İnsanların nefret ettiği 9 ünlü!

İnsanlar, ünlü bazı isimleri sevmekten çok nefret ediyor. Her halükarda onlar ünlerine ün katıyor, merak ediliyor ve tüm dünyanın gözü önünde olmaya devam ediyorlar.

İnsanların nefret ettiği 9 ünlü!

Nefret edilen o ünlüler kim? Onlardan kimler neden, nasıl nefret ediyor ve bu nefretlerini nasıl dile getiriyorlar?

 

 Anne Hathaway


Anne Hathaway, en çok nefret edilen ünlülerden birisi, üstelik ondan nefret edenler öç alma hırsıyla bunu yapıyor. Twitter üzerinden pek çok insan kendisinden neden nefret ettiğini açıklayan yazılar yazıyor, çoğunun gerçek bir sebebi yok, hatta çoğu neden bu kadar nefret ettiğini kendisi de bilmiyor. Ama ortak kanı ‘samimiyetsiz’ olduğuna dair. Alçakgönüllü olmak yerine, alçakgönüllüymüş gibi davrandığı öne sürülüyor. Gerçek hayatında da en az filmlerindeki kadar rol yaptığı düşünülüyor.

 

 

 

 

 

 

 

Chris Brown


Chris Brown’ı çevreleyen nefret çok daha siyah ve beyaz. Özellikle Rihanna ile olan ilişkisi sırasında yaptıkları yüzünden aldığı tepkiler size de doğal gelmiyor mu? Hiçbir erkek kadına şiddet göstermemeli, hele bu kişi tüm dünya tarafından izlenen ve örnek alınan bir sanatçıysa... Üstelik sonrasında ne pişman olduğunu gösteren bir şey yaptı ne de özür diledi. Tam tersi, bu tavrından dolayı kendisini eleştiren insanlarla tartışmayı tercih etti.

 

 

 

 

Kim Kardashian

 

O her zaman tüm nefret listelerinin en üst sıralarında boy gösteriyor. Üstelik sadece kendisi değil Khloe, Kourtney ve Rob, yani ailesi ile... Kim’in anlamsız, çocuksu ve şımarık tavırları insanlara itici geliyor. Evliliği ve reality şov programı da insanların sevgisini kazanmasına yetmiyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

Gwyneth Paltrow


Her türlü role adapte olabilmesi ve altından başarı ile kalkması Paltrow’a olan nefreti azaltmıyor. Oyunculuğu ile ilgili hak etmediği olumsuz eleştirileri kişiliği ile alıyor. Özellikle verdiği diyet önerileri ve ebeveynlik ipuçlarının onu itici kıldığını savunan insan sayısı azımsanamayacak kadar çok. Kendini beğenmiş ve herkese tepeden bakan bir tavır hiçbir ünlü için iyi bir özellik olmasa gerek.

 

 

 

 

 


Justin Bieber


Son dönemlerdeki soytarılıklarından bile önce nefret edeni çoktu. Milyonlarca hayranı olmasına rağmen azımsanamayacak kadar çok da nefret edeni var ve bu insanlar onun yüzünü bu kadar sık görmek istemiyorlar! Müziğinden çok davranışları ve tarzı ile eleştiri toplamaya devam ediyor. 

 

 

 

 

Kristen Stewart


Başından beri nefret eden bir grup vardı, Alacakaranlık filmi için seçildiği ilk günden beri. Bazıları Edward karakterinin aşık olacağı kadını canlandıracak şanslı insan olması yüzünden kıskançlık yaparken, bazıları bu kitap serisinden ve akımdan tümüyle nefret ettiği için ondan da nefret etti. Robotik, duygusuz ve kesinlikle rol yapamadığını düşünenler de az değil. Özellikle sevgilisini yani Robert Pattison’u evli bir adamla aldattığı ortaya çıktıktan sonra bahisler arttı.

 

 

 

 

 

Amanda Bynes


Tutuklanması ve tuhaf moda zevki bu kadar nefret uyandırmasında başlıca sebepler olabilir ya da Rihanna’nın gördüğü şiddeti hak ettiği çünkü çirkin olduğuna dair tweet’i. Şu ya da bu şekilde kendisinden nefret eden bir sürü insan var ve bunu dile getirmekten çekinmiyorlar.

 

 

 

 

 

 

 

Lindsay Lohan


En çok nefret edilen bir başka isim. Tüm hayatını çöpe attığı düşünülen, imkanlarını ve yeteneklerini harcadığı düşünülen bir isim Lindsay Lohan. Davranışlarının sorumluluğunu almaması ondan daha çok nefret edilmesine sebep oluyor.

 

 

 

 

 

 

Taylor Swift


Güzel Taylor’dan nefret edilme sebebi 23 yaşında olmasına rağmen naif ve olgunlaşmamış halleri... Yazdığı şarkılarda eski sevgililerini taciz ediyor. Elbette herkes sonsuza kadar süren gerçek aşka inanmak istiyor ama bunu yaşayamadığı zaman da suçlu sadece karşı taraf olamaz.

 

 

 

 

 

 

Nefret edilen ünlüler
+24
Tatlı İntikam - Seren Deniz Yalçın

Facebook Yorumları
Yorumlar
9
Onay Bekleyenler
0
HTHayat Okuru ne diyor?
 •  
  12 Temmuz 2018 Perşembe 16:37

  taylordan mı nefret ediliyor saçmalamayın bence kendi nefret ettiğiniz ünlüleri koymuşsunuz salaklar neye dayanarak bunları diyorsunuz kii kanye west nerdeee

  Cevapla
 •  
  05 Kasım 2016 Cumartesi 15:52

  ya anne hathaway'den ne istiyolar bunlar ya.

  Cevapla
 •  
  04 Kasım 2016 Cuma 19:33

  ben olsam ilk sıraya kanye westi koyardım

  Cevapla
 •  
  12 Temmuz 2018 Perşembe 16:36

  aynen haklısın bende öyle yapardım

 •  
  14 Nisan 2016 Perşembe 20:43

  Taylor şu an 24 yaşın ayrıca da o olgun yada çoçuk hareketleri var ama bu sizi ilgilendirmez bu sıradakiler de sizden nefret ediyo

  Cevapla
 •  
  12 Temmuz 2018 Perşembe 16:36

  bravooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

 •  
  18 Ağustos 2015 Salı 12:47

  Bence ilk sırada PERRİE EDWARDS ikinci sırada LİTLLE MİX ucuncu sirada NAUGHTY BOY olmaliydi

  Cevapla
 •  
  26 Şubat 2015 Perşembe 22:33

  pardon ama siz insanların en çok nefret etiği 9 ünlüyü değil sevmediğiniz ünlülerin listesini yapmışsınız ,ayıptır.

  Cevapla
 •  
  02 Kasım 2016 Çarşamba 16:01

  aynen öyle


 • Bu yiyecekleri ısıtmayın!
  Bu yiyecekleri ısıtmayın!

  Süresi : İzlenme : 2681

 • Ekmek arası mini köfteler
  Ekmek arası mini köfteler

  Süresi : 01:34 İzlenme : 1641

 • 3 malzemeli tatlı nasıl yapılır?
  3 malzemeli tatlı nasıl yapılır?

  Süresi : 01:00 İzlenme : 3549

 • Kabak tatlısı nasıl yapılır?
  Kabak tatlısı nasıl yapılır?

  Süresi : 00:52 İzlenme : 4721

 • Fırında sıcak helva nasıl yapılır?
  Fırında sıcak helva nasıl yapılır?

  Süresi : 01:00 İzlenme : 1854

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön