15 adımda 5 dakikada seksi olun!

Bazı durumlarda iş bitirici bir anne modundan son derece seksi bir kadın olma durumuna geçmek için 5 dakikanız vardır. Bu tip durumlarla baş etmek için aşağıdaki önerilerimizi okuyun.

15 adımda 5 dakikada seksi olun!

1- Bir yoga pozisyonu alın!
Yoga vücuttaki kan akışını harekete geçirir, bu da duyarlılığı artırır ve stresi azaltır. Bu durum stres kaynağına daha az, kendinizi daha seksi hissetmenize daha çok odaklanmanızı sağlar.

2- Yemek yiyin!
Dopamin beyninizdeki zevk ve ödül merkezidir. Yemek yiyerek dopamin seviyesini artırırsınız ve bu da libidoyu canlandırır..

3- Direnç eğitimi!
Ağırlık çalışmak sizi güçlendirir, ağırlık kaldırmak hem kadında hem erkekte testosteron hormonunu artıracağından, cinsel hazzı da artırır.

4- Stresi yönetin!
Stres bütün modunuzu olumsuz etkileyebilir. Kendinize bazı teknikler bulun ve stresle baş etmeye çalışın. Mesela derin nefes alın, müzik dinleyin ya da gazete okuyun.

5- Gülümseyin!
Araştırmalar gösteriyor ki güldüğümüzde ya da kahkaha attığımızda vücudumuz bazı kimyasallar salgılıyor. Güldüğünüzde gözlerinizin içi de güler ve bu da pek çok insanı kendinize çeker. Gülümseyin çekici olun. Gülümseyen bir yüze kim karşı gelebilir ki.

6- Favori kıyafetinizi giyin!
İyi göründüğümüzü düşünüyorsak, her şeye çok pozitif yaklaşırız. Siz de favori kıyafetinizi giyin ve seksi olun.

7- Olumlu şeyler düşünün!
Kendimizle ilgili olumlu şeyler düşünürsek, kendimize güvenirsek başımızı daha dik tutarız,  daha çok gülümseriz. Kendine güvenen bir kadından daha seksi bir şey yoktur.

8- Yüksek topuklu ayakkabılar seçin!
Yüksek topuk kadının kendisini seksi hissetmesine yol açar. Yüksek topuk bacakları olduğundan zayıf ve uzun gösterir. Tabii sizin boyunuzda daha uzun duracaktır.

9- Düşünün!
Gözlerinizi kapatın ve belinizin ne kadar ince olduğunu düşünün. Kalçalarınızı hafifçe sallayın ve içinizdeki kadını uyandırın.

10- Ayna karşısında çalışın!
Aynanın karşısına geçin ve dimdik kendi gözlerinizin içine bakın. Kendi gözlerinizle, sahip olduğunuz bir güzelliğiniz olarak iletişime geçin.

11- Enerjiyi çıkarın!
Gözlerinizi yine kapatın ve içinizdeki enerjinin dışarı çıkmasını isteyin.

12- Müzik dinleyin!
Favori şarkınızı çalın ve dans edin. Bedeninizin müzik eşliğinde hareket etmesine müsaade edin ve içinizdeki gücü hissedin. 

13- Hayal kurun!
Gözlerinizi kapatın açın ve kendinizi bir film sahnesinin içinde hayal edin.

14- Rahat olun!
Gözlerinizi kapatıp açın ve bulutların üzerinde uçarken ne kadar güvende olduğunuzu hayal edin. Sizi enerji dolduran, seksi hissettiren favori fantezinizi düşünün.

15- Kokular ve tatlar!   
Gözlerinizi kapatıp açın ve işaretleri sesleri kokuları tatları ve sizi harekete geçiren temasları hayal edin. Kendinizi şuh ve seksi hissedeceksiniz.

Facebook Yorumları
Yorumlar
1
Onay Bekleyenler
0
HTHayat Okuru ne diyor?

 • Bahçeci Tüp Bebek Cevaplıyor: Kısırlık Nedenleri Nelerdir?
  Bahçeci Tüp Bebek Cevaplıyor: Kısırlık...

  Süresi : 03:31 İzlenme : 187

 • Amerikan keratini her saça uygulanır mı?
  Amerikan keratini her saça uygulanır mı?

  Süresi : 01:33 İzlenme : 2831

 • Smear testi nedir?
  Smear testi nedir?

  Süresi : 01:56 İzlenme : 2338

 • Güle güle plastik
  Güle güle plastik

  Süresi : 00:36 İzlenme : 1527

 • Dr. Ümit Aktaş ile tıbbi beslenme ve ilaçsız yaşama dair...
  Dr. Ümit Aktaş ile tıbbi beslenme ve ilaçsız...

  Süresi : 17:57 İzlenme : 4897

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön