Bir Kalbe Dokun!

Beyazıt Inner Wheel (IW) 08 Mart Kadınlar Haftası panel etkinliğini gerçekleştirdi.

Bir Kalbe Dokun!

5 kıta, 110 ülkede yaklaşık 3995 kulüp ve 120.000'den fazla üyesiyle 93 yıldır faaliyette bulunan ve dünyanın en büyük, kadın sivil toplum kuruluşu Inner Wheel (IW), Türkiye'de, 242. ve 244. olmak üzere 2 Bölge Federasyonu olarak çalışmalarını sürdürüyor.

 

Öncelikli olarak kadınlar, çocuklar olmak üzere ihtiyacı olan herkese, her yıl yeniden belirlenen tema rehberliğinde el uzatan Beyazıt IW, 08 Mart Kadınlar Haftası panel etkinliğini gerçekleştirdi.

 

Bu yılın teması: "Touch A Heart - Bir Kalbe Dokun"

 

Beyazıt IW Kulübü, 8 Mart haftası kapsamında, bölge projeleri olan "Kalp saplığı, Diyabet, Meme Sağlığı ve Farkındalığı" çerçevesinde, 9 Mart Perşembe günü Akatlar Kültür Merkezin'de bir panel düzenledi.

 

Panele, Türk Diyabet ve Obezite Vakfı Başkanı ve aynı zamanda Türk Diyabet Cemiyeti Onursal Başkanı olan Prof. Dr. Nazif Bağrıaçık, Meme-Der Kurucusu, Onursal Başkanı ve Florance Nightingale Meme Merkezi Başkanı Prof. Dr. Vahit Özmen konuşmacı olarak katıldı. Işıl Dayıoğlu Aslan moderatörlüğünde gerçekleşen panelde ayrıca Sosyal medyada Germiyan Ressamı olarak tanınan Nuran Erden de yer aldı.

 

Moderatör Işıl Dayıoğlu Aslan, kuşaklararası iletişim ve XYZ kuşaklarını anlama konusunda bilgilendirici bir sunum gerçekleştirirken Germiyan Ressamı olarak tanınan Nuran Erden köyünde yaptığı duvar resimleri çalışmalarını anlattı.

 

Inner Wheel, meme sağlığı, kalp sağlığı, diyabet konularında bilinçlenmeyi ve duyarlılığı artırmak ve nitelikli - ekonomik kontrol olanaklarına ulaşabilmek amacıyla bu yılki çalışmalarını Meme-Der, Diyabet Vakfı Kalp Vakfı ve Liv Hospital ile birlikte yürütecek.

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Bu yiyecekleri ısıtmayın!
  Bu yiyecekleri ısıtmayın!

  Süresi : İzlenme : 2681

 • Ekmek arası mini köfteler
  Ekmek arası mini köfteler

  Süresi : 01:34 İzlenme : 1641

 • 3 malzemeli tatlı nasıl yapılır?
  3 malzemeli tatlı nasıl yapılır?

  Süresi : 01:00 İzlenme : 3549

 • Kabak tatlısı nasıl yapılır?
  Kabak tatlısı nasıl yapılır?

  Süresi : 00:52 İzlenme : 4721

 • Fırında sıcak helva nasıl yapılır?
  Fırında sıcak helva nasıl yapılır?

  Süresi : 01:00 İzlenme : 1854

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön