Sevgiliye hediye kutusu seçmek...

Hediye kutusu hediye paketinden daha şıktır ve sunulan kişiye kendini özel hissettirir. “Sevgiliye hediye kutusu” fikri arıyorsanız mini rehberimiz çok işinize yarayacak. 

Hediye kutusu seçmek ince iştir!

Hediye almanın en heyecanlı kısmı hediyenin içinde bulunduğu paketi açmaktır. Hediyeyi veren de alan da bu seremoniyi sever. Eğer hediye paketi sevilirse hediye kadar değer görür ve saklanır. Eğer söz konusu kişi sevdiğinizse, ona armağanını ne içinde sunacağınız önem kazanır. Hediye kutusu her zaman hediye paketinden daha şıktır ve sunulan kişiye kendini özel hissettirir. Bu yüzden “sevgiliye hediye kutusu” fikri her defasında kafanızı kurcalar. Çünkü alealde bir kutu seçmek istemezsiniz, ama seçiminizi neye göre nasıl yapacağınızı da bilemezsiniz. Hazırladığımız küçük rehbere göz atın. Kutuyu kurdele ile gösterişsiz bir şekilde bağlamanızın ya da üzerine küçük bir süs iliştirmenizin yeterli olacağını unutmayın.

 

Ahşap ya da hasır kutu

Ahşapın dokunurken verdiği hissi herkes sever ve hiçbir ahşap kutu yoktur ki bir kenarda dursun. Benzer durum hasır için de geçerlidir.

 

 

Kraft kutu

Kraft hediye kutusu ahşapı çağrıştırır ve iyi hisler uyandırır. Koyu ve tek renk kurdele ya da süs kullanırsanız daha cazip görünür.

 

 

Vintage teneke kutu

Eski teneke kutular her zaman kıymetlidir ve mutlaka hediye çıkarıldıktan sonra içine başka şeyler koyularak kullanılır.

 

 

Kumaş kaplı kutu

Eğer pahada ağır bir hediyeyse seçtiğiniz, mesela altın ya da gümüş gibi bir kol düğmesi veya takı ise kumaş kaplı bir kutu bu hediyenin sunumu içn uygun olur.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Bu yiyecekleri ısıtmayın!
  Bu yiyecekleri ısıtmayın!

  Süresi : İzlenme : 2681

 • Ekmek arası mini köfteler
  Ekmek arası mini köfteler

  Süresi : 01:34 İzlenme : 1641

 • 3 malzemeli tatlı nasıl yapılır?
  3 malzemeli tatlı nasıl yapılır?

  Süresi : 01:00 İzlenme : 3549

 • Kabak tatlısı nasıl yapılır?
  Kabak tatlısı nasıl yapılır?

  Süresi : 00:52 İzlenme : 4721

 • Fırında sıcak helva nasıl yapılır?
  Fırında sıcak helva nasıl yapılır?

  Süresi : 01:00 İzlenme : 1854

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön