Ex olamayan ex

Lena Dunham sal artık şu adamı yaa!

 

Ex'iyle ilgili paylaşımlarını gördükçe sürekli bu geçiyo içimden. Ama önce en başa dönüp Lena Dunham kimdir, yapıştığı ex'i kimdir, onu bi özet geçeyim.  

 

Girls dizisinin yapımcısı, senaristi, başrolü, yönetmeni Lena Dunham 2010'lu yılların sorunlu filozofu diyebiliriz. Dizide de kendini yansıtıyor zaten. Takıntılı, huysuz, bencil, çıkarcı... Aslında hepimiz gibi. Fazlasıyla açık ve dünyayla paylaşarak girdi hayatımıza. 4 genç kadının New York'daki var oluş çabasını anlatan dizi yer yer sıkıcılaşsa da benim oldukça sevdiğim ve defalarca izlediğim bi yapımdır. 20'lerimin başındayken 20'lerin başındaki şehirli kadın sorunlarını izlemek bana çok iyi gelmişti. Diziyi hala izlememiş olan varsa kesinlikle öneririm. İzlediğiniz her yaş diliminde farklı şeyler kapıyor, farklı düşüncelerle sorguluyorsunuz kendi hayatınızı.

 

Hollywood için kilolu sayılan, dış görüntüsüyle, fiziksel ve zihinsel hastalıklarıyla sürekli başı dertte olan Lena'nın müzik yapımcısı bi manitası vardı: Jack Antonoff.

 

Harika bi havuzlu evleri, köpekleri ile minnoş bir hayat sürüyorlardı. Bi kaç senelik ilişki geçtiğimiz aylarda bitti. Ama görüyoruz ki Lena Dunham "fazla samimi ex" kategorisine girdi ve asla çıkmıyor.

 

Adamın her fotoğrafına yorum yazmalar, eski fotoğraflarını paylaşmalar, anılar anlatmalar... Şimdi de birlikteyken yaptıkları bebek isimleri listesini yayınlamış.

 

Sal artık şu adamı ya!

 

Karşı taraftan da emoji koymak dışında hiçbi karşılık yok he, bu kendi kendine takılıyor.

 

Tamam, kavgasız gürültüsüz ayrıldınız, hala birbirinizin hayatında yeriniz var da bize ne? Dışarıdan görünen, adama yapışıp kaldığı, bi salamadığı.

 

Hadi bi derece anlarım, uzun ilişkilerden sonra birbirinin hayatında öyle bi yer edersin, o ilişki zaten çoktan arkadaşlığa dönmüştür de, bebek isimlerini paylaşmak artık bi tık fazla olmuş.

 

Gerçekten gelemiyorum böyle samimi ex'lerin hala hayatımızda olmasına. Arada çocuk yok, çoluk yok, senin 2 ay öne memesini emiklediğin kızla ben neden aynı masada oturayım ya? Bu ne genişlik?

 

Ayrılıklar ya kıyamet koparak oluyo ya da böyle ayrıldığını bi türlü kabullenemeyerek. 2 taraftan birinin hayatına yeni biri gelene kadar, o kişi bu durumu önce makul görüp sonra sorun çıkartana kadar devam ediyor bu süreç.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Ayaktaki basınç noktaları
  Ayaktaki basınç noktaları

  Süresi : 01:04 İzlenme : 13386

 • Çocuklarda TV ve tablet kullanımını nasıl kısıtlayabiliriz?
  Çocuklarda TV ve tablet kullanımını nasıl...

  Süresi : 03:47 İzlenme : 1384

 • Arvigo masajı nedir?
  Arvigo masajı nedir?

  Süresi : 03:37 İzlenme : 300

 • Menopoz sıkıntılı mı olmalı?
  Menopoz sıkıntılı mı olmalı?

  Süresi : 09:56 İzlenme : 381

 • Kırmızı ip ritüeli
  Kırmızı ip ritüeli

  Süresi : 02:00 İzlenme : 0

BURCUN BUGÜN NE SÖYLÜYOR?

Bugün sizi neler bekliyor? Aşk hayatınızda hangi sürprizler var? Sağlık, iş ve para konularında nelere dikkat etmelisiniz?

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön