Yeni dizi: Yuvamdaki Düşman

Show TV'nin yeni dizisi Yuvamdaki Düşman dizisinin konusu, oyuncuları ve dizinin fragmanları haberimizde...

Yeni dizi: Yuvamdaki Düşman

Yapımını Düş Gezginleri’nin üstlendiği, senaryosunu Rüya İşçileri’nin yazdığı, yönetmen koltuğuna ise Müge Uğurlar’ın oturduğu Yuvamdaki Düşman; Nebahat Çehre, Ece Çeşmioğlu, Pamir Pekin, Aslı Tandoğan başta olmak üzere Pelin Öztekin, Hakan Dinçkol, Rıza Akın, Doğaç Yıldız, Cansu Türedi, Sultan Köroğlu Kılıç gibi birbirinden başarılı isimleri bir araya getiriyor. Ayrıca Pelin Karahan ve Çağdaş Onur Öztürk sürpriz isimler olarak yer alıyor.

 

Yuvamdaki Düşman dizisinin konusu

 

Yuvamdaki Düşman’ın bu akşam ekrana gelen ilk bölümünde; yıllardır beklediği bebeğine kavuşmak için gün sayan Yasemin’in yaptığı kazada Kemal hayatını kaybetti. Sevdiği adam Kemal ile bebeklerini beklerken Kemal’in ölüm haberini alan Ceren ise yıkıldı. Kazayla birlikte travma yaşayan Yasemin, yaşadığı vicdan azabından kurtulamayarak polise gitmek istese de eşi Murat’ın engeliyle karşılaştı. Ailesini bir arada tutabilmek için her şeyi yapan Murat, Yasemin’in Kemal’in cenazesine gitmesine engel olamadı. Cenazeden çıktıktan sonra karakola gidip ifadesini değiştirmek isteyen Yasemin, tam o sırada sancılanarak doğum yaptı. Oğulları Kerem’i kucağına alan Yasemin ve Murat, artık tam anlamıyla bir aile olmuştu. Kemal’le birlikte oğlu Umut’u ve her şeyini kaybeden Ceren ise Kemal’in mezarı başında intikam yemini etti. Yaşadığı acı gözlerinden okunan Ceren, Çifthanlıları alt üst etmeye kararlıydı. Kerem’in doğumuna rağmen Yasemin uzun süre yaşadığı olayın etkisinden kurtulamadı. Bu süreçte Murat, Yasemin ve oğlu Kerem’le daha fazla vakit geçirebilmek için şirketteki aktif görevini bir süreliğine bırakacağını söyledi. Olcay Çifthanlı ise gelini Yasemin düzelinceye kadar torunları için bir “bakıcı” almaya karar verdi. Çifthanlı ailesinin bakıcı arayışını duyan Ceren görüşmelere gitti. Olcay, Ceren’den daha deneyimli olan adaydan yana hakkını kullanarak onu bakıcı seçti. Ancak Çifthanlıların evine girmeye kararlı olan Ceren diğer adaydan kurtulmayı başararak amacına ulaştı. Yasemin'in yaşadığı vicdan azabını hafifletmek için Kemal'in eşiyle konuşmaya gittiği anlarda adrenalin doruğa çıktı. Hastanede ses kayıt cihazı yardımıyla ifade veren kişi ise merak uyandırdı.

 

Yuvamdaki Düşman dizisinin oyuncuları

 

 

Olcay Çifthanlı - Nebahat Çehre

60'lı yaşların ortalarında, alımlı ve zeki bir kadındır. Varlıklı bir aileden gelmektedir. Eşi Mehmet Ethem Çifthanlı öldükten sonra hem ailenin hem de şirketin başına geçip uzun yıllar şirketi yönetmiştir. Otoriter ve ailesine bağlıdır. Çocukları onun her şeyidir.

 

 

Yasemin Çifthanlı - Aslı Tandoğan

27 yaşında güzel bir kadındır. Eğitimli bir ailenin kızıdır. Eşi Murat Çifthanlı ile üniversitede okurken tanışmıştır ve hala ilk günkü gibi kocasına aşıktır. Sevecen ve yardımseverdir. En büyük hayali yıllardır özlemini yaşadığı bebek sahibi olmaktır. Kerem'in doğumuyla bu özlemine kavuşmuştur.

 

 

Ceren Işık - Ece Çeşmioğlu

27 yaşında, oldukça güzel bir kadındır. Her zaman dış görünümüne, kıyafetlerine dikkat eder. Fakir bir ailede doğup büyümüş, hırslarıyla o aileden kurtulmuş, geçmişini silmek için ismini bile değiştirmiştir. Ruh sağlığı küçük yaşlarda bozulmuş ve ilerlemiştir. Çok zekidir. Bencil ve hırslıdır, istediğini elde etmek için göze alamayacağı şey yoktur! En büyük hayali kaybettiklerini geri almaktır.

 

 

Murat Çifthanlı - Pamir Pekin

Çifthanlı ailesinin, şirketinin varisidir. Güçlü, zeki ve başarılı bir iş adamıdır. Yakışıklı ve kendine güvenen biridir. İyi eğitimlidir, köklü bir aileden gelir. Biricik eşi Yasemin’e, tanıdığı ilk günden beri aşıktır. Ailesine bağlıdır ve onlarla vakit geçirmeyi sever. Ailesi için her şeyi yapar. Çabuk sinirlenir. Sinirlendiği zaman hiçbir şeyi gözü görmez.

 

 

 

Nil Çifthanlı - Pelin Öztekin

Çifthanlı ailesinin göz bebeğidir, yirmili yaşların başında hayat dolu bir kızdır. El bebek, gül bebek büyütüldüğü için sevgi konusunda şımarıktır. Abisi ve annesine çok düşkündür. Küçükken yaşadığı başına gelen talihsiz bir olaydan ötürü, bir süre psikolojik tedavi görmüştür, hala o olayın etkisi altındadır. Alper’e ilk gördüğünden beri aşıktır.

 

 

 

Alper Gürsoy - Hakan Dinçkol 

Yakışıklı, sevecen, başarılı bir iş adamıdır. Her zaman kafasının rahat olmasını ister, hayatı istediği gibi yaşar. Sıkıntıya, strese gelemez. Yasemin ile liseden, Murat ile üniversiteden beri arkadaştır. Murat’ın en yakın arkadaşıdır. En büyük zaafı, liseden beri aşık olduğu Yasemin’dir.

 

 

Hikmet Kara - Rıza Akın

Çifthanlı ailesinin, köşkünün kahyasıdır. Karısı Safiye ve oğlu Metin ile köşkte yaşamaktadır, eşi Safiye de mutfakta çalışıyordur. Olcay Çifthanlı’nın eli koludur, her zaman onun emrindedir. Sadık ve güvenilir bir adamdır. Çifthanlı ailesi için yapamayacağı şey yoktur. İnsan sarrafıdır, herkese kolay inanmaz.

 

Metin Kara - Doğaç Yıldız 

Hikmet’in oğludur. Tuğçe ile aynı okula gitmektedir, Tuğçe’nin en yakın arkadaşıdır. Başarılı, zeki ve yakışıklı bir delikanlıdır, ailesine bağlıdır. İçten içe Tuğçe’yi sevmektedir, onu korumak için her şeyi yapar. 

 

Safiye Kara - Sultan Köroğlu Kılıç

Kırk beş yaşlarında, Çifthanlı köşkünün mutfağında çalışanıdır. Hikmet’in eşi, Metin’in annesidir. Eşine ve oğluna çok düşkündür. Oğlunun okuyup iyi yerlere gelmesini istemektedir.

 

Tuğçe Doğan - Cansu Türedi 

Yasemin’in liseye giden kız kardeşidir. Yasemin anne-babasını trafik kazasında kaybettikten sonra kardeşini yanına almıştır. Tuğçe yaşadıklarından dolayı ablasına çok düşkündür, Murat’ı ise, hem bir abi hem de bir baba yerine koyar. Ergenlik dönemindedir, hareketlidir, fevridir ve her istediğini yapmak ister. Bu nedenle ablası ile sık sık ters düşer.

 

 

Yuvamdaki Düşman'ın ilk bölümünde neler oldu?

Yuvamdaki Düşman’ın ilk bölümünde; Murat ve Yasemin Çifthanlı’nın yıllardır bekledikleri bebekleri gelmek üzeredir. O gün mutlulukla çıktıkları yol, Yasemin’in yaptığı kaza ile mahvolur. Ceren sonunda hayallerine kavuşmuş bebeğini bekliyordur. Sevdiği adam Kemal ile bebeklerini beklerken, Kemal’in ölüm haberini alır. Ceren o haberle yıkılır, her şeyini kaybeder. Yasemin ise bebeğini kaybetmemiş ama hayatının travmasını yaşıyordur. Çifthanlı ailesinin başı Olcay Çifthanlı gelini Yasemin düzelinceye kadar torunları için bir “bakıcı” almaya karar verir. Ama aldığı bu kararın hayatlarını alt üst edeceğinden habersizdir. Küllerinden yeniden doğan Ceren “bakıcı” olarak hayatlarına girişi ile artık hepsi bir bedel ödemek zorundadır…

 

Yuvamdaki Düşman'ın gelecek bölüm fragmanı

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Bu yiyecekleri ısıtmayın!
  Bu yiyecekleri ısıtmayın!

  Süresi : İzlenme : 2681

 • Ekmek arası mini köfteler
  Ekmek arası mini köfteler

  Süresi : 01:34 İzlenme : 1641

 • 3 malzemeli tatlı nasıl yapılır?
  3 malzemeli tatlı nasıl yapılır?

  Süresi : 01:00 İzlenme : 3549

 • Kabak tatlısı nasıl yapılır?
  Kabak tatlısı nasıl yapılır?

  Süresi : 00:52 İzlenme : 4721

 • Fırında sıcak helva nasıl yapılır?
  Fırında sıcak helva nasıl yapılır?

  Süresi : 01:00 İzlenme : 1854

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön