Mor rengiyle arınma

Size bugün, arınma seanslarımda sıklıkla yararlandığım bir enerjiden,teknikten  bahsedeceğim."Mor Alev" adında, binlerce yıldan beri bilinen yüksek frekanslı spritüel bir enerji bu ve ilk olarak kullanılışı Atlantis ve Lemuria gibi ileri düzeyde gelişmiş medeniyetlerde olmuş. Bu kadim bilgi Avrupa’da, Saint Germain tarafından yıllar sonra yeniden ortaya konularak uygulanmaya başlamış. Şifalı enerjisi aynı zamanda Başmelek Zadkiel ile de bağdaştırılıyor.

 

Mor alevin aktivasyonu özel olumlamalar, meditasyon ve imgeleme ile birleştiğinde gercekleşiyor.Fiziksel, zihinsel ve ruhsal düzeyde negatif enerjiyi dönüştürme ve değiştirme gücüne sahip. Bireylerden öte, dünya koşullarını ve evreni şifalandırmakta da yaygın olarak kullanılmakta. Bu konuda dünya çapında yapılan araştımalar şaşırtıcı düzeyde olumlu sonuçlar vermiş. Mor alev/mor ışık, titreşiminizi yükseltiyor ve ruhsal fayda sağladığı kadar bedeninize yerleşmiş toksinlerin de atılmasını kolaylaştırıyor. Fiziksel rahatsızlıklarınızın oluşma sebebinin çözülümünde ve giderilmesinde derin bir arınma sağladığı gibi,geçmişte yaşanan travmaların izlerini, bugünkü hayatımızdaki türlü olumsuzlukları dönüştürücü ve iyileştirici özelliği var.

 

Dünyada profesyonel alanda yaptığı işle entegre etmek için Mor Alev inisisayonu alan enerji arınma, masaj uzmanları  ya da doktorlar dahi bulunmakta. Siz de arınma seanslarınızda bu enerjiyle çalışılmasını talep edeceğiniz gibi basit yöntemlerle en azından bu rengin faydalarını hayatınıza katmaya çalışabilirsiniz.  Yarattığı şifanın en basit açıklaması, taşıdığı frekansın özelliği. Mor, renk spektrumunda en yüksek frekansa sahip olan renk.  Feng-shui uzmanlarında da sıklıkla mekanın enerjisini dengelemekte kullanılıyor. 

 

Tarihte bu rengin arındırıcı gücünü ilk olarak dile getirenlerden biri Leonardo da Vinci olmuş. Mor renk taşıyan bir mekanda yapılan meditasyonun kat be kat güçlü ve derin bir boyutta gerçekleştiğinden söz etmiş. Kiliselerde vitraylarda sıklıkla kullanılması bir rastlantı değil yani.

 

Giysilerinizde ve evinizin dekorasyonunda bu renge daha çok ağırlık vererek morun şifasını hayatınıza katabilirsiniz. Meditasyonlarınızda imgeleme çalışmalarınızda kullanabilir, mor renkli ametist taşını yatak odanızda bulundurabilirsiniz. Bu taşın uykusuzluğa da iyi geldiği bilinmekte üstelik. Benden söylemesi…

 

Sevgiyle kalın...

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Menopoz sıkıntılı mı olmalı?
  Menopoz sıkıntılı mı olmalı?

  Süresi : 09:56 İzlenme : 381

 • Gizem Onay'la kadınlık organları ve döngüleri üzerine
  Gizem Onay'la kadınlık organları ve...

  Süresi : 34:57 İzlenme : 261

 • Kadınlar ve organlarıyla olan ilişkileri
  Kadınlar ve organlarıyla olan ilişkileri

  Süresi : 02:46 İzlenme : 455

 • Arvigo masajı nedir?
  Arvigo masajı nedir?

  Süresi : 03:37 İzlenme : 300

 • Doğum kontrol yöntemleri ve doğurganlık farkındalığı
  Doğum kontrol yöntemleri ve doğurganlık...

  Süresi : 05:18 İzlenme : 60

BURCUN BUGÜN NE SÖYLÜYOR?

Bugün sizi neler bekliyor? Aşk hayatınızda hangi sürprizler var? Sağlık, iş ve para konularında nelere dikkat etmelisiniz?

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön