İkizler'de Yeniay: Gitmek ve kalmak arasında

Hava elementinden olan İkizler burcundaki Yeniay, TV, medya, gazete gibi iletişim kanalları, trafik, yol, ulaştırma ve seyahat araçlarıyla ilgili olayları temsil eder. Haberler hızlıca yayılır fakat yazılan ya da telaffuz edilen her şey spekülasyona açık olabilir. İkizler'deki Yeniay, gelecek ay boyunca yeni bağlantılar kurmanın, yeni şeyler öğrenmenin ve çıkılacak kısa seyahatlerin habercisi olabilir. Yeniay ile birlikte düşünsel yönde tazelenmeye ihtiyaç duyar, var olan seçeneklerimizi farklı açılarıyla analiz ederek, yeni fırsatları fark edebiliriz.

 

İkizler Yeniayı, anlatma ve anlaşılma ihtiyacımızın simgesidir. Duygu ve düşüncelerinizin birbirine karıştığı, kimseye kendinizi gerçekten ifade edemediğinizi düşündüğünüz bir anda, sizi gerçekten dinleyen ve nasıl hissettiğinizi anlayan insanlarla karşılaşabilirsiniz. Gelen bir telefon araması ya da bir mesaj bütün gündeminizi değiştirebilir.

 

İkizler burcu aynı zamanda kardeşler ve komşularla ilişkiler ve işbirliğidir. Kiminle yola devam etmeniz gerektiği konusunda çelişkiye düşmeniz mümkün. İki kişi, iki seçenek, iki yer, iki şey arasında kalabilirsiniz.

 

Dolayısıyla İkizler Yeniayı biraz da gitmekle kalmak, bağlanmakla ayrılmak, köklenmekle kanatlanmak arasında salınıp durmaktır.

 

Yaşadığınız hayatla dünyaya verdiğiniz mesaj üzerine düşünerek amaçlarınızı sorgulayabilir, evrenin size görünür kıldığı şaşırtıcı mesajlarından ve işaretlerinden ilham alabilirsiniz.

 

Yeniayı takip eden bir kaç gün içerisinde oluşacak Mars ve Satürn arasındaki tehditkar karşıt açı,  rekabet, şiddet ve saldırganlığı tetikleyebileceği için, bu aşamada sabırlı bir biçimde özellikle sosyal ilişkilerde arabulucu bir rol üstlenmemiz önemli. İnsanları ayrıştırın değil, barıştıran kişi olmayı seçmeniz mühim.

 

Beceri ve bilginizi sınamak ve geliştirmek için İkizler Yeniay'ı idealdir. Elektronik aletlerinizi yeni sürümlerine güncelleyebilir, arabanızı yenileyebilirsiniz.

 

Sosyal yönde aktif ve hareketli bir ay bizi bekliyor. Pek çok seçeneğimiz olduğunu idrak edebileceğiz. Ancak net bir karar almadan ya da nihai bir söz vermeden evvel sözünüzün ya da kararınızın arkasında durabileceğinizden emin olun.

 

Cesaret ve umutla…

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
1
Onay Bekleyenler
0
HTHayat Okuru ne diyor?
 •  
  25 Mayıs 2017 Perşembe 19:52

  Sadece basliklarin bile hayatimi anlatiyor....nasil bisey bu...

  Cevapla

 • Evde oda parfümü yapımı
  Evde oda parfümü yapımı

  Süresi : 00:23 İzlenme : 1691

 • Rüyalar hakkında bilinmeyenler
  Rüyalar hakkında bilinmeyenler

  Süresi : 01:34 İzlenme : 4172

 • Oje sağlığa zararlı mı?
  Oje sağlığa zararlı mı?

  Süresi : İzlenme : 5376

 • Ayaktaki basınç noktaları
  Ayaktaki basınç noktaları

  Süresi : 01:04 İzlenme : 13386

 • Çocuklarda TV ve tablet kullanımını nasıl kısıtlayabiliriz?
  Çocuklarda TV ve tablet kullanımını nasıl...

  Süresi : 03:47 İzlenme : 1384

BURCUN BUGÜN NE SÖYLÜYOR?

Bugün sizi neler bekliyor? Aşk hayatınızda hangi sürprizler var? Sağlık, iş ve para konularında nelere dikkat etmelisiniz?

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön