu “evli adam ile ilişki” durumunun yüceltildiğini gördükçe çıldıracak gibi oluyorum. İki çocuğunun annesi, karısı Seçkin’i yıllarca ötekileştirdik, yanına yakıştırmadık da şimdi bu kızın saçı mavi, şarkıları sanat sepet diye mi bağrımıza basacağız?Özellikle Tuba Ünsal’ın hatunu “yeni Patti Smith” olarak lanse etmesini aklım, mantığım almadı. Her evli adamla yatan Patti Smith olacaksa yandık. Aman neyse anneler gününde adı Sare olan kızı ile “Sarelle” reklamı yapan birinden bahsediyoruz, çok da şeyetmemek lazım…

 

Bunun dışında ünlü, ünsüz herkesin konu ile söyleyecek bir şeyi mutlaka var. Aldatan tarafın erkek olması, aldatılan kadının “bizce” Barbie bebekten öte olmaması, diğer hatunun sanat sepet ile ilgilenmesi gibi birçok parametre birleşince, toplumun ikiyüzlülüğü de iyice ortaya çıktı. Bu tip olaylarda herkes zaten “Erkektir yapar” kafasında olduğundan, bir de aldatan rockçı olunca iyice meşrulaştırıldı durum.

 

Aldatmanın kadını, erkeği yok. Her açıdan iğrenç bir durum fakat, evli bir kadın kocasını aldatsa kimbilir neler konuşuyor olurduk şu an. Ne ar kalırdı, ne namus... Seneler önce boşanmış bir ünlü kadının adının başkasıyla anılması bile olay olurken, evli bir kadının kocasın 17 yaş küçük biriyle aldatması herhalde Türk halkının infilak etmesine sebep olur.

 

Bu durumda “Amaan onların evliliği sonuçta, bize ne?”den başka bir cümle kurmamamız gerekirken boşanmalılar mı, Kıvılcım’ın şarkıları neden bu kadar çirkin, Seçkin Piriler’in moda akademisinden mezun olduğu gün bu haberlerin çıkması tesadüf mü, Kaan eskisi gibi şarkılar yapabilecek mi gibi şeyler düşünüp taşınıyoruz…

 

Bakalım bizi hiç ilgilendirmeyen aile içi meselenin gıybetini daha ne kadar edeceğiz…

Facebook Yorumları
Yorumlar
5
Onay Bekleyenler
0
HTHayat Okuru ne diyor?
 •  
  16 Aralık 2015 Çarşamba 16:31

  anne-baba mutsuzsa çocuk da mutsuzdur.. maalesef kendi çocukluğumdan biliyorum. keşke annemle babam zamanında boşansaydı. her ikisini başka insanlarla olsa da mutlu görmek isterdim!.. çocuğu anne-babanın birlikteliği değil, mutluluğu mutlu eder, anlayın artık. kaan mutlu olsaydı aldatmazdı, seçkin ise basit hırs yapıyor şimdi. iki çocuğa rağmen bu ilişkiye hayır diyemeyen kıvılcım belli ki gerçekten seviyor. yoksa kimse evli çocuklu sorunlu adam istemez, yapmayın..

  Cevapla
 •  
  12 Aralık 2015 Cumartesi 00:28

  e tuba ünsal da mirgün cabas , evrim sümer ile beraberken onunla sevgili olmadı mı?

  Cevapla
 •  
  11 Aralık 2015 Cuma 14:48

  bayılıyorum bu kızın bakış açısına

  Cevapla
 •  
  11 Aralık 2015 Cuma 10:43

  ''aman neyse anneler gününde adı sare olan kızı ile sarelle” reklamı yapan birinden bahsediyoruz, çok da şeyetmemek lazım'' çok güldüm yaaa :)

  Cevapla
 •  
  11 Aralık 2015 Cuma 09:31

  nasıl olduysa bir anda sarışın, mavi gözlü, model bir hatunla bir anda evleniverdi ve işte biz o gün tükendik... demişsin ama seçkin kahvrengi gözlü şekerim

  Cevapla

 • Ayaktaki basınç noktaları
  Ayaktaki basınç noktaları

  Süresi : 01:04 İzlenme : 13386

 • Çocuklarda TV ve tablet kullanımını nasıl kısıtlayabiliriz?
  Çocuklarda TV ve tablet kullanımını nasıl...

  Süresi : 03:47 İzlenme : 1384

 • Arvigo masajı nedir?
  Arvigo masajı nedir?

  Süresi : 03:37 İzlenme : 300

 • Menopoz sıkıntılı mı olmalı?
  Menopoz sıkıntılı mı olmalı?

  Süresi : 09:56 İzlenme : 381

 • Kırmızı ip ritüeli
  Kırmızı ip ritüeli

  Süresi : 02:00 İzlenme : 0

BURCUN BUGÜN NE SÖYLÜYOR?

Bugün sizi neler bekliyor? Aşk hayatınızda hangi sürprizler var? Sağlık, iş ve para konularında nelere dikkat etmelisiniz?

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön